Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 52 of 145 FirstFirst ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 ... LastLast
Results 1,021 to 1,040 of 2894

Thread: PS4 - discutii despre comenzi si precomenzi

  1. #1021 SP
    Member palflo's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    @shoptoers: eu nu inteleg cum naiba ni se spune ca nu mai au express delivery, pe cand lui Felix i-au trimis saptamana trecuta Xbox One cu aceasta modalitate de transport. E o masura de precautie pe care o iau in cazul in care nu ajunge in 2 zile?
    eu am vorbit cu ei telefonic si au zis ca isi cer scuze dar livrarile se vor face doar cu tnt economy eu am platit cu expres si au zis ca diferenta o vor restituii pe card

  2. #1022 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Da stiu, acelasi lucru mi s-a transmis si mie. Felix, daca citesti, cat te-au taxat pentru Xbox One la transport?


    PS: o mare parte dintre neogafers cu preorder la shopto au inceput sa primeasca mailuri de la compania de transport DPD privind tracking number si ora la care le va fi livrata maine.

  3. #1023 SP
    Member Ramon's Avatar
    palflo, valentin2007, voi tot PAID status aveti?

  4. #1024 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Da frate tu?

  5. #1025 SP
    Member palflo's Avatar
    da si eu la fel pe seara au zis ca vom primi mail cu nr. de awb

  6. #1026 SP
    Member Ramon's Avatar
    Pai si eu tot PAID, da. Chiar sunt curios daca primim AWB diseara.

  7. #1027 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    suntem toti cu PAID sa curga AWB

  8. #1028 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    La mine e paid de vreo 2 saptamani

  9. #1029 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Și la noi e platita de mult. Ia zi Palflo!

  10. #1030 SP
    Member valentin2007's Avatar
    ...
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1385631456107.jpg uploadfromtaptalk1385631497274.jpg

  11. #1031 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    lol, deci, cei care mai aveti precomenzi la edigital, va rog sa ii contactati de urgenta. azi de dimineata am primit urmatorul mesaj.

    Dumneavoastra sunteti singura persoana din Romania careia colegul meu i-a inregistrat deja comanda pentru consola PlayStation 4.
    Va pot asigura faptul ca dumneavoastra veti primi una dintre consolele ce vor ajunge in depozitul nostru pe data de 13 decembrie.
    In legatura cu bundle-uri nu va pot da informatii.

    in concluzie eu anulez precomanda la gamestore. prefer sa astept 13 decembrie daca tot am siguranta ca imi livreaza edigital. eu am avut o problema cu precomanda la ei. nu se confirmase in sistemul lor si mi-au spus asta cand i-am contactat cu alta intrebare. in concluzie, va sfatuiesc sa ii contactati de urgenta si sa confirmati precomenzile telefonic.

  12. #1032 SP
    Junior Member vladrockstar's Avatar
    Quote Originally Posted by Tekken View Post
    Amazon UK, pachetul cu KZ, dualshock aditional si camera.
    Ce iti apare la "delivery estimate"?

  13. #1033 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Am facut si eu azi dimineata comanda la edigital. Am primit doar mail de "precomanda activata".

  14. #1034 SP
    Member Ramon's Avatar
    Ma amuza ca sunt cam 3 discutii in paralel pe topicul asta, suntem 3 grupuri diferite: shopto, amazon si ro/hungary

  15. #1035 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Fiecare cu panica lui

  16. #1036 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by CataPuscas View Post
    Am facut si eu azi dimineata comanda la edigital. Am primit doar mail de "precomanda activata".
    si eu l-am primit si nu era confirmata precomanda. contacteaza-i prin email sau prin formularul de pe site. raspund repede.

  17. #1037 SP
    Junior Member maivorbim's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    lol, deci, cei care mai aveti precomenzi la edigital, va rog sa ii contactati de urgenta. azi de dimineata am primit urmatorul mesaj.

    Dumneavoastra sunteti singura persoana din Romania careia colegul meu i-a inregistrat deja comanda pentru consola PlayStation 4.
    Va pot asigura faptul ca dumneavoastra veti primi una dintre consolele ce vor ajunge in depozitul nostru pe data de 13 decembrie.
    In legatura cu bundle-uri nu va pot da informatii.

    in concluzie eu anulez precomanda la gamestore. prefer sa astept 13 decembrie daca tot am siguranta ca imi livreaza edigital. eu am avut o problema cu precomanda la ei. nu se confirmase in sistemul lor si mi-au spus asta cand i-am contactat cu alta intrebare. in concluzie, va sfatuiesc sa ii contactati de urgenta si sa confirmati precomenzile telefonic.

    Eu nu mai inteleg nimic...i-am sunat si eu acum 5 minute, mi-au spus ca momentan e picat sistemul si ca revin ei cu un telefon. La mine pe edigital.ro apare la prenotari comanda, dar i-am sunat sa verific daca e inregistrata corect si la ei in sistem. Totodata, mi-a reconfirmat ca nu primesc decat in jur de 20 de bucati si nu poate sa imi garanteze ca ma voi incadra in stocul lor.

    Hostile, tu cu cine ai vorbit? Eu am vorbit cu un tip mai devreme.

  18. #1038 SP
    Junior Member becham_ro's Avatar
    Si eu la fel Valentin tot economy. Cand crezi ca o sa ne ajunga ? mie imi arata paid la precomanda nici mancal processing. Cer scuze acum am citit si vad ca asa apare la toti : ''Paid''. Eu cand am vb ieri cu ei mi-au zis ca astazi le trimit si ca primim si trackingul tot astazi

  19. #1039 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by maivorbim View Post
    Eu nu mai inteleg nimic...i-am sunat si eu acum 5 minute, mi-au spus ca momentan e picat sistemul si ca revin ei cu un telefon. La mine pe edigital.ro apare la prenotari comanda, dar i-am sunat sa verific daca e inregistrata corect si la ei in sistem. Totodata, mi-a reconfirmat ca nu primesc decat in jur de 20 de bucati si nu poate sa imi garanteze ca ma voi incadra in stocul lor.

    Hostile, tu cu cine ai vorbit? Eu am vorbit cu un tip mai devreme.
    raspunsul mi-a venit de la adresa lor de email si era semnat Augustin Tiberiu Istoc. eu le spusesem in email ca probabil au o problema cu site-ul pentru ca stiu mai multe persoane cu precomenzi inregistrate la ei. poate fac verificari...

  20. #1040 SP
    Member flightcrank's Avatar
    acelasi raspuns l-am primit si eu,am sunat acum 2 minute.Le vin doar 30 de buc si nr precomenzilor e mare.Eu zic sa nu ne mai agitam ,asteptam ianuarie si cu asta basta.Ce naiba am asteptat noi un an de zile,murim pt 2 luni??!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 52 of 145 FirstFirst ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii despre box (pugilism) By tudyniuz in forum Health, Food & Sports
    Replies: 195 Last Post: 29-08-2017, 09:37
  2. Discutii generale despre scoala By AndRewqp in forum Offtopic
    Replies: 1401 Last Post: 07-07-2015, 18:26
  3. Xbox One - discutii despre comenzi si preturi bune By Snake in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 98 Last Post: 13-05-2015, 00:01
  4. ShopTo - comenzi PS4 By Rasko in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 198 Last Post: 09-01-2014, 23:13
  5. Replies: 18 Last Post: 10-10-2013, 02:02

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts