Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 288 of 395 FirstFirst ... 188 238 278 286 287 288 289 290 298 338 388 ... LastLast
Results 5,741 to 5,760 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #5741 SP
    Member Popae36's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    Am si eu o problema de ceva timp...daca a mai patit cineva...am foarte mare lag in meniul consolei..m am delogat ..m am logat la loc..e la fel..imi.ia comanda in .3 4 secunde dupa ce apas..ce poate sa fie si ce sa fac?

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk
    Salut si eu am avut aceeasi problema si a fost de la hdd extern,nu stiu daca folosesti si daca ai aceeasi problema dar la mine asta a fost..

  2. #5742 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Am rezolvat cu o resetare a consolei..am apasat 5 secunde butonul de off de pe consola....si dupa a mers bine

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

  3. #5743 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    2015 has been a great year for the Xbox One console and 2016 promises to be just as good, with many high profile titles hitting Microsoft’s latest home console. A few hours ago the Xbox division Head Phil Spencer has shared more on the new year on Twitter, revealing something on the company’s 2016.

  4. #5744 SP
    Junior Member geomanblack's Avatar
    Quote Originally Posted by Popae36 View Post
    Salut si eu am avut aceeasi problema si a fost de la hdd extern,nu stiu daca folosesti si daca ai aceeasi problema dar la mine asta a fost..


    si acum nu mai folosesti hdd extern? ce model ai avut ? poate nu era usb3...

  5. #5745 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Am un fel de problema si nu știu de la ce e... In unele jocuri Dead Rising 3, Assassins Creed 4 nu mi se aude vocea personajelor când vorbesc.... De la ce poate fi ca e al dracului de enervant


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #5746 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Intra in setarile consolei, la sunet si vezi sa nu fie pus pe 7.1. Pune pe stereo, daca auzi prin TV. Asa am patit si eu, dupa un restore la consola.

  7. #5747 SP
    Member andreiaka's Avatar

    Clubul Xbox One

    Este conectat la un monitor cu boxe separat, văd ca consola nu am putut conecta sunetul la ea , așa ca cablurile de la boxe le am băgat prin hdmi pe acolo la monitor , știi naiba ce am făcut ))))


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    ---------- Post added 03-01-2016 at 14:30 ----------

    uite si poza


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    ---------- Post added 03-01-2016 at 14:45 ----------

    L am rezolvat , era pe 7.1 , mersii Razvane


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #5748 SP
    Junior Member bodada's Avatar
    sult am si eu o intrebare ..: care este diferenta intre Xbox Live Gold 12 + 1 month si Xbox Live Gold Card Membership (12 luni + 1 luna) Xbox One / Xbox 360 !!!

  9. #5749 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Really?

    Nu sunt diferențe.Il cumperi de pe forum (avea cineva la 120 ron) dacă nu,ebay.

  10. #5750 SP
    Member stormhold7's Avatar
    Salutare! Recent, a incetat sa mai functioneze butonul LB de la controller, asa ca am decis sa il trimit in garantie. Consola + controllerul in cauza au fost cumparate de la PCGarage. I-am contactat si mi-au zis ca trebuie sa trimit consola+controllerul in service. De ce mama supararii ar trebui sa trimit si consola? Ce legautra are una cu alta? Sunt eu nebun?

  11. #5751 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pentru ca a fost luat la pachet. Daca se dovedeste ca ai controllerul defect, se va schimba intreaga consola, impreuna cu acest controller.

    PS: astea nu se repara ci se schimba.

  12. #5752 SP
    Member stormhold7's Avatar
    Hm... pai consola nu are nicio legatura cu faptul ca s-a stricat butonul de la controller Dar ai si tu dreptate, ele au venit la pachet. Mersi de informatii!

  13. #5753 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Pai ar trebui sa te bucuri..ca o sa ai consola noua...

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

    ---------- Post added 05-01-2016 at 16:01 ----------

    E foarte ciudat..nici eu nu stiam ca se procedeaza astfel

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

  14. #5754 SP
    Member stormhold7's Avatar
    Daca privesti din punctul asta de vedere, da Maine trimit tot echipamentul. Va tin la curent

  15. #5755 SP
    Junior Member Knoxie1337's Avatar
    Salutare, am si eu o problema. Am achizitionat din Altex un cod prepaid XBOX Live 12 months, dar cand incerc sa il activez apare eroarea clasica "Something went wrong".
    Cardul este in poloneza (regionlocked ?). I-am contactat pe cei de la support si mi-au spus ca este o problema la Billing Information.
    Momentan am contul pe UK, cu o adresa de la un hotel. Any tips / advices pentru a rezolva aceasta problema ?
    Merci anticipat

  16. #5756 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    N-ar trebui sa apara nici o eroare, am cumparat si eu de la Altex luna trecuta si n-am avut nici o problema. Ai incercat sa-i dai redeem atat de pe consola, cat si PC? Incearca ambele variante. Daca nu merge, te duci frumos la Altex sa-ti dea alt cod sau banii inapoi.

  17. #5757 SP
    Junior Member Knoxie1337's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    N-ar trebui sa apara nici o eroare, am cumparat si eu de la Altex luna trecuta si n-am avut nici o problema. Ai incercat sa-i dai redeem atat de pe consola, cat si PC? Incearca ambele variante. Daca nu merge, te duci frumos la Altex sa-ti dea alt cod sau banii inapoi.
    Codul este bun, cand ii dadeam redeem (atat pe consola cat si pe PC, imi aparea 12 months live gold) dar cand ii dadeam confirm, imi dadea eroare tipica microsoft "Something went wrong".
    Astazi i-am dat unei cunostiinte codul si spre suprinderea mea a mers. Acum as vrea sa ma duc sa iau altul, tot de la altex dar mai intai sa incerc sa aflu de la ce primeam eroarea.
    Contul initial a fost facut pe US si apoi migrat pe UK, sa fie asta problema?

  18. #5758 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Vezi ca iti poti schimba zona direct pe xboxlive.com, ai o optiune mica undeva jos de tot in stanga. Posibil ca asta sa fi cauzat eroarea, nu stiu ce sa zic.

  19. #5759 SP
    Junior Member Knoxie1337's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Vezi ca iti poti schimba zona direct pe xboxlive.com, ai o optiune mica undeva jos de tot in stanga. Posibil ca asta sa fi cauzat eroarea, nu stiu ce sa zic.
    Multumesc frumos, acum daca stau sa ma gandesc s-ar putea sa fi gresit chiar eu. Pe site s-ar putea sa fi ales Romania (ca regiune) si acum cand intru sa schimb regiunea, nu se poate. O sa incerc live support la xbox in legatura cu aceasta chestie.

  20. #5760 SP
    Junior Member geomanblack's Avatar
    cum aflu si eu cand imi expira sau cata valabilitate mai am de gold?

    ---------- Post added 08-01-2016 at 18:02 ----------

    si mai am o intrebare ce hdd extern sa iau pt xbox one ,am vazut ceva la altex ,pentru xbox sa inteleg ca este special ?

    ---------- Post added 08-01-2016 at 18:31 ----------

    si inca una...este vre-o diferenta intre xbox live si xbox live gold? care este mai complecta? am vazut diferente majore de pret intre ele

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts