Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 47 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 ... LastLast
Results 721 to 740 of 925

Thread: Ghid PlayStation 4

  1. #721 SP
    Member G@by's Avatar
    Merci mult, incep sa caut…

  2. #722 SP
    Member seven1994's Avatar
    Aveti idee,ps4 poate inregistra mai mult de cele 15 minute?Sau acela este maximul?

  3. #723 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Din cate stiu 15 min este maximul

  4. #724 SP
    Member seven1994's Avatar
    Mersi de raspuns,nu inteleg totusi ideea,daca au putut 15,cred ca se putea si mai mult

  5. #725 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Faci streaming direct pe youtube si iti raman acolo inregistrari cu orele

  6. #726 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sau pe Twitch după ce activezi opțiunea cu YT

  7. #727 SP
    Member seven1994's Avatar
    Care are calitate mai buna?Momentan folosesc varianta cu youtube dar uneori scade calitatea din senin (net de 100 mb,cablu în consola,nu folosesc la altceva netul în momentul respectiv).Mă gândeam la o placa de captura dar nu mă prea pricep plus ca nu am idee dacă anticul meu pc poate duce editarea/încărcarea pe yt

  8. #728 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Uite aici un ex. de pe Twitch, urcat apoi pe YT. Vezi cum ți se pare calitatea

  9. #729 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Calitatea e slaba oricum, nu doar ce salveaza PS4 local, dar apoi urcat si prin compresiile YT iese horror daca vrei sa compari cu ce vezi tu pe TV. Daca vrei ceva profi, ia un Elgato sau ceva si prinzi perfect, dar pe YT nu va arata niciodata la fel de bine cum vrei tu. Il poti insa pacali urcand content-ul tau in 4K ca apoi el sa creasca bandwith-ul pentru video si astfel chiar si 1080p va arata mai bine. Dar e complicat si asa.

  10. #730 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Dust proof kit for Ps4.
    https://youtu.be/KCFwt6TyDO4

  11. #731 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Eu sunt putin sceptic cu privire la "air-flow/intake".
    Inteleg ca nu blocheaza acele fante in totalitate dar trebuie sa fie ceva obturatie acolo..
    Oricum ar fi si-a mea aduna destul de mult praf, ma gandeam la un moment dat sa o pun picioare, poate aduna mai putin praf. Nici nu stiu.

  12. #732 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Sunt sigur ca daca nu uiti sa cureti acele filtre totul va fi ok, si inca o chestie in legatura cu praful, cu cat tii consola/pc-ul mai aproape de podea cu atat va "inhala" mai mult praf.

  13. #733 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Adevarat, ii iau cred pana la urma un stand (macar atat, mai sus nu am unde sa o pun), dar chiar nu stiu cat de mult ar ajuta.
    Totodata imi e sa nu fie proiectata de pe mobila mai usor (motivul pentru care nu i-am luat unul pana acum).
    S-au cam dus zilele.. "mancave"

  14. #734 SP
    Member bdevil's Avatar
    Hello. Am nevoie de ajutor putin. Am o consola PS4 (set as primary), doua conturi de PS, unul de UK principal (care are PS+), unul de RO (fara PS plus, pe care il foloseam sa mai cumpar jocuri cu cardul meu RO cand erau la oferta). Intentionez sa i-l dau cadou fratelui iar eu sa-mi cumpar varianta PS4 de 1TB si sa facem game sharing impreuna. Practic avem trei conturi. El va putea sa joace jocurile de pe ambele conturi ale mele UK+RO cand ne setam consolele corespunzator? Putem sa shareuim jocurile de pe ambele conturi de pe care am cumparat jocuri? El isi face un cont nou de Europa dupa ce achizitionez a doua consola si bineinteles cred ca fi nevoie sa-si ia si un PS+.

  15. #735 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Da o sa mearga la el o sa setezi primare ambele conturi si nici de ps+ nu mai are nevoie, ca primeste de la tine.

  16. #736 SP
    Member bdevil's Avatar
    Pai la el o sa fie trei conturi, contul lui si cele doua ale mele. Aici sunt confuz daca vor merge conturile mele pe consola lui (in timp ce el va folosi contul lui de PS ca sa ne jucam).

  17. #737 SP
    Member Kratos666's Avatar
    tu te joci pe contul tau cu ps+(secundar) si el se joaca pe contul nou( dar sa aiba contu tau primary in consola lui).

  18. #738 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    În cazul în care nu vă descurcați, aveți mai jos etapele pe care ar trebui să le parcurgeți.
    PS4 Remote Play Windows PC, Mac

  19. #739 SP
    Junior Member pufff_13's Avatar
    Salutare...în concluzie în prezent se poate activa ps+ și pe cont de România?! Mulțumesc

  20. #740 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Da se poate activa ps+ pe cont de Romania.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 47 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  2. Ghid PlayStation Vita By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 06-08-2015, 21:59
  3. Acesta sa fie noul Playstation Move pentru Playstation 4 ? By andreiaka in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 0 Last Post: 14-12-2013, 19:26
  4. Replies: 0 Last Post: 21-02-2013, 09:03
  5. Ghid: GTA IV By I Zuben I in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 10-09-2008, 09:21

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts