Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 11 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 81 to 100 of 210

Thread: Quantum Break

  1. #81 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ma nu stiu, acum lasand la o parte prostiile pe care le face Xbox in ultima vreme cu lansarile pe PC, lasand asta la o parte impreuna cu problemele tehnice regasite in clipurile de mai sus, eu unul tot l-as juca. Nu as da pret full pe el, mi-e clar asta, dar daca mai am Xbox dupa ce a aparut si mai e si vreo oferta pe undeva, il voi juca cu entuziasm. Cel putin la inceput.

  2. #82 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Cu regret pentru Gears 4, nu le mai dau nicio sansa. Mi s-a luat ca din 3 ore alocate pentru joaca, una sa o pierd cu scos consola din priza, restartat routerul, mangaiat sa nu mai aiba lag si dupa toate astea sa primesc o eroare de genul "Teredo IP not found" sau "Core and Multiplayer services had issues" sau "The game cannot start for SOME REASON". Tigaie.

    PS: iar controller disconnect periodic, este cireasa.

  3. #83 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mo, faza cu controller disconnect am avut-o si mi-a schimbat consola pe garantie.

    Cat de restu, nu stiu cat de dese le ai si ce probleme are consola ta mai exact, dar iti spun sincer ca ma joc absolut zilnic, minim 2h MP (GTA V, The Crew, FIFA 16) si n-am intampinat nicio problema din ce zici tu.

  4. #84 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Faza cu disconnect e cunoscută, au fost multe console cu această problemă. Răzvan a avut aceeași problemă dacă nu ma înșel, au mai fost vreo 3 aici pe forum, ți-o schimbă fără stres băieții de la Altex, asta dacă ai luat-o de la ei. Chiar și ungurii de la Gamerland sunt serioși. Cu emagul o să ai ceva probleme, aia de la Depanero sunt vai mama lor.

  5. #85 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Razvan, suntem 5 oameni, in locatii diferite, care avem aceleasi probleme.
    Dant3, nu am cum sa o schimb, dar treceam peste problema asta, atata timp cat consola era ok.

  6. #86 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E aiurea daca nu ai garantie. Si eu stiu inca 2 prieteni, dar au avut norocul sa o aibe inca in garantie si li s-a schimbat fara probleme. Faza e ca nu o schimba ei. Ei doar anunta defectul la Microsoft, care le confirma inlocuirea consolei.

    Anywho, pacat ca ai problemele astea si ca nu te poti bucura de ea. Eu ma super oftic daca se intampla asa ceva, chiar daca am si PS4.

  7. #87 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Dacă nu apare problema în garanție nu mai apare după, stai liniștit, mă refer la disconnect

  8. #88 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  9. #89 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mi se pare incredibil cum nici macar un joc exclusiv nu e in stare sa fie 1080p...nu mai zic de cele 30fps.





    LE: mi se pare absolut oribil reculul armelor si felul in care trage. Inteleg ca n-ar trebui sa fie familiarizat cu asta, dar parca trebe sa tragi glont cu glont ca sa atingi ceva.

  10. #90 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Care joc este exclusiv?

  11. #91 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai exclusiv Xbox si mai nou si PC, dar nu si PS4. Cam da toate urmatoarele exclusivitati Xbox.

    Dar ma asteptam ca, fiind o exclusivitate Microsoft (ca sa zic asa ) sa fie 1080p cu 30fps.

  12. #92 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Sa ne intelegem: Exclusiv inseamna ca ruleaza pe o singura platforma. Forza Horizon 2 e un titlu exclusiv. Quantum Break nu este un titlu exclusiv, ruleaza pe doua platforme => multiplatform.

    Oricum, doar de-al naibii, o sa il cumpar la o reducere pe PC. Doar asa, ca sa descurajez consola Microsoft, ca de cumparat oricum nu mi-o cumpara nimeni.

  13. #93 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Băi, ce joc...
    Cum se mișcă personajul, cum îi împușcă el pe toți ca un Rambo și absoarbe gloanțele, și tranziția cover-over the shoulder shooting, wow, îmi aduce aminte de Bad Boys 2 (jocul)

  14. #94 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Tudor, iti dau perfecta dreptate, dar pe viitor, doar jocurile PS4 vor ramane exclusive, din pacate.

    Si pe principiul asta, vom putea spune ca un joc de "xbox" este exclusiv Windows.

  15. #95 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pe coperta jocurilor de XOne o să vedem în loc de "exclusiv pe", "inclusiv pe".

    ON: Mi-a mai scăzut entuziasmul dar tot vreau să îl joc, de-abia astept să joc și Alan Wake, am văzut ca merge foarte bine pe XOne. Este singurul joc pe care l-am ratat.

  16. #96 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  17. #97 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda...foarte "diverse" notele:





    ---------- Post added 01-04-2016 at 12:22 ----------


  18. #98 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Singurul review care conteaza

    Attached Images Attached Images dimensionalrifts.gif

  19. #99 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Mi se pare doar mie, sau grafica a fost downgradata rau de tot, fata de ce au aratat initial ? Sau e de la compresia infecta a YouTube-ului ?

    Arata groaznic in timpul luptelor ...

    AVAILABLE ON PC and Xbox One .

  20. #100 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    joacate pe PC si arata bine, astia a-u aratat de pe conserva aia de xbox

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 11 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast

Similar Threads

  1. Quantum Break nu va fi prezent la E3 By djleo666 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 09-06-2015, 18:40
  2. Replies: 0 Last Post: 12-08-2014, 23:52
  3. Replies: 0 Last Post: 29-05-2014, 23:18
  4. Quantum Break anuntat pentru Xbox One By Dant3 in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 22-05-2013, 01:48

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts