Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 37 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast
Results 101 to 120 of 736

Thread: God of War (2018)

  1. #101 SP
    Member Kratos666's Avatar

  2. #102 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sunt șanse să-l vedem in 2017, eu asta înțeleg
    img_20161222_192204.jpg

  3. #103 SP
    Member Kratos666's Avatar

  4. #104 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Cica pe baiat il cheama Atreus si ii copilu lu Kratos, asa am citit pe un site.

  5. #105 SP
    Member Kratos666's Avatar

  6. #106 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Daca vine si asta in 2017, chiar avem un an nebun. Doamne, ajută!
    http://www.playstationlifestyle.net/...ctors-twitter/
    godofwar4-releasedate-voiceactortwitter-01.jpg

  7. #107 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Neah, Martie 2018

  8. #108 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Chiar ma bucur ca este "interpretat" de Christopher Judge.
    Pentru mine a fost una din marile surprize atunci cand au dezvaluit noul joc. O alegere foarte potrivita.
    Era putin aiurea sa-l pastreze pe TC Carson, avand in vedere ca practic $ony face (din punctul meu de vedere) un reboot al francizei.
    Si ca tot sunt aici, sper sa iasa ceva bun cu noul joc din serie (mai mult original, si mai putin tocana de concepte reincalzite, amestecata vanjos de batranul Kratos). Sa vedem.

  9. #109 SP
    Member Prototype93D's Avatar

  10. #110 SP
    Member Kratos666's Avatar

  11. #111 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Da, e de pe twitterul lui Cory Balrog. Confirmat a fi fan art.

    Referitor la joc, sunt dezamagit.
    Parerea mea e ca au schimbat prea mult in speranta de a vinde mult.
    Sunt fan Gow de la primul si recunosc ca formula s-a fumat dar nu cred ca s-au inspirat de la cine trebuie. In loc de Last of Us cu un iz de Souls mai bine se uitau la platinum sau capcom ca si asa generatia asta duce lipsa de hack/slashere.

    In loc sa adorm cu controllerul in mana cand jocul imi serveste 1-2 inamici urmati de miniboss si momente emotionante cu fii-su mai bine pastrau combat-ul alert din celelalte si il imbunatateau. Decat sa dadacesc personaje virtuale mai bine ies cu fii-miu-n parc.

    Cu toate astea sper ca jocul sa imi dea peste dinti si sa ma faca sa-mi mananc vorbele dar mi-e greu sa cred.

  12. #112 SP
    Member MAGNUS2's Avatar
    Quote Originally Posted by clovnusor View Post
    Da, e de pe twitterul lui Cory Balrog. Confirmat a fi fan art.

    Referitor la joc, sunt dezamagit.
    Parerea mea e ca au schimbat prea mult in speranta de a vinde mult.
    Sunt fan Gow de la primul si recunosc ca formula s-a fumat dar nu cred ca s-au inspirat de la cine trebuie. In loc de Last of Us cu un iz de Souls mai bine se uitau la platinum sau capcom ca si asa generatia asta duce lipsa de hack/slashere.

    In loc sa adorm cu controllerul in mana cand jocul imi serveste 1-2 inamici urmati de miniboss si momente emotionante cu fii-su mai bine pastrau combat-ul alert din celelalte si il imbunatateau. Decat sa dadacesc personaje virtuale mai bine ies cu fii-miu-n parc.

    Cu toate astea sper ca jocul sa imi dea peste dinti si sa ma faca sa-mi mananc vorbele dar mi-e greu sa cred.
    data viitoare fa si tu un research inainte sa vorbesti prostii, Cory deja a zis ca in jocul asta vei avea cel mai mare numar de inamici pe ecran pana acum, peste 100, vei avea cele mai mari set pieces, cele mai mari boss fights, e God Of War, doar pentru ca acum are o poveste adevarata si o perspectiva diferita a camerei, nu inseamna ca e The Last Of Us cum spun niste neinspirati

  13. #113 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Am citit si eu ce a zis dar multi au zis lucruri care s-au dovedit a fi marketing si nimic mai mult. 100 de inamici pe ecran pot fi foarte bine un qte sau cinematic. Faptul ca tot jocul il ai alaturi pe copilul ala nu seamana cu Tlou in care esti cu Ellie. Nu m-as mira ca la un moment dat sa joci cu baiatul exclusiv.
    In alta ordine de idei n-am cum sa te iau in serios sau sa iti respect parerea cand pt tine argumentele mele sunt prostii.

  14. #114 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Sa dea Dumnezeu sa fie un The Last of Us cu gameplay de God of War cum zici tu, ca il cumpăr de 2 ori. Din păcate cred ca sunt slabe șanse.

  15. #115 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Sa dea Dumnezeu sa fie un The Last of Us cu gameplay de God of War cum zici tu, ca il cumpăr de 2 ori. Din păcate cred ca sunt slabe șanse.
    De-abia astept sa-ti vad poza cu cele doua exemplare ale jocului.

  16. #116 SP
    Member MAGNUS2's Avatar
    Quote Originally Posted by clovnusor View Post
    Am citit si eu ce a zis dar multi au zis lucruri care s-au dovedit a fi marketing si nimic mai mult. 100 de inamici pe ecran pot fi foarte bine un qte sau cinematic. Faptul ca tot jocul il ai alaturi pe copilul ala nu seamana cu Tlou in care esti cu Ellie. Nu m-as mira ca la un moment dat sa joci cu baiatul exclusiv.
    In alta ordine de idei n-am cum sa te iau in serios sau sa iti respect parerea cand pt tine argumentele mele sunt prostii.
    am spus ca argumentele tale sunt prostii pentru ca nu erau argumente, erau falsuri, care contrazic ce a zis Cory
    God of War New Details: Bigger Than Ever Boss Fights, 100 Enemies On Screen, Story Info, And More

    deja a fost confirmat ca Kratos este caracterul principal cu care joci pe toata dura jocului, nu inteleg ce este asa dubios in privinta acelui copil, am avut deja ceva de genul in GOW3 cu Pandora

  17. #117 SP
    Member clovnusor's Avatar
    nu e nimic "dubios" in privinta copilului doar ca puteau sa reimprospateze franciza in alt mod. n-are rost sa continui polemica asta, cel putin nu pana apare jocul.
    mi se pare doar aiurea ca tot ce apare mai nou este primit de oameni cu bratele deschise. nu zic sa fim toti critici sau sceptici dar spune ceva despre lumea in care traim. :thumbsdown:

  18. #118 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Daca jocul o sa fie ca in acel demo....pfff wtf?!! despre ce vorbiti aici? Eu nu mai am rabdare pana se lanseaza jocul, tot am in cap sa merg la salon sa imi fac noul tatuaj cu Kratos si voi o dati cu "puteau sa reimprospateze franciza in alt mod"

  19. #119 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Acel demo pare destul de slab dpdv al combatului, nu a părut la fel de antrenant ca jocurile anterioare si nici la fel de tehnic ca Devil May Cry sau Bayonetta. Bine, e clar ca nu ne putem pronunța de pe acum, nici pro, nici contra.

  20. #120 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Daca God of War rămânea la fel, eu nu il mai cumpăram. Mi-a plăcut ce am văzut, de-abia aștept jocul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 37 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand God of War (2018) Limited Edition in Bucuresti By shelbro in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 20-04-2019, 12:11
  2. Vand God of War 4 2018 Playstation 4 PS4 impecabil coduri nefolosite By scarules2006 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 11-05-2018, 07:40
  3. Replies: 4 Last Post: 25-04-2018, 21:39
  4. Replies: 4 Last Post: 14-04-2018, 19:57
  5. Replies: 1 Last Post: 28-03-2018, 18:53

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts