Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 72 of 395 FirstFirst ... 22 62 70 71 72 73 74 82 122 172 ... LastLast
Results 1,421 to 1,440 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #1421 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    cred ca aceiasi situatia este acum cu X360 si cu PS3..niciuna dintre ele nu e lansata in mod "oficial"
    Dar vor functiona jocurile la noi cand se va lansa oare?

  2. #1422 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Acestea sunt singurele tari in care Xbone va functiona la lansare. Deci cei care vroiau sa-si ia Xbone se pare ca nu vor putea, sau il vor lua doar ca sa il tina pe post de bibelou Sa va vad acum cum mai aparati consola cand Microsoft va da palme peste fata din nou si din nou si din nou...


  3. #1423 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Acel Xbox Familly Gold Pack nu mai există de vreo 2 săptămâni! Așa cum au anunțat și la E3, de acum încolo dacă doar un user pe consolă este Gold member, toți userii de pe acea consolă vor beneficia de ceea ce-nseamnă GOLD!!!

    Așa că partea cu up to ten familly members nu va presupune cumpărarea unui asemenea pachet.

  4. #1424 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    manga-langa-danga tu unde te-ai uitat ?
    Killzone, Mad Max, Watch Dogs, Driveclub, Destiny, Knack, Infamous, GT6, etc. astea-s manga ?! Esti manga, sorry!
    Mocrosoft a avut calitate in prezentare ?! Pai care prezentare ca au insirat un mixaj de gameplay-uri si trailere de nu mai stiai cand s-a terminat unul si a inceput celalalt. Hai fi serios...
    Habar nu ai ce scrii ! )))))))))))))))
    Mad Max, Watch Dogs si Destiny sunt multiplatform. GT 6 e exclusivitate PS3


  5. #1425 SP
    Member MSlv's Avatar


    "But say someone from Poland, not listed, imports it from the UK. Will they be able to play disc-based games?"
    "They would wand to wait until the console is available in their region."

    si din cealalta poza: "Unsupported countries would not have the full experience, and may not work."
    Attached Images Attached Images xbonereqqdj.png ex7f7ks.jpg

  6. #1426 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    E din ce in ce mai bine...Deci sa inteleg ca noi o sa mancam vânt si o sa bem ploaie daca vrem xbox one, ruşine!

  7. #1427 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    stai ca nu inteleg, daca eu imi cumpar jocul din RO sau Uk sa zicem eu nu o sa pot sa-mi activez jocul ca am ip de romania ? sau cum ?

  8. #1428 SP
    Member MSlv's Avatar
    nici ei nu stiu...

    "We don't have any details, just that unsupported regions may not have the full Xbox One (xbone, n.r. ) experience."

    acuma prin ce se traduce "experienta completa" xbone, atata timp cat Live face filtrare pe IP si e obligatoriu ping la M$ la cel mult 24 de ore ca sa te joci, om trai si om vedea.

    p.s. poate merge prin VPN
    Attached Images Attached Images ullrudv.jpg

  9. #1429 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Probabil... dar nu cred că vom știi exact până nu când nu va fi lansată oficial consola.

    Legat de schimbul punctelor MSP în real money, atunci când va fi implementată schimbarea (la toamnă) cei care vor introduce coduri pentru 800/1200/2100 MSP etc., în contul lor va fi depozitată valoarea acestora de pe Xbox.com sau mai mare.

    Însă cei care își cumpără puncte până la data implementării, acele puncte nu vor fi schimbate în noua monedă de schimb și vor avea la dispoziție 1 an (sfârșitul lui 2014) să le folosească. După această perioadă, punctele nefolosite vor expira!!!

    Your Microsoft Points Will Expire Within One Year When Microsoft Transitions to Local Currency | Side Mission | GameTrailers

  10. #1430 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    nici ei nu stiu...

    "We don't have any details, just that unsupported regions may not have the full Xbox One (xbone, n.r. ) experience."

    acuma prin ce se traduce "experienta completa" xbone, atata timp cat Live face filtrare pe IP si e obligatoriu ping la M$ la cel mult 24 de ore ca sa te joci, om trai si om vedea.

    p.s. poate merge prin VPN
    Continuarea
    Attached Images Attached Images 1.png

  11. #1431 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Poate vom avea parte de o surpriză frumoasă. Eu mă uit pe xbox.com/ro-ro și văd că au fost adăugate 147 de jocuri arcade ce pot fi cumpărate și 27 de jocuri GonD care de asemenea pot fi cumpărate. Oare putem spune că au început să ne ia în calcul?

  12. #1432 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    am vorbit cu un prieten de la politehnica si cica se zvoneste ca MS ar deschide o fabrica/sediu destul de importanta la noi si ca astfel ar fi mult mai usor sa obtinem live

  13. #1433 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Eu am vorbit cu un alt prieten care a făcut practică la Microsoft până acum 2 săptămâni și nu aflase de niciun plan de extindere, ei se laudă cu support-ul acordat pe teritoriul României și pentru evenimente importante...

  14. #1434 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    cred ca aceiasi situatia este acum cu X360 si cu PS3..niciuna dintre ele nu e lansata in mod "oficial"
    scuze ptr offtopic dar tin sa clarific - PS3 este distribuita in mod oficial de Sony Romania. se trimit si presei jocuri pentru review (cu o mica intarziere, dar vin).

    ontopic si sorry sa va stric placerea de a visa

    MS NU ARE IN ACEST MOMENT PLANURI SA ADUCA LIVE IN ROMANIA. GET OVER IT. CITEZ DIN MEMORIE "VOM AVEA LIVE CAND ROMANUL VA PLATI SI PENTRU ALTE SERVICII IN AFARA DE CELE LEGATE DE GAMING (MUZICA, FILME) SI CAND VA SCADEA PIRATERIA." END OF STORY.

  15. #1435 SP
    Junior Member StevieG25's Avatar
    Quote Originally Posted by Scofield91 View Post
    Poate vom avea parte de o surpriză frumoasă. Eu mă uit pe xbox.com/ro-ro și văd că au fost adăugate 147 de jocuri arcade ce pot fi cumpărate și 27 de jocuri GonD care de asemenea pot fi cumpărate. Oare putem spune că au început să ne ia în calcul?
    Ai vazut posturile de mai sus? Despre ce vrobesti, Daca cumperi X1 la lansare in Romania il poti folosi doar ca bibelou, nu putem juca nici offline.
    Chiar nu inteleg ce e in capul celor de la Microsoft, se ingroapa singuri, cum crezi ca nu se poate mai rau decat acel DRM si no used games apar stiri si mai rele de genu' asteia.

    //EDIT: Stiu ca MS nu sunt chiar total idioti si probabil tarile alea reprezinta vreo 95% din piata potentiala, dar totusi asta nu ii ajuta la PR, tuturor din restul tarilor ne-a zis un mare **** you, iar multe "features" cu care se mandresc si cu care au crescut pretul consolei pentru a le integra ca Live TV sunt numai pentru americani.

  16. #1436 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu sunt curios cine va fi primul din Romania care va risca sa-si ia un Xbox One... Daca merge chiar si fara sa fie nevoie de Xbox Live Romania, am scapat (si tot imi iau). Daca nu, sa ma contacteze cand vor vrea sa-mi ia banii

  17. #1437 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Asta au postat ei :

    Xbox One Requirements:

    Requires broadband internet (ISP fees apply), a Microsoft account and an account on Xbox Live in an Xbox One-supported Xbox Live country/region, and 720p or higher HDMI-compatible TV. To receive live TV via broadcast or cable, supported receiver device (television tuner or cable/satellite set top box) with HDMI output and HDMI cable required (all sold separately).

  18. #1438 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Eu sunt curios cine va fi primul din Romania care va risca sa-si ia un Xbox One... Daca merge chiar si fara sa fie nevoie de Xbox Live Romania, am scapat (si tot imi iau). Daca nu, sa ma contacteze cand vor vrea sa-mi ia banii
    Eu.

    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    scuze ptr offtopic dar tin sa clarific - PS3 este distribuita in mod oficial de Sony Romania. se trimit si presei jocuri pentru review (cu o mica intarziere, dar vin).

    ontopic si sorry sa va stric placerea de a visa

    MS NU ARE IN ACEST MOMENT PLANURI SA ADUCA LIVE IN ROMANIA. GET OVER IT. CITEZ DIN MEMORIE "VOM AVEA LIVE CAND ROMANUL VA PLATI SI PENTRU ALTE SERVICII IN AFARA DE CELE LEGATE DE GAMING (MUZICA, FILME) SI CAND VA SCADEA PIRATERIA." END OF STORY.
    Degeaba se distribuie oficial daca suport online tot nu avem.

    Quote Originally Posted by Xbox Official
    The Xbox One mandates users connect to the Internet once every 24 hours to authenticate games. In addition, the console supports used games, but decisions about allowing or denying them will be left up to individual publishers.
    Deci pana la urma suporta jocuri sh, dar suntem la mana publisherilor? Vai de capul nostru cu alde EA si Ubi.

  19. #1439 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Eu.
    Norocosule! Ma chemi si pe mine sa ma joc la tine acasa?

  20. #1440 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Eu sunt curios cine va fi primul din Romania care va risca sa-si ia un Xbox One... Daca merge chiar si fara sa fie nevoie de Xbox Live Romania, am scapat (si tot imi iau). Daca nu, sa ma contacteze cand vor vrea sa-mi ia banii
    Asta e simplu Monky
    Nu vreau sa dau nume dar poti sa-ti garantez ca acestei persone daca-i arati jumatate de zombi intra in fibrilatii

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 72 of 395 FirstFirst ... 22 62 70 71 72 73 74 82 122 172 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts