Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 23 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 61 to 80 of 446

Thread: Destiny Looking for Raid

  1. #61 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Da...am incercat pe hard...si ni s a parut exagerat de greu asa k am renuntat...adevarul e k eram si level prea mic. ( 4 de lvl 29 si 2 de 28 ).

  2. #62 SP
    Junior Member ionmarius16's Avatar
    Quote Originally Posted by Andrei260191 View Post
    Da...am incercat pe hard...si ni s a parut exagerat de greu asa k am renuntat...adevarul e k eram si level prea mic. ( 4 de lvl 29 si 2 de 28 ).
    Intra la mine in party pe ionmariusNextGen. Încerc sa ne strângem de raid.

  3. #63 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Hai ca intru acum.

  4. #64 SP
    Junior Member sir_sanjei's Avatar
    Salutari. Îmi cer scuze pt off topic dar nu am vrut sa deschid throat nou doar pt o întrebare. Cum cresc și eu mai repede în nivel și de unde și Cum îmi cumpăr armuri și arme mai bune? Joc titan și am level 23

  5. #65 SP
    Junior Member cpmarvin's Avatar
    salut , raid in seara asta pe la 22 - 23 ?, am checkpoint la Atheon ( normal ) dar pot sa il fac si de la inceput.

    psn id : remca

  6. #66 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    add : Andreiu26 . ajung acasa in jur de 22:30 - 23

  7. #67 SP
    Junior Member mikeveres's Avatar
    add: MIKEVKILLA pentru strike playlist si weekly strike

  8. #68 SP
    Junior Member Iceradu's Avatar
    Iceradu xbox360 add pentru raid titan lvl28 & warlock lvl26

  9. #69 SP
    Junior Member godecko's Avatar
    Salut, eu incerc sa gasesc un grup cu care sa fac Raid pe normal. Mai am 2 prieteni cu care joc aproape in fiecare seara deci ar trebui sa ne strangem relativ repede.
    Cand mai strangem XP pe normal o sa trecem si pe hard.

    Daca e cineva interesat ping me. Sau add Boghev pe PSN. Astazi am vrea sa facem fresh run pe normal dar nu cred ca apucam din cauza downtime-ului.

    Spor la loot!

  10. #70 SP
    Junior Member ionmarius16's Avatar
    Cine vrea raid diseara? Am doua caractere : hunter lvl29 si warlock lvl27. Add me ionmariusNextGen

  11. #71 SP
    Member tomaobiwan's Avatar
    In jur de ora 22 vin si eu

  12. #72 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    ^individul de deasupra mea crede ca lev. 27 e maxim in joc, nu are nici o arma upgradata pentru raid si a descoperit saptamana trecuta ca personajul din joc poate face double jump. Nu recomand deloc. Multumesc anticipat.

    PS: totodata habar-n-are ca daca a facut raidul saptamana aceasta, cu acelasi personaj nu va mai primi nici un fel de loot. Multumesc din nou.

  13. #73 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by tomaobiwan View Post
    In jur de ora 22 vin si eu
    se7enfury da-mi add şi îţi mai explic eu câte ceva.

    ---------- Post added 14-11-2014 at 10:48 ----------

    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    ^individul de deasupra mea crede ca lev. 27 e maxim in joc, nu are nici o arma upgradata pentru raid si a descoperit saptamana trecuta ca personajul din joc poate face double jump. Nu recomand deloc. Multumesc anticipat.

    PS: totodata habar-n-are ca daca a facut raidul saptamana aceasta, cu acelasi personaj nu va mai primi nici un fel de loot. Multumesc din nou.
    Bine şi vă este greu să îi explicaţi şi lui câte ceva, bine că v-aţi născut voi învăţaţi, din ce în ce mai multă aroganţă pe forum.

  14. #74 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Pot sa vin si eu diseara daca mai aveti locuri? Multumesc anticipat.

  15. #75 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Sigur că poţi, add şi vb în party, eu l-am făcut săptamana asta dar îl mai fac pt. cine are nevoie, pe la ora 16-17 intru pe consolă, ne auzim în party.

  16. #76 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    OK multumesc frumos.

  17. #77 SP
    Junior Member cpmarvin's Avatar
    la 22 intru si eu daca nu incepeti pana atunci . PSN ID : remca , lvl 29 hunter

  18. #78 SP
    Junior Member godecko's Avatar
    in jur de 21-22 o sa ajung si eu. posibil sa mai vin cu un prieten daca nu doi chiar.
    PSN: Boghev

  19. #79 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Se pare ca eu nu voi mai avea loc in acest caz.... Well, c'est la vie...

  20. #80 SP
    Junior Member godecko's Avatar
    nu se stie. ne auzim aici.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 23 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast

Similar Threads

  1. I'm looking for old console game :) By Kaloyanis in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 2 Last Post: 22-09-2013, 00:42
  2. Problema complicata cu Intel Raid 5 By MonkY in forum Hardware
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2012, 13:44
  3. Primul SSD Raid PCIe sare bariera de 1GB/s By MonkY in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 27-06-2009, 03:08
  4. Replies: 0 Last Post: 22-11-2008, 01:38

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts