Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 40 of 145 FirstFirst ... 30 38 39 40 41 42 50 90 140 ... LastLast
Results 781 to 800 of 2894

Thread: PS4 - discutii despre comenzi si precomenzi

  1. #781 SP
    Member palflo's Avatar
    si la mine a fost la fel cu plata eu am platit de acum 1 luna la shopto si a doua zi mi-au retras banii de pe card

    ---------- Post added 21-11-2013 at 23:28 ----------

    un raspuns de la shopto

    Hi Dan,

    can confirm that we have started processing these orders and we will be attempting to take payment through out the week so that these arrive for the release. We will attempt payment three times in the run up to release before the order is cancelled. Please note that these attempts are automated so we are unable to advise when these will happen.

    Regards
    Tris

  2. #782 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Nu i-ati intrebat cat dureaza transportul cu DPD aia?

  3. #783 SP
    Member valentin2007's Avatar
    @palflo asta denota ca nu consulta deloc conturile inainte sa raspunda
    @rasko i-am intrebat eu cu ce se va face transportul si cat dureaza cu fiecare in parte. si au zis TNT. (punct)

  4. #784 SP
    Member palflo's Avatar
    am vorbit acum la banca la bcr si mi-au confirmat ca banii sau tras de pe card in data de 8 noiembrie 454,37 lire si in lei 2407.16 ron de catre shopto

  5. #785 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Tu ai ales economy la transport, nu?

  6. #786 SP
    Member palflo's Avatar
    nu expres am ales au zis ca-mi da diferenta inapoi

  7. #787 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Nu i-ati intrebat cat dureaza transportul cu DPD aia?
    DPD. Expediere. Expedieri internationale. Calculatorul timpului de expediere.
    Attached Images Attached Images shopto.png

  8. #788 SP
    Member Ramon's Avatar
    5 decembrie? Haha, vine Xboxul mai repede in cazul meu, adica pe 4 dec.

  9. #789 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    ar fi tare sa-l aduca astia de la altex mai repede

  10. #790 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    ar fi tare sa-l aduca astia de la altex mai repede
    Din cate am inteles pe 15 il aduc Altex Fierb de abea astept sa o butonez

  11. #791 SP
    Member Imperatore's Avatar

  12. #792 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by Imperatore View Post
    da, am vazut de ieri. in cont insa apare in continuare comanda in derulare. oricum, habar nu am ce inseamna asta pentru cei care au dat deja precomanda, daca mai livreaza sau nu si cand anume.

  13. #793 SP
    Junior Member baad newz's Avatar
    Am vizitat si eu azi mall'ul din Craiova.Mai mult din curiozitate.Nu cred ca mai are rost sa va spun ca mall'ul era gol si toti clientii se bateau pe televizoare si tablete la domo.Reusind sa ma strecor printre tineri si batrani am putut sa stau de vorba si cu un angajat de la domo timp de 2 minute.
    Discutia a decurs in felul urmator:
    Eu: Nu te supara,poti sa imi spui o data aproximativa pentru aducerea consolei PlayStation 4 in magazinele dumneavoastra?
    Angajat: O vom aduce la sfarsitul lunii.
    Eu: PlayStation 4? Sfarsitul lunii noiembrie?
    Angajat: Da,18 milioane.Facem tot posibilul.Nu stim daca o aducem in ziua lansarii dar incercam sa o avem in rafturi pana la Mos Nicolae.
    Eu: Deci in concluzie pana la sfarsitul anului o vom avem si in Romania...
    Angajat: Sigur ca da.Nici nu se pune problema.

    Sper ca v-am dat o veste buna.O zi placuta tuturor in continuare...Sry for the long post

  14. #794 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    eMag numai accepta precomenzi dar le va onora pe cele deja facute.

  15. #795 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    sa sperram ca vine cat mai repede..la altex nu se mai pot face precomenzi...

  16. #796 SP
    Junior Member Georgik's Avatar
    Salut, este primul meu post pe forum, pana acum am urmarit sperand ca o sa apara pe 29 la noi.

    Ce nesimtiti astia de la Emag, e prima data cand ma dezamagesc, nu mi-au dat si ei un mail macar sa imi spuna cum sta treaba cu precomanda mea.

    @trefla0874 chiar mai exista speranta ca o sa le livreze ? cred ca sunt printre primii care au dat precomanda pe emag la ps4, acum nu stiu daca sa o anulez sau nu, pentru ca la istoric comenzi inca apare in derulare ... vroiam sa dau pe mediagalaxy precomanda, din ce am inteles o sa il aduca pana la finalul anului in mod sigur, asta ziceau angajatii de acolo

  17. #797 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Quote Originally Posted by Georgik View Post
    Salut, este primul meu post pe forum, pana acum am urmarit sperand ca o sa apara pe 29 la noi.

    Ce nesimtiti astia de la Emag, e prima data cand ma dezamagesc, nu mi-au dat si ei un mail macar sa imi spuna cum sta treaba cu precomanda mea.

    @trefla0874 chiar mai exista speranta ca o sa le livreze ? cred ca sunt printre primii care au dat precomanda pe emag la ps4, acum nu stiu daca sa o anulez sau nu, pentru ca la istoric comenzi inca apare in derulare ... vroiam sa dau pe mediagalaxy precomanda, din ce am inteles o sa il aduca pana la finalul anului in mod sigur, asta ziceau angajatii de acolo
    Cei de la Emag vor onora precomenzile in momentul in care vor avea consola ps4 la lansarea in Romania.E bine sa ai facute precomenzi in mai multe locuri,gen:Altex,Domo(cei mai plauzibili momentan),etc.Cei care te suna primii sunt castigatorii

  18. #798 SP
    Member Yanciu's Avatar
    La altex am vorbit cu un angajat si mi-a spus ca 100% pana pe 15 decembrie o sa fie pe stoc

  19. #799 SP
    Member palflo's Avatar
    terminati-va cu iluziile astea ca nu o sa fie in nici un stoc in romania

  20. #800 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by palflo View Post
    terminati-va cu iluziile astea ca nu o sa fie in nici un stoc in romania
    Vedem pe 15 ... Domo aduc din ungaria 100% in Altex nu am baza .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 40 of 145 FirstFirst ... 30 38 39 40 41 42 50 90 140 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii despre box (pugilism) By tudyniuz in forum Health, Food & Sports
    Replies: 195 Last Post: 29-08-2017, 09:37
  2. Discutii generale despre scoala By AndRewqp in forum Offtopic
    Replies: 1401 Last Post: 07-07-2015, 18:26
  3. Xbox One - discutii despre comenzi si preturi bune By Snake in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 98 Last Post: 13-05-2015, 00:01
  4. ShopTo - comenzi PS4 By Rasko in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 198 Last Post: 09-01-2014, 23:13
  5. Replies: 18 Last Post: 10-10-2013, 02:02

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts