Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 392 of 903 FirstFirst ... 292 342 382 390 391 392 393 394 402 442 492 892 ... LastLast
Results 7,821 to 7,840 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #7821 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Pt ca oferta este doar în magazin
    Ar fi super , o sa dau o fuga sa verific , multumesc !

  2. #7822 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Am si eu ceva nelamuriri.Am inregistrat azi niste gameplay de BF4 si cand sa dau sa vad cum a iesit, am observat calitatea mult scazuta a inregistrarii...este vreo setare pe care am omis-o sau asta e sistemul de share/capture la PS4?
    Ce pot sa fac sa le aduc la calitatea originala?
    Am uploadat pe YT si calitatea e de 360p...Wtf?

  3. #7823 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Quote Originally Posted by bogdan-theodor View Post
    Ar fi super , o sa dau o fuga sa verific , multumesc !
    Uita-te la pagina 390 de pe acest topic, la postul #7793 al colegului MrGad3tGuy, a postat acolo si o poza facuta in magazin.
    Cum a spus si Dant3, oferta este valabila doar in magazin.

  4. #7824 SP
    Junior Member Dranir's Avatar
    pe un PS3 lol

  5. #7825 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  6. #7826 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    din pacate nu are in promotie PS4 la flanco ... poate saptamana viitoare ...

  7. #7827 SP
    Member MrGad3tGuy's Avatar
    Quote Originally Posted by bogdan-theodor View Post
    din pacate nu are in promotie PS4 la flanco ... poate saptamana viitoare ...
    am cumparat de la Flanco Unirea si pot arata si factura

  8. #7828 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Am si eu ceva nelamuriri.Am inregistrat azi niste gameplay de BF4 si cand sa dau sa vad cum a iesit, am observat calitatea mult scazuta a inregistrarii...este vreo setare pe care am omis-o sau asta e sistemul de share/capture la PS4?
    Ce pot sa fac sa le aduc la calitatea originala?
    Am uploadat pe YT si calitatea e de 360p...Wtf?
    Inca o chestie.Am vazut ca mai mult de 15 minute nu poti sa filmezi...asta e limita sau...

  9. #7829 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    Sa fii sanatos ... se pare ca saptamana asta sunt vocuhere la alte produse mai putin la PS4 , nu am spus ca nu te cred ... si din pacate eu vorbesc de Flanco Constanta
    Mai astept si saptamana viitoare daca nu prind vreo reducere il iau asa si asta e !

  10. #7830 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  11. #7831 SP
    Member BatsBike's Avatar
    dau ASTA contra ASTA .. curios este ca,tipul lasa la contact doar varianta mesaj ..
    sper ca nu este off topic ..

  12. #7832 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    pare DUBIOS de buna afacerea

  13. #7833 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Inca o chestie.Am vazut ca mai mult de 15 minute nu poti sa filmezi...asta e limita sau...
    Da, limita este de 15 minute.

  14. #7834 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by wackorine View Post
    dau ASTA contra ASTA .. curios este ca,tipul lasa la contact doar varianta mesaj ..
    sper ca nu este off topic ..
    Ori e busita consola , ori e tapar.

  15. #7835 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by wackorine View Post
    dau ASTA contra ASTA .. curios este ca,tipul lasa la contact doar varianta mesaj ..
    sper ca nu este off topic ..
    Vorbeste cu un user din Iasi de pe CG sa te ajuteRecomand pe mario

  16. #7836 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    Dragi colegi , am fost azi la Flanco Cta si intr-adevar era oferta cu 20% voucher , dar STUPOARE ... ii zic eu vanzatorului ca ok iau o consola si de voucher iau jocuri si a spus NU nu se poate ca jocurile sunt considerate articole si nu se dau sub forma de voucher ... incredibil ... asa este ???

  17. #7837 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Îţi cumperi un controller de voucher.

  18. #7838 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    Daca jocurile erau considerate accesorii iti dai seama ca si controller ul e tot accesoriu ... Nu intelegMizeriile astora de la flanco !!

  19. #7839 SP
    Member MrGad3tGuy's Avatar
    Quote Originally Posted by bogdan-theodor View Post
    Dragi colegi , am fost azi la Flanco Cta si intr-adevar era oferta cu 20% voucher , dar STUPOARE ... ii zic eu vanzatorului ca ok iau o consola si de voucher iau jocuri si a spus NU nu se poate ca jocurile sunt considerate articole si nu se dau sub forma de voucher ... incredibil ... asa este ???
    ai nimerit un destept...trebuie sa vorbesti cu seful de magazin , deoarece cu acest voucher se poate cumparat orice produs din magazin, cu exceptia produselor care se afla in catalogul actual la promotie (si acestea se pot cumara, dar cu pret intreg). iti spun pentru ca am experienta cu asa ceva... mi s-a intamplat la flanco, altex... si pana nu am vorbit cu seful de magazin si am cerut sa-mi arate termenii legali ai acestei promotii, primisem tot feluri de raspunsuri pe langa.

  20. #7840 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    Hmmm , ok voi incerca maine sa vorbesc cu managerul si sper sa nuMa fraiereasca.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts