Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 740 of 903 FirstFirst ... 240 640 690 730 738 739 740 741 742 750 790 840 ... LastLast
Results 14,781 to 14,800 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #14781 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    E loca luna asta! Nebunie curata!

  2. #14782 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Hai ba da-o naibii, iar n-au bagat tetris? Cat il mai astept?

  3. #14783 SP
    Member Kratos666's Avatar
    raducucosmin, ce zici de un bomberman?

  4. #14784 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    In aceeasi luna? Sa nu fim nesimtiti. Poate de craciun.

  5. #14785 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    @Dant3, la multi ani!

    @all.. eu am avut ceva probleme cu cardul/contul azi, altfel clar imi reinnoiam abonamentul!

  6. #14786 SP
    Junior Member faststrike's Avatar
    Salutare ! Am o problema , sunt jucator de cod bo3 si dupa luni de zile de joc online fara probleme astazi am observat ceva ff ciudat. La inceput cand cautam meciuri online nu imi gasea niciunul apoi a inceput sa imi gaseasca insa meciuri numai cu romani ! Am intrat in network settings si la connection test acum imi scrie : " this router might not support ip fragmentation and some network features of ps4 might be restricted, for details contact the router manufacturer " insa conexiunea pare ok, vitezele download upload par ok 19 mb si 43 mb / ps. Folosesc acelasi router de 1 an pe ps4 fara probleme este un tp link sa fie vreo eroare de la sony? Este ciudat fiindca ne pune in meciuri doar cu romani, la fel se mirau si ceilalti. A patit careva ?

    Edit : acum imi gaseste meciuri repede si nu mai sunt numai de romani dar eroarea aceea a ramas desi conexiunea pare ok. Mai apare la cineva avertismentul acela cand dati connection test? Multumesc

  7. #14787 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Vezi prin setari(ps4) ce Nat Type ai.

  8. #14788 SP
    Junior Member faststrike's Avatar
    Nat type 2

  9. #14789 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by faststrike View Post
    Nat type 2
    Si eu am la fel, oare e bine?

  10. #14790 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Type 2 e cel mai ok, mai ales pentru multiplayer

  11. #14791 SP
    Junior Member ticaaa's Avatar
    se merita sa cumpar ufc 2 pentru online ranked?

  12. #14792 SP
    Member BatsBike's Avatar
    va salut .. microfoanele Singstar cu fir de la versiunile de PS2 & PS3 sunt compatibile cu PS 4 .. ? .. dar 'dildourile'(move) sunt compatibile cu PS4 .. ? ..
    exceptand Singstar,mai are PS4 vreun titlu dedicat acestor accesorii .. ? .. apoi,cam ce model mai nou & unde ar fi de cumparat(CUH-1200 & so on) ..

  13. #14793 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Move funcționează pe ps4, vor fi folosite și pt VR. De singstar nu știu, nu am folosit.

  14. #14794 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Pe cele fara fir le-am folosit eu pe PS4 cu Singstar.
    Din cate am inteles, merg si cele cu fir.
    Mai e un joc Let's Sing, dar nu stiu sigur cu ce microfoane functioneaza.

  15. #14795 SP
    Member BatsBike's Avatar
    raspunsurile suna bine .. .. dar sunt jocuri,deja,compatibile cu move on PS4 ..
    ma indrept spre varianta de 1TB,soon ..

  16. #14796 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Tocmai am depistat ca accountul meu de PSN nu mai este primar pe consola, intru la account management de pe pc sa folosesc optiunea de reset devices si vad ca a fost folosita recent, cum naiba ? A mai patit cineva asa ceva, stie ce-i de facut ?

  17. #14797 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ai voie sa o folosesti odata la 6 luni. S-a intamplat ceva cu contul tau, mai are cineva acces la el? Doar o persona care are acces la el poate face seta sau reseta consola primary.

  18. #14798 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Ai voie sa o folosesti odata la 6 luni. S-a intamplat ceva cu contul tau, mai are cineva acces la el? Doar o persona care are acces la el poate face seta sau reseta consola primary.
    Am inteles chestia asta, nu mai are nimeni acces la el si am schimbat parola deci cine il are acum primary pe consola lui nu mai are acces la el. Intreb daca este ceva ce pot face in afara resetului de 6 luni , mi se pare stupid sa nu existe alta modalitate atata timp cat este contul meu, numele meu, mailul meu, cardul etc.

  19. #14799 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pe ce tara e contul? Suna la ei. Eu am rezolvat o problema similara cand mi s-a stricat consola si am sunat sa ma lase sa o dezactivez si pe cea noua ca era stricata si ea. Daca esti pe UK/US sau o tara din vest poti cu siguranta sa rezolvi la telefon.

  20. #14800 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    Am inteles chestia asta, nu mai are nimeni acces la el si am schimbat parola deci cine il are acum primary pe consola lui nu mai are acces la el. Intreb daca este ceva ce pot face in afara resetului de 6 luni , mi se pare stupid sa nu existe alta modalitate atata timp cat este contul meu, numele meu, mailul meu, cardul etc.
    Daca ai un PSV sau PS TV poti incerca sa accesezi consola setata ca primary prin remote. Si schimbi setarile....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts