Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 47 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 61 to 80 of 925

Thread: Ghid PlayStation 4

  1. #61 SP
    Junior Member bogdan1101's Avatar
    Care e pozitia potrivita pentru a se raci mai bine? Vertical sau orzontal?

  2. #62 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Daca nu ai stand pe orizontala se raceste mai bine. Fara stand, daca o pui vertical, ii acoperi una dintre intrari => nu isi mai trage suficient aer rece

  3. #63 SP
    Member Buyk's Avatar
    Pozitia nu conteaza atat timp cat ai standul pentru el, daca nu ai standul atunci il lasi la orizontal, iar in jurul consolei sa lasi liber cca. 10 cm. (nu o lipi de perete,nu o inghesui intr-un spatiu foarte inchis ) si totul va fi bine.

  4. #64 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    recomand totusi standul oficial daca vrei sa pui consola pe verticala

  5. #65 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Salut. Am si eu o intrebare.

    Sa zicem ca am formatat consola. Cand intru in Library am Killzone Shadow Fall. Pe langa faptul ca pun la downloadat jocul, eu am cumparat si ceva skin-uri care erau free.

    Alea trebuie instalate separat sau le instaleaza automat cand instalez jocul ?

    Si daca nu le instaleaza automat, trebuie sa merg in shop sa le instalez din moment ce nu apar in Library ?

    Mersi.

  6. #66 SP
    Junior Member bogdan1101's Avatar
    Daca cumpar un joc in format digital il mai pot vinde/face schimb ceva? Daca da, cum?

  7. #67 SP
    Member chesterb's Avatar
    Quote Originally Posted by bogdan1101 View Post
    Daca cumpar un joc in format digital il mai pot vinde/face schimb ceva? Daca da, cum?
    Nu.

  8. #68 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Einherjar793AD (damn, ce nume ti-ai tras si tu): din cate stiu trebuie sa mergi in Store sa le instalezi... Daca stie cineva o metoda mai easy, sa posteze aici

  9. #69 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Pai poți să-mi spui babulu în continuare :-)

  10. #70 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    babulu nu mai suna a viking ...

  11. #71 SP
    Junior Member alexqw's Avatar
    As dori sa achizitionez un ps4 dar nu stiu de unde.De pe emag?

  12. #72 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Altex la precomenzi jocuri le trimit inainte de data lansarii jocului, le primesc din timp sa le poata trimite clientilor exact cand sunt lansate oficial?

    L.E. Inca se pare ca is tot beat din weekend, nu sub acest thread am vrut sa postez, scuze.

  13. #73 SP
    Admin MonkY's Avatar
    alexwq: din pacate stocurile sunt cam terminate peste tot. Poti incerca pe Bazar la noi (pune un anunt ca vrei sa cumperi)...
    Srachi: Altex a facut multe "greseli" de genul acesta... inclusiv a trimis cu o saptamana inainte de lansare

  14. #74 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    PS4 va fi disponibil la Altex/MG într-o săptămână, cam așa...

  15. #75 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by alexqw View Post
    As dori sa achizitionez un ps4 dar nu stiu de unde.De pe emag?
    Vezi pe sonycenter.ro daca mai au.

  16. #76 SP
    Member LordKratos's Avatar
    Pot sa cumpar jocuri digitale direct de pe PS+ sau doar prin intermediari ....gen amazon ?

  17. #77 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Poti sa cumperi direct din PlayStation Store.

  18. #78 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Si eu astept sa aduca Altex....Poate prindem un lot mai bun la controllere

  19. #79 SP
    Junior Member Deathmetal's Avatar
    Eu am achizitionat aseara consola de la sony center promenada mall...in prealabil trimisesem mail celor de la altex in care am intrebat cand vor aduce consola.Raspunsul a fost, dupa 15 martie in magazinele altex din unirea shoping center, mall vitan si la Obor...poate va ajuta cu ceva

  20. #80 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Sa dati si voi feedback daca au schimbat ceva si e un lot diferit. Sa stiu daca ma risc si mai bag o fisa.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 47 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  2. Ghid PlayStation Vita By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 06-08-2015, 21:59
  3. Acesta sa fie noul Playstation Move pentru Playstation 4 ? By andreiaka in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 0 Last Post: 14-12-2013, 19:26
  4. Replies: 0 Last Post: 21-02-2013, 09:03
  5. Ghid: GTA IV By I Zuben I in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 10-09-2008, 09:21

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts