Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 394 of 903 FirstFirst ... 294 344 384 392 393 394 395 396 404 444 494 894 ... LastLast
Results 7,861 to 7,880 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #7861 SP
    Junior Member Dranir's Avatar
    Deci pot cumpara cu contul US variantele digitale ale jocurilor + DLC-urile aferente, iar cand joc multiplayer ma voi conecta la serverele europene. Suna perfect pentru mine

  2. #7862 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    multumesc pentru urari, abia maine intru in posesia consolei ... zi buna tuturor !

  3. #7863 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Guys,

    Vreau sa imi iau PS Plus si m-ar interesa pe care store este recomandat sa cumpar, US sau UK? Spre exemplu pe allromedia.com, observ ca e mai ieftin cel de US.

  4. #7864 SP
    Member Buyk's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Guys,

    Vreau sa imi iau PS Plus si m-ar interesa pe care store este recomandat sa cumpar, US sau UK? Spre exemplu pe allromedia.com, observ ca e mai ieftin cel de US.
    Recomand cel de US = 50$ este mult mai ieftin decat cel de UK= ~ 40 lire, acum depinde si de bugetul si preferintele tale.

  5. #7865 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Preferabil sa cumperi pe contul pe care joci, trecand peste economie, astfel beneficiezi si de functia de cloud saving si mai sunt si alte beneficii din ce imi aduc eu aminte.

  6. #7866 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Mie nu îmi merge deloc online-ul: FIFA 14 şi BF4.

  7. #7867 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    puteti da redeem la codul de destiny? tot incerc dar cred ca e overloaded store-ul...

  8. #7868 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pe PS3 a mers fără probleme, dar descarca destul de greu

  9. #7869 SP
    Member valentin2007's Avatar
    La fel și pe ps4,descarca ffffoarte greu. De aprox 40 minute, 10%...apuc și eu sa ma joc pana mâine....

  10. #7870 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Nu stiu de voi dar eu in 5 minute dupa ce am dat redeem ma jucam...
    Conectati-va consola pe direct, lasati routerul.

  11. #7871 SP
    Member valentin2007's Avatar
    E pe direct... Degeaba.

  12. #7872 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by valentin2007 View Post
    La fel și pe ps4,descarca ffffoarte greu. De aprox 40 minute, 10%...apuc și eu sa ma joc pana mâine....
    Ai tu o problema cu providerul de net sau cu routerul - pe mine m-a socat cat de repede a luat totul. 10GB in aproximativ 3-4 minute or so - asta pe RDS Gigabit.

  13. #7873 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

  14. #7874 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Diferenta e acel logo? Pai in acest caz prefer fara

  15. #7875 SP
    Member chesterb's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Nu stiu de voi dar eu in 5 minute dupa ce am dat redeem ma jucam...
    Conectati-va consola pe direct, lasati routerul.
    Eu o am conectată prin wi-fi şi s-a descărcat în 2-3 minute.

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Ai tu o problema cu providerul de net sau cu routerul - pe mine m-a socat cat de repede a luat totul. 10GB in aproximativ 3-4 minute or so - asta pe RDS Gigabit.
    cel mai probabil

  16. #7876 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ati cumparat un item din amazon.com si ati fost nevoiti sa apelati la garantie? eu vreau sa-mi cumpar consola din sua si am vorbit pe chat cu un angajat si mi-a zis ca daca se intampla ceva pot sa trimit consola inapoi la ei prin curier si imi platesc ei transportul. ce ziceti este ok ?

  17. #7877 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    naz a avut un XBONE luat din state, care s-a stricat.A rezolvat pana la urma...vorbeste cu el, te va lamuri.

  18. #7878 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    era din UK pai din experienta lui m-am inspirat

  19. #7879 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Scuze atunci

  20. #7880 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    ati cumparat un item din amazon.com si ati fost nevoiti sa apelati la garantie? eu vreau sa-mi cumpar consola din sua si am vorbit pe chat cu un angajat si mi-a zis ca daca se intampla ceva pot sa trimit consola inapoi la ei prin curier si imi platesc ei transportul. ce ziceti este ok ?
    Cand cumperi consola din SUA, pe langa taxele vamale cred ca mai platesti si sales tax si transport. Daca se mai si defecteaza si o ai de trimis inapoi tot pe banii tai si sa astepti xy zile, s-ar putea sa nu faci nici o afacere.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts