Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 31 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 ... LastLast
Results 301 to 320 of 603

Thread: Horizon Zero Dawn

  1. #301 SP
    Member seven1994's Avatar
    Acum l-am terminat si eu,am jucat doar story missions.A fost o placere sa il joc,cred ca o sa fie singurul joc pe care il voi rejuca.Probabil o sa fac si side quests chiar daca nu sunt fan.

  2. #302 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Patch-ul de azi parca a stricat un pic? Nu știu, asa mi se pare, cică el face bine

  3. #303 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    ^ ce anume?

  4. #304 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cred că am fost prea atent azi, mă uitam la un video salvat ieri, face la fel, un pitic de-al meu cu texturile pe timp de noapte, cele de pe drum. Nu mai contează, am trecut peste, nu e ceva deranjant.

  5. #305 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar

  6. #306 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Jocul asta in termeni de grafica are diferenta pe un TV Full HD in 1080p pe un PS4 PRO vs PS4 Lemon?

  7. #307 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am râs cu lacrimi Din păcate numai asa am reușit sa-l salvez, pe YT iar nu funcționează

  8. #308 SP
    Member esop's Avatar
    @Dant3, multumesc pentru doza de ras!

    Il joc si eu de doua zile de cand il am. Foarte reusit pana acum. Initial am zis ca o sa fac doar story missions si o sa-l reiau apoi pentru a face un fel de complete walkthrough. Dar nu m-am putut abtine. Asa ca am reusit performanta de a face 3 ore din momentul in care faci tranzitia si te faci mare/salvezi la primul foc si pana ajungi la Proving grounds. Cred ca altfel dura maxim 1h. Si asta pentru ca am facut fiecare quest si explorat fiecare lucru care mi-a iesit in cale. Inclusiv sa ma intorc in pestera aia in care ai cazut cand erai mica si zona cand l-ai salvat pe baiatul cazut de pe stanci. Lucru care de altfel nu mi-a prins rau pentru ca am descoperit

    Oricum.. daca voi continua tot asa, in ritmul asta, probabil o sa-l termin la anul

  9. #309 SP
    CG Editor Dant3's Avatar


  10. #310 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    E foarte misto si povestea Incepusem aseara un story mision pe la 11:30, si zic "hai ca mai fac misiunea asta si ma culc, in vreo ora o termin" La naiba ca m-a prins 2:30 pana am terminato, si nu m-am putut opri fiindca eram curios sa ascult toate audio files si sa citesc toate text files ce-mi ieseau in cale si nu numai, cautam fiecare coltisor sa nu-mi scape cumva ceva Simply superb!

    La alte jocuri citeam in primele ore text books ce gaseam si dupaia nu mai imi pasa, la asta insa devorez tot cap-coada ce gasesc. Imi place lore-ul creat din joc foarte mult, si na sunt mai mare fan SF decat fantasy. Cel mai bun joc din generatia actuala pt. mine, fara discutie.

  11. #311 SP
    Member esop's Avatar
    @kobayashi inteleg perfect ce spui. La mine 3 dimineata. Cand eu la 7 trebuia sa fiu in picioare sa plec la serviciu apoi.
    Un singur cuvant ... Zombie .
    Cred ca de la Witcher 3 si Uncharted 4, nu am mai patit sa ma captiveze un joc atat de mult.

  12. #312 SP
    Member geo971986's Avatar
    Cumpar si eu versiunea pe disc..zic ca scap de downloading, si primu lucru imi apare "downloading application 17.10 GB"

  13. #313 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    17gb? Ești sigur? Update-ul are cateva sute de mb. Poate inca nu era instalat 100% de pe disc.

  14. #314 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Cred ca il iau si eu, desi initial voiam sa astept o reducere ceva, pentru ca rar dau pe un joc 260 de lei (de fapt niciodata pana acum). As vrea sa ma lamuriti cum e povestea, despre ce este vorba si questurile in ce consta? E ceva de ele sau sunt fetch quests?

  15. #315 SP
    Junior Member androi's Avatar
    Main quest-urile sunt super. Side quest-urile si ele-s super. Dar ma jur ca uneori pare ca cine s-a ocupat de dialog in side quests si-a batut joc.

    Unu mi-o spus de 7 ori ca nu poa sa o caute pe sorsa din cauza ca tre sa stea sa pazeasca poarta. Si de fiecare data eram gen ok gata dude ma duc eu it's fine.

  16. #316 SP
    Member geo971986's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    17gb? Ești sigur? Update-ul are cateva sute de mb. Poate inca nu era instalat 100% de pe disc.
    da ai dreptate, n-am fost eu atent, era defapt "copying" application 17.10 GB insa totusi... mergea suspect de incet ca un download.

  17. #317 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Voi pe ce dificultate jucati? Eu am inceput pe hard, sunt in prima zona si e ok pana acum....

  18. #318 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ce muzica, ce priveliște!

  19. #319 SP
    Member alexxx02's Avatar
    Baieti, voua cand v-au aparut side-quest'urile? Eu il joc de vreo 3 ore jumate si pana acum nu am avut de facut decat un side-quest. M-am intalnit cu unu in timp ce mergeam si mi a dat de facut ceva, in rest doar main missions. Cand intru la quest, la side missions nu gasesc decat misiunea de care v am zis mai sus, care am rezolvat-o. Am omis eu ceva? Jocul e bestial, poveste si gameplay super tare. Singurul lucru care imi displace, e momentul cand pune sulita in spate (practic dispare ).

  20. #320 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mai ai putina rabdare. In curand o sa ai prea multe

    Acelasi lucru am intrebat si eu in urma cu cateva postari si acum ma chinui sa le fac pe toate

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 31 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 ... LastLast

Similar Threads

  1. Until Dawn By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 314 Last Post: 01-02-2024, 21:19
  2. Replies: 0 Last Post: 16-06-2015, 06:14
  3. Agarest Senki Zero: Dawn of War Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 22-08-2010, 12:56
  4. Nuclear Dawn Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 18-12-2009, 05:41
  5. Dawn of Discovery Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 30-05-2009, 09:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts