Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 327 of 395 FirstFirst ... 227 277 317 325 326 327 328 329 337 377 ... LastLast
Results 6,521 to 6,540 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #6521 SP
    Member eastbason's Avatar
    Cam asta a fost perioada consolelor....

  2. #6522 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Superb, mai ales acel Elite Controller

  3. #6523 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Se pare ca viitorul nu suna prea bine pentru Xbox - https://www.engadget.com/2016/08/17/...ct-scorpio-vr/

    Din pacate, vor sa lanseze o consola anual, cum se practica la telefoane si tablete. Vor sa faca un update hardware odata pe an (odata cu el, normal ca vom avea si update de OS pentru modificarea de componente).

    Totodata, aflam ca pentru VR vom avea nevoie de minim Xbox Scorpio.

    Sincer, mi se pare o prostie IMENSA. Puteam accepta sa platim un serviciu si sa ne ofere un fel de Apple TV care, conectat la internet, sa foloseasca hardware infinit de pe serverele lor. Sau sa scoata o consola modulara (dar chiar si asa ar trebui schimbata la 2-3 ani, ca sa schimbam si placa de baza). Dar asa mi se pare o prostie.
    Daca o tinem in felul asta, in 4 ani vom juca pe Xbox One jocurile pe Low, in schimb ce pe Xbox Scorpio vom juca pe Normal si pe Scorpio 2 pe High si tot asa.

    Daca face si Sony la fel, din foame de bani, e aiurea si cu siguranta toata lumea va migra pe PC-uri, care se pot upgrada modular.
    Nu mai puneți botul la tot ce scrie pe net... Așa se zvonea si când avea sa apăra One ul ca va fi nu stiu cum, va avea nevoie de net tot timpul, ca p***-n pi***...

  4. #6524 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu cred ca e acelasi lucru, nefiind un site obscur sau cine stie ce interviu inventat. Cred ca s-ar fi sesizat Microsoft pana acum, daca era asa.

    E un interviu de la o persoana de la ei care doar si-a spus planurile de viitor. Planuri care, daca ne uitam la anu asta si 2017, vedem ca deja se materializeaza.

    Iar referitor la Xbox Juan, nu erau zvonuri nefondate. Trebuia sa fie always on si alte mizerii, dar s-au razgandit. Au fost 2 anunturi oficiale.

  5. #6525 SP
    Member solaru's Avatar
    Nu au spus niciodata ca vor avea update de hardware anual... ci ca nu va mai exista o noua generatie de console. Va fi Xbox si atat, cu un update incremental de hardware la o anumita perioada de timp. Daca ne uitam la ciclul de viata al procesoarelor AMD, as zice ca va fi undeva la 3 ani. Cunfuzia cu update-ul de hardware anual se datoreaza probabil comparatiei cu modelul Apple, dar se referea la faptul ca periodic Apple scoate acelasi produs cu cateva imbunatatiri, nicidecum la ciclul de viata.

    La fel si din punct de vedere SO - Win 10 se pare ca va fi ultima iteratie, urmand ca acesta sa primeasca update-uri periodice. Probabil ca pt firme va fi integrat intr-o forma de inchiriere dupa modelul Office 365

  6. #6526 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Sa se odihneasca in pace! RIP Xbox (2001-2016)

    Sa le fie tarana usoara (consolelor)!

  7. #6527 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Am mai spus în alt post. Or să se vândă în continuare.
    Au de partea lor jocurile exclusive, comunitate, ușurința în exploatare, comoditate față de PC, etc.
    Atâta le cântați sfârșitul că este deja obositor. Mă refer aici la ultimul post.

  8. #6528 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cine sunt ăia care au de partea lor jocurile exclusive? Poate Nintendo si Sony, deocamdată.

  9. #6529 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    De Craciun , cred ca o sa imi iau si eu un Xbox S one. Forza Horizon 3 arata bestial.

  10. #6530 SP
    Member eangel's Avatar
    O lună făină https://majornelson.com/2016/08/24/x...inkId=28003715

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  11. #6531 SP
    Junior Member Secu86's Avatar
    O alegere decente de jocuri. Nu stiu acel Earthlock ce fel de joc este, insa restul sunt jocuri interesante.

  12. #6532 SP
    Member chios's Avatar
    Salut.joaca careva smite si daca da ati reusit sa sincronizati contul cu cel de pc?

  13. #6533 SP
    Senior Member nina's Avatar
    cei in rewards program ma pot pune la refer a friend,intr-o ora imi cumpar gold in caz ca intereseaza pe cineva

  14. #6534 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  15. #6535 SP
    Junior Member Lcristi83's Avatar
    Salutare tuturor.postez aici o întrebare dacă se poate.
    De unde pot sa știu care jocuri sant disponibile și în limba maghiara la cumpărare?
    De ex.dacă am regiunea Ungaria pe consola și titlul a fost lansat și în limba maghiara exista șansă să îmi descarca la update limba maghiara la joc?

  16. #6536 SP
    Member Svart's Avatar
    Eu am contul setat pe Ungaria, dar limba consolei setata pe engleza, si toate jocurile s-au instalat in engleza. parca pe la inceput un joc de kinect (cred ca ceva cu sport) era cu text in limba maghiara, dar nu mai tin minte, oricum nu l-am jucat.

  17. #6537 SP
    Member chios's Avatar
    daca vrei te adaug eu.

    ---------- Post added 29-08-2016 at 19:26 ----------

    Quote Originally Posted by nina View Post
    cei in rewards program ma pot pune la refer a friend,intr-o ora imi cumpar gold in caz ca intereseaza pe cineva
    daca vrei te adaug eu.

  18. #6538 SP
    Member eangel's Avatar
    Yessss. A intrat mail cu codul pentru open beta de battlefield 1

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  19. #6539 SP
    Member BatsBike's Avatar
    la fel .. dar care este perioada deschisa pentru BF1(open BETA) ..

  20. #6540 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by wackorine View Post
    la fel .. dar care este perioada deschisa pentru BF1(open BETA) ..
    Mâine, 31 august. Îți trebuie abonament GOLD pentru beta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 327 of 395 FirstFirst ... 227 277 317 325 326 327 328 329 337 377 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts