Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 28 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 ... LastLast
Results 321 to 340 of 550

Thread: Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 4

  1. #321 SP
    Member marv's Avatar
    si eu am primit consola cu tot cu charging station. Credeam ca e common knowledge. My bad!

  2. #322 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Evident ca stiu toti de el dar era o gluma pt ca era prezentata ca pe o stire de ultima ora

  3. #323 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Ca persoana care a aflat saptamana aceasta de existenta charging station-ului va intreb: se mai gaseste pe undeva, fara sa recurg la amazon? “Nu este in stoc” e la putere

  4. #324 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Da, pe olx. Am luat sigilat cu 70 lei . Sau daca esti din Bucuresti, mai gasesti ramase prin magazinele MG, la 129.


    Sent from my iPad using Tapatalk

  5. #325 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    Eu am acest incarcator de 1 an si este foarte bun...recomand.

    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

    ---------- Post added 21-02-2016 at 23:09 ----------

    Quote Originally Posted by aleksandrel View Post
    Eu am acest incarcator de 1 an si este foarte bun...recomand.

    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk


    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

  6. #326 SP
    Junior Member fox1998's Avatar
    Am gasit la PcGarage... Am achizitionat si eu unul... Foarte bun... recomand...

  7. #327 SP
    Member portocaliu's Avatar
    Salut! Poate ca pun o intrebare stupida dar doresc sa mai cumpar un controller (am dat de pamant cu el intr-un meci de fifa) si as vrea sa stiu daca exista FAKE-uri ca la PS3.

    Si daca stie cineva de unde pot sa iau mai ieftin ar fi bine

  8. #328 SP
    Member bdevil's Avatar
    Fake-uri exista (dar nu in magazine la noi, ci pe ebay China sau pe olx-urile noastre de la cei care cumpara chinezisme si le vand mai scump), dar exista si serii mai slabe calitativ. De exemplu eu mi-am luat unul silver de la Altex si L3-ul nu mai face contact cum trebuie si-mi opreste sprinturile / run-urile in jocuri. Majoritatea DS-urilor cumparate de la dealerii astia mi-au cedat relativ repede, ultimul l-am luat de la store-ul playstation de la noi cand era la oferta 200 lei, inca merge ok dupa 4-5 luni. Mai aveau problema cu thumbs-urile cele din seria mai veche si nu numai, ceda cauciucul de pe L3 / R3. Asa ca de oriunde l-ai lua ... garantie sa aiba.

  9. #329 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Foloseste cineva Controler Gator Claw PlayStation 4 | ALTEX ? Un prieten are de gand sa comande...merita?

  10. #330 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    credd ca mai bine mai pun 50 de lei si iei unul original din magazin sau sh la acelasi pret

  11. #331 SP
    Junior Member faststrike's Avatar
    Sunt de aceeasi parere...nu merita... mai pune 50 si ia un ds4 .... se merita doar daca avea paddles sau butoane in spate

  12. #332 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Ii spun sa mai astepte o reducere ceva, la 200 am luat si eu un ds4 (emag), multumesc de raspunsuri

  13. #333 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Aveti idee de ce DS4 nu se incarca de la un incarcator obisnuit de telefon (1A) ? Pana acum, incarcam DS4 de la un charger de nexus 4 pe care nu-l mai am. Astazi am luat un incarcator cu 2 porturi, unul de 1 A si unul de 2.1 A, toate device-urile pe care le-am incercat se incarca, doar DS4 nu. In schimb, controller-ul se incarca de la incarcatorul Apple.

  14. #334 SP
    Member enemigo's Avatar
    Si eu m-am lovit de aceeasi problema, nu se incarca la 2 incarcatoare (unul cu 2 porturi 1A si 2.1A, celalalt 2 porturi ambele de 2.1A). In schimb la chargerul Apple de telefon merge, la cel de tableta Apple iarasi nu. Probabil merge la orice incarcator care da strict 1A. Cele care pot da si 2.1A folosesc fast charging, el probabil nu poate.

  15. #335 SP
    Junior Member faststrike's Avatar
    A cumparat cineva controller scuf ? Daca da in cat timp a ajuns in romania ?

  16. #336 SP
    Junior Member Mr_Cristian_san's Avatar
    Salut, cine stie de unde sa cumpar un usb dongle adaptor bluetooth pentru headset bluetooth ?

  17. #337 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Cablu HDMI v 1.4 SPARTAN GEAR Gold Plated, 1,5 m | ALTEX Salut ! E ok acest cablu HDMI? S.a rupt cel ce a venit cu PS4.Sa iau unul mai scump sau isi face si asta treaba?

  18. #338 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    @enemigo: Eu incarc ambele DS4 cu incarcator de S6 si S5, si este ok.

  19. #339 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by enemigo View Post
    Si eu m-am lovit de aceeasi problema, nu se incarca la 2 incarcatoare (unul cu 2 porturi 1A si 2.1A, celalalt 2 porturi ambele de 2.1A). In schimb la chargerul Apple de telefon merge, la cel de tableta Apple iarasi nu. Probabil merge la orice incarcator care da strict 1A. Cele care pot da si 2.1A folosesc fast charging, el probabil nu poate.
    Exact asa patesc si eu, reusesc sa-l incarc doar cu incarcatorul de iPhone.

  20. #340 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys, are cineva casca asta ? Daca da, ce parere aveti despre ea ? E singura casca de la altex, cu un singur difuzor + microfon. Atat am nevoie. Sau aveti alte recomandari pentru ceva de genu asta, care sa fie si buna ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 28 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 ... LastLast

Similar Threads

  1. Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 5 By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 345 Last Post: 28-04-2024, 09:33
  2. Totul despre accesoriile consolelor Xbox Series X|S By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 103 Last Post: 24-03-2024, 11:28
  3. Totul despre accesoriile consolei Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 236 Last Post: 06-12-2019, 23:57
  4. Totul Despre Emulare pe PC... By Strike105X in forum Jocuri PC
    Replies: 3 Last Post: 09-12-2014, 18:08
  5. Totul despre WoW By Razvan in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 10-12-2009, 20:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts