Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 83 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 63 ... LastLast
Results 241 to 260 of 1659

Thread: Clubul Xbox One X

  1. #241 SP
    Member Popae36's Avatar
    Stai ca acuma dupa unveil au sa sara toti fanii sony,ca aici pe forum 90% sunt cu sony.

  2. #242 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Unde "au sa sara"? In tabara Microsoft? De pe scaun? De la geam?

  3. #243 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Inuhanyou View Post
    Mai ramane sa bage si niste continut. A trecut primul trimestru din 2017 si nu au nici un joc.
    Halo Wars e singurul joc exclusiv Xbox pe 2017.

  4. #244 SP
    Member Buyk's Avatar
    Quote Originally Posted by Darthstone View Post
    Eu unul m-as fi ofticat rau si m-as simti intepat sa cumpar Pro si la un an de la lansare sa apara alta consola mai puternica. Unde sunt vremurile alea cand iti luai o consola si nu mai aveai batai de cap ani de zile? S-a ajuns mai rau ca un PC, acolo iti iei hardware calumea si ani buni nu mai ai treaba, mai nou vad ca trebuie sa iti cumperi consola in fiecare an...
    Dacă Scorpio o sa coste 3000 ron apai teapa pentru cei cu pro nu este, vorbim de o consolă lansată dupa un an, iar peste 2 se vor lansa alte generații de console ... 4 k nativ in orice joc e doar o iluzie totusi vorbim de console.

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

  5. #245 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Halo Wars e singurul joc exclusiv Microsoft pe 2017.
    Fixed

    ON: Pretul ar fi undeva pe la 499$/€. Vedem azi daca anunță și prețul. E un preț ok pentru un hardware foarte bun (daca se confirmă si puterea, 40% mai mare decât un Pro).
    Sa vina la E3 cu IP-uri noi si bune si eu o trec pe listă.

    PS: Cred ca azi anunță si data de lansare pentru Crackdown 3.

  6. #246 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Halo Wars e singurul joc exclusiv Xbox pe 2017.
    @djleo666 Ai dreptate. Uitasem de el. O mica corectie exclusiv PC si XBOX.

    Normal ca trebuie sa se bage si bisnitarul de promo in seama.

  7. #247 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Ce bisnitar de promo?
    On-topic Dant3 are dreptate, hardware puternic fara jocuri este (oarecum) useless... Dar daca tinem cont de ultima declaratie a lui Phil Spencer care spune ca e constient ca problema Xbox actuala nu e hardware-ul ci exclusivele, consider ca daca si-au dat seama de problema poate o si rezolva...

  8. #248 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    "Bișnițarul" mai face ceva si pentru comunitatea asta. In schimb, tu nu faci altceva decat un flame ieftin, ca de obicei.

  9. #249 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    De mult timp nu am fost atat de interesat de un lucru cat sunt acum de discutiile aparute in urma conferintei. Conferinta in sine nu ma intereseaza, dar OMG ce o sa urmeze! Grabbing all the popcorn.

    Edit:@djleo666, nu am avut nicio treaba cu vopsirea consolei. Postarea mea de pe threadul ala voia doar sa arate cat de amuzant mi se pare de fiecare data cand se aduce vorba de Templier, pentru ca nu o sa pot uita CEL MAI GROZAV THREAD AL ACESTUI FORUM. Atat. In rest, nu stiu nimic despre consola ta.

  10. #250 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by solecon View Post
    De mult timp nu am fost atat de interesat de un lucru cat sunt acum de discutiile aparute in urma conferintei. Conferinta in sine nu ma intereseaza, dar OMG ce o sa urmeze! Grabbing all the popcorn.
    Lasa popcornu' si zi de ce nu a iesit si controllerul la fel de bine ca consola ))
    On topic ... o ora si 10 minute pana la dezvelire

  11. #251 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Lasand la o parte toate flameurile inevitabile in urma unui asemenea anunt, ma gandesc ce minunatii ar putea sa creeze cei de la Turn 10 pe o consola cu 40% mai puternica decat un Pro(if true), avand in vedere minunatia de Forza Horizon 3 care ruleaza incredibil pe un One launch model al subsemnatului. Think of the possibilities!!! Wow!!

  12. #252 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar

  13. #253 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Plus asta

  14. #254 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar

  15. #255 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well... nice move Microsoft! Ce sa zic, la nivel de hardware si optimizari suna al naibii de bine. Practic au luat tot ce-i lipsea lui PS4 si l-au ridicat la ceruri. Acum, mai trebuiesc doar jocurile. Exclusive, ffs...

    Mi se pare geniala abordarea lor referitoare la backward compatibility. Adica, au facut hardware-ul sa se muleze pe jocuri si nu invers... astfel incat vom avea inclusiv "vechituri" care erau pe 900p, capabile sa ruleze in 4K. Acum nah, fericiti cei cu TV-uri si monitoare 4K...

    P.S. Mi se pare mie sau nu a spus absolut nimic legat de storage? Sper ca la ce minunatie de hardware au acolo, sa nu vina iar cu un 5400 RPM... chiar si un SSHD de 5400 RPM ar fi pacat. Dar oricum, probabil vor suporta external hard drives, so... no worries...

  16. #256 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pentru ca ne plac comparațiile

  17. #257 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Well... nice move Microsoft! Ce sa zic, la nivel de hardware si optimizari suna al naibii de bine. Practic au luat tot ce-i lipsea lui PS4 si l-au ridicat la ceruri. Acum, mai trebuiesc doar jocurile. Exclusive, ffs...

    Mi se pare geniala abordarea lor referitoare la backward compatibility. Adica, au facut hardware-ul sa se muleze pe jocuri si nu invers... astfel incat vom avea inclusiv "vechituri" care erau pe 900p, capabile sa ruleze in 4K. Acum nah, fericiti cei cu TV-uri si monitoare 4K...

    P.S. Mi se pare mie sau nu a spus absolut nimic legat de storage? Sper ca la ce minunatie de hardware au acolo, sa nu vina iar cu un 5400 RPM... chiar si un SSHD de 5400 RPM ar fi pacat. Dar oricum, probabil vor suporta external hard drives, so... no worries...
    1 Tb standard e 2,5'
    Attached Images Attached Images 54992225-e4fb-4dec-8df6-b9841521854b.jpg

  18. #258 SP
    Junior Member opagain2017's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Well... nice move Microsoft! Ce sa zic, la nivel de hardware si optimizari suna al naibii de bine. Practic au luat tot ce-i lipsea lui PS4 si l-au ridicat la ceruri. Acum, mai trebuiesc doar jocurile. Exclusive, ffs...

    Mi se pare geniala abordarea lor referitoare la backward compatibility. Adica, au facut hardware-ul sa se muleze pe jocuri si nu invers... astfel incat vom avea inclusiv "vechituri" care erau pe 900p, capabile sa ruleze in 4K. Acum nah, fericiti cei cu TV-uri si monitoare 4K...

    P.S. Mi se pare mie sau nu a spus absolut nimic legat de storage? Sper ca la ce minunatie de hardware au acolo, sa nu vina iar cu un 5400 RPM... chiar si un SSHD de 5400 RPM ar fi pacat. Dar oricum, probabil vor suporta external hard drives, so... no worries...
    asculta videoul din nou, jocurile care sunt 900p, raman 900p, jocurile care au rezolutie dinamica o sa ruleze la limita setata a acelei resolutii dinamice, 30fps locked o sa fie 30fps, totul o sa fie cum e, daca e dinamic o sa fie maximul acelui dinamic, nu se imbunatateste nimic prin magie FARA PATCH, e ps4 pro boost mode

  19. #259 SP
    Member Popae36's Avatar
    sah mat! mai mult decat asteptam,bravo microsoft.

  20. #260 SP
    Junior Member valentin47's Avatar
    Quote Originally Posted by Popae36 View Post
    sah mat! mai mult decat asteptam,bravo microsoft.
    Eee stai ca vin astia cu exclusivitatiile cum ca nu sunt....

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 83 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 63 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  3. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts