Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 28 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 ... LastLast
Results 341 to 360 of 550

Thread: Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 4

  1. #341 SP
    Member Geonebun's Avatar
    De unde pot cumpara un Madcatz fighting stick TE2 sf5 pt ps4...se mai ocupa cineva sa le aduca din uk? Ce am vazut pe Amazon uk ar merge comandat dar sunt super scumpe.
    Attached Images Attached Images sfv-stick.jpg

  2. #342 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Geonebun View Post
    De unde pot cumpara un Madcatz fighting stick TE2 sf5 pt ps4...se mai ocupa cineva sa le aduca din uk? Ce am vazut pe Amazon uk ar merge comandat dar sunt super scumpe.
    Pentru comenzi din UK vorbește cu Robert.
    http://www.consolegames.ro/forum/f41...ml#post1365489

  3. #343 SP
    Junior Member mihai176's Avatar
    Salut! Vreau sa cumpar niste casti pentru PS4, buget ~400-500 lei. Care ar fi mai ok dintre:
    Casti Wireless Stereo Sony pentru PS4 - eMAG.ro
    Casti Gaming Corsair Void Dolby 7.1 Hybrid - PC Garage

    Sau altceva? Multumesc.

  4. #344 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    eu am gold wireless si sunt foarte multuit de ele

  5. #345 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Nu lua wireless, nu lua sony la banii aia.

    Casti Gaming HyperX Cloud II 7.1 Red - PC Garage

  6. #346 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

    Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 4

    Quote Originally Posted by mihai176 View Post
    Salut! Vreau sa cumpar niste casti pentru PS4, buget ~400-500 lei. Care ar fi mai ok dintre:
    Casti Wireless Stereo Sony pentru PS4 - eMAG.ro
    Casti Gaming Corsair Void Dolby 7.1 Hybrid - PC Garage

    Sau altceva? Multumesc.
    Man, daca vrei ceva bun cu sound de nota 200, cauta pulse elite 7.1. Nu o sa regreti .
    Din pacate acum se gasesc greu prin magazine, insa sunt cu mult peste modelele de la Sony actuale.

    http://www.altex.ro/casti-gaming-son...-sound-ps4-ps3




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #347 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Foloseste cineva modelul asta de casti la ps4 Casti on-ear Bluetooth PHILIPS SHB3060WT/00, Alb | ALTEX ?

  8. #348 SP
    Junior Member VladS's Avatar
    Sony nu ofera conexiune wireless decat pentru castile oficiale PS. Am o pereche de casti Bluetooth Sony ZX330BT si nici macar nu le vede.
    Din cate am inteles, la PS3 se puteau conecta orice casti prin BT. Singura solutie in care poti folosi o astfel de pereche de casti e daca o poti conecta la TV(smart tv) cu minusul ca nu poti utiliza microfonul in chat.

  9. #349 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    eu am gold wireless si sunt foarte multuit de ele
    +1 doar ca trebuie sa ai grija de ele, ca nu e cel mai bun material totusi.

  10. #350 SP
    Member micul_'s Avatar
    Și eu am Gold Wireless, bine ce a mai rămas din ele

    Trimis de pe al meu Nexus 5 folosind Tapatalk

  11. #351 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Quote Originally Posted by mihai176 View Post
    Salut! Vreau sa cumpar niste casti pentru PS4, buget ~400-500 lei. Care ar fi mai ok dintre:
    Casti Wireless Stereo Sony pentru PS4 - eMAG.ro
    Casti Gaming Corsair Void Dolby 7.1 Hybrid - PC Garage

    Sau altceva? Multumesc.
    Daca tot nu ai casti si esti dispus sa dai un ban in plus de ce nu incerci noul model :

    https://www.playstation.com/en-gb/ex...eless-headset/

  12. #352 SP
    Member b615dub's Avatar
    Tot nu s-au invatat minte cu plasticul, au pus metal fix pana in locul unde se vor crapa

    @mihai176, nu cumpara Sony Gold sunt excelente ca sunt dar materialul este praf si se crapa extreme de usor. Si partea buna este ca nu sunt acoperite de garantie aceste crapaturi.

  13. #353 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Cele noi poate au si ceva bass in ele. Cele Gold n-au absolut deloc. Eu le-am folosit cam un an si jumatate si n-am avut nicio problema cu ele, in afara de faptul ca le lipseste sunetele joase.
    Jucand NFS, n-am mai rezistat sa n-aud bassul din muzica si m-am reorientat catre niste casti wireless de la Sony (DS6500), a caror sursa este conectata prin cablul optic direct la PS. Cand voi avea nevoie si de chat si sunet, le voi folosi pe cele Gold, dar pt single player le prefer DS6500.
    Daca vrei chat in game si nu esti dispus sa dai f multi bani pe niste casti, eu zic sa astepti sa apara cele Platinum, care cred ca le vor inlocui pe cele Pulse Elite. Pe langa asta, par a fi mai solide decat Gold, iar in pretul mai ridicat cred ca vei primi si sunete joase.

  14. #354 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Eu am Pulse Elite si sunt foarte incantat de ele. Le am de aproape 3 ani si nu am patit nimic la ele (cracks and stuff). Insa ma deranjeaza daca si la aceasta ultima versiune tot cu acel usb dongle vin. Sa foloseasca bluetooth frate.

  15. #355 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Nici eu nu inteleg de ce iti trebuie dongle, atata timp cat si controllere sunt tot pe bluetooth.
    Inteleg ca ar fi fost bun la un pc fara bluetooth, dar altfel...

  16. #356 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    de rahat e ca nu pot sa imi folosesc castile care nu sunt sony si, evident, nu sunt compatibile.

  17. #357 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Nici eu nu inteleg de ce iti trebuie dongle, atata timp cat si controllere sunt tot pe bluetooth.
    Inteleg ca ar fi fost bun la un pc fara bluetooth, dar altfel...
    Au dongle si astea

    De rahat e ca daca ai pierdut dongle-ul gata nu le mai poti folosi ( cred ca de asta si au dongle sa nu le poti folosi la orice ) .

  18. #358 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Pai daca Apple face, ei de ce nu.
    Maine, poimaine, vedem si consola imbracata in sticla si ii mai creste pretul cu 200 de euro

  19. #359 SP
    Junior Member bonoman's Avatar
    salut si bine v-am gasit
    as dori sa imi cumpar ps4 pro si ma intereseaza o parere de la voi pentru achizitionarea unui chit tastatura si mouse care s-ar potrivi pentru ps4 pro (joc fps in general iar cu controlerul nu prea ma descurc).Este prima consola si de aceea va cer sfatul caci nu prea sunt in tema,multumesc

  20. #360 SP
    Member seven1994's Avatar
    xim-4 daca o sa primească suport

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 28 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 ... LastLast

Similar Threads

  1. Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 5 By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 345 Last Post: 28-04-2024, 09:33
  2. Totul despre accesoriile consolelor Xbox Series X|S By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 103 Last Post: 24-03-2024, 11:28
  3. Totul despre accesoriile consolei Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 236 Last Post: 06-12-2019, 23:57
  4. Totul Despre Emulare pe PC... By Strike105X in forum Jocuri PC
    Replies: 3 Last Post: 09-12-2014, 18:08
  5. Totul despre WoW By Razvan in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 10-12-2009, 20:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts