Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 47 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 45 ... LastLast
Results 681 to 700 of 925

Thread: Ghid PlayStation 4

  1. #681 SP
    Junior Member EuGeniu's Avatar
    salut, cum pot afla daca jocul de pe disc s-a instalat complet pe HDD consolei ?
    Pot cumva sterge jocul playroom ? Mersi

  2. #682 SP
    Junior Member Skywalker01's Avatar
    Salut baieti,
    Doresc sa achizitionez o consola PS4 si vreua sa iau ce-i mai bun, de aceea apelez la cunostiintele voastre sa ma sfatuiti ce anume sa aleg.
    Din ce am vazut din topicurile voastre, exista console mai noi care au CUH-1200.
    Am gasit diferite site-uri cu tot felul de modele de PS4, dar nici unul nu specifica daca PS4 respectiv are CUH-1200 , specifica doar ca cele mai noi modele au 1TB, acest fiind singurul indicativ care sa ateste ca este un model mai nou.
    Doresc sa stiu daca toate modele de PS4 cu 1TB au toate - CUH-1200 ???

  3. #683 SP
    Junior Member nafets's Avatar
    Sunt si modele CUH-1100 de 1TB. In principiu modelul nou de PS4 vine fara partea lucioasa din partea stanga, e totul mat si are butoane mecanice. Totusi daca il cumperi de pe internet e bine sa intrebi ce model este, pentru ca pot pune poze pe site cu modelul nou si te poti trezi ca-ti trimit modelul vechi

  4. #684 SP
    Junior Member Skywalker01's Avatar
    Salut,
    Ai idee daca modeleul "Sony PS4 1TB Ultimate Player Edition" este model CUH-1200?

  5. #685 SP
    Junior Member nafets's Avatar
    Poate sa fie si model nou si cel vechi. De pe ce site e? baga un link

  6. #686 SP
    Junior Member Skywalker01's Avatar
    Locuiesc momentan in Irlanda, si doresc sa achizitionez de aici consola, din acest motiv o sa-ti dau un link de aici :
    Buy Sony PS4 1TB Ultimate Player Edition. at Argos.ie- Your Online Shop for .
    Ce parere ai este modelul nou sau nu ?

  7. #687 SP
    Junior Member nafets's Avatar
    Din poza ar parea sa fie modelul vechi. E bine totusi sa le dai un telefon ca sunt sanse mari sa aiba modelul nou dar sa fi pus poza pe site cu cel vechi. Eu de exemplu cand am vrut sa-mi cumpar PS4-ul acum 2 luni, am dat de un site unde era poza cu modelul mat (CUH-1200) si cand am intrebat ce model este mi-au zis ca ei au pe stoc doar CUH-1100 . Daca ai magazinul aproape de tine, trage o fuga si te uiti acolo... scrie si pe cutie modelul, dar in mare sa te uiti doar sa fie mat complet (fara partea lucioasa)

  8. #688 SP
    Junior Member Skywalker01's Avatar
    Mersi frumos ptr tot ajutorul, o sa intreb in prelabil ce model este si o sa verific daca este tot mat.
    O ultima intrebare am, poti sa-mi atasezi o poza unde gasesc specificatiile pe cutie cu CUH-1200, ca sa stiu sa merg la sigur atunci cand il achizitionez?

    Mersi frumos ptr toate informatiile.

  9. #689 SP
    Junior Member nafets's Avatar
    Este scris modelul peste tot pe cutie si in plus pe cutie o sa vezi poza cu modelul de PS4. Daca in poza de pe cutie e o consola complet mata e modelul CUH-1200 dar poti verifica si pe cutie, cum vezi in pozele de mai jos, o sa fie scris modelul in vreo 3 locuri
    Attached Images Attached Images poza-3.jpg poza-2.jpg poza1.jpg

  10. #690 SP
    Junior Member nafets's Avatar
    Apropo am vazut ca au bundle-uri in oferta. Bundle-ul PS4 cu Star Wars sau Black Ops 3 ar trebui sa fie CUH-1200 Daca intentionezi sa cumperi unul din jocurile astea ar fi bine sa iei un bundle.

  11. #691 SP
    Junior Member Skywalker01's Avatar
    Mii de multumiri "nafets"
    Acum stiu cum si ce sa aleg.Deabea astept sa merg sa-mi iau consola cea mai buna

    Iti urez o seara faina

    ---------- Post added 11-01-2016 at 02:13 ----------

    Asta si-mi doresc sa iau un bundle : Buy PS4 1TB Star Wars Battlefront Bundle. at Argos.ie- Your Online Shop for .
    Sper sa fie PS4 cu CUH-1200

  12. #692 SP
    Junior Member nafets's Avatar
    Cu placere, o seara faina si tie! Dupa ce-ti cumperi consola poti sa ma adaugi si pe PSN daca vrei (id: nafetsu)!

  13. #693 SP
    Junior Member Skywalker01's Avatar
    Te asigur ca o sa fi primul in lista mea de prieteni

  14. #694 SP
    Junior Member nafets's Avatar
    Perfect! Si asa nu am prea multi prieteni in lista care au StarWars-ul

  15. #695 SP
    Junior Member corbua23's Avatar
    Salut baieti sunt nou pe forum am achizitionat o consola ps4 de la altex si vreau sa stiu daca este modelu nou si bun ca am vazut ca difera modele este de 1T si este mata toata. multumesc.

    [IMG][/IMG]

  16. #696 SP
    Member marv's Avatar
    e modelul nou si bun. Spor la joaca.

  17. #697 SP
    Junior Member nafets's Avatar
    Daca e mata e ultimul model. In plus iti confirma si cutia acest lucru, scrie clar CUH-1216B pe ea (deasupra de "JetBlack")

  18. #698 SP
    Junior Member corbua23's Avatar
    ma bucur sa adu asta , multumesc baieti.

  19. #699 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Spor la butonat !

  20. #700 SP
    Junior Member Skywalker01's Avatar
    Imi puteti da un sfat va rog, eu locuiesc momentan in Irlanda si nu stiu unde este mai convenabil sa-mi fac cont(ptr consola PS4), pe UK sau IRL ?
    Din cate am citit pe forum daca iti faci cont pe UK beneficezi de anumite jocuri sau release-uri ptr anumite jocuri ?Am inteles eu bine sau nu?
    O alta intrebare ar fi : cum se numesc jocurile care se pot juca in acelas timp cu doua dashboard-uri, adica un joc in care pot juca doua persoane fiecare cu dashboard lui ? Stiu ca sunt intrebari stupide ptr unii dar sunt nou in domeniu acesta, sorry.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 47 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 45 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  2. Ghid PlayStation Vita By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 06-08-2015, 21:59
  3. Acesta sa fie noul Playstation Move pentru Playstation 4 ? By andreiaka in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 0 Last Post: 14-12-2013, 19:26
  4. Replies: 0 Last Post: 21-02-2013, 09:03
  5. Ghid: GTA IV By I Zuben I in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 10-09-2008, 09:21

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts