Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 61 of 62 FirstFirst ... 11 51 59 60 61 62 LastLast
Results 1,201 to 1,220 of 1239

Thread: Clubul Wii U

  1. #1201 SP
    Junior Member Protect's Avatar
    Îmi apar United States, Canada, Mexico, Brazilia, Anguilla etc. Nicio țară europeană...Da m-am legat cu contul de nintendo network id.

  2. #1202 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    Atunci fă retur la consolă. E din regiunea Americilor. Ciudat că vinde Emag consolă de USA. Ai 30 de zile de retur, poți să ceri alta sau banii înapoi.

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  3. #1203 SP
    Junior Member Protect's Avatar
    Am reușit și am returnat ...Am luat alta consola de data asta făcută pentru Europa. Ce tara îmi recomandați să pun? Uk, Irlanda?

  4. #1204 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    Irlanda dacă vrei limba engleză și Euro.

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  5. #1205 SP
    Junior Member Protect's Avatar
    Mulțumesc frumos pentru ajutor. Mare atenție, la Emag, consolele aflate la prețul de 1649 lei sunt făcute pentru America si nu se poate face cont pentru nicio țară Europeană din această cauză sunt si multe resigilate!

  6. #1206 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    Mă bucur că ai reușit.

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  7. #1207 SP
    Junior Member boborpacku's Avatar
    Mare mârlănie din partea emag, merită o sancţiune babană din partea OPC pentru că oferă spre vânzare un produs practic nefuncţional!
    Protect, sfatul meu e să iei legătura cu relaţii clienţi şi să îi ameninţi că le faci sesizare, meriţi un voucher de câteva sute de lei drept daune morale, sunt sigur că departamentul lor juridic îi va sfătui să-ţi dea bani să-ţi închidă gura, nu am auzit ca nici un retailer să facă o greşeală similară!

  8. #1208 SP
    Member Leni's Avatar
    Quote Originally Posted by Protect View Post
    Am reușit și am returnat ...Am luat alta consola de data asta făcută pentru Europa. Ce tara îmi recomandați să pun? Uk, Irlanda?
    Bine ca ai reusit sa rezolvi. Nici eu nu am mai auzit de console NTSC vandute la noi in magazine (cel putin nu in magazine "care se respecta").
    Ca si tara, daca vorbesti engleza atunci recomand Irlanda (preturile pentru eshop-ul din UK sunt cu aprox. 15-20% mai mari, in functie si de cursul de schimb, am verificat eu acum cateva zile pe un 3DS). Daca vorbesti si alta limba, poti alege Franta, Germania, Italia etc. Preturile sunt aceleasi pentru zona Euro, iar promotiile sunt in general pentru intreaga Europa.

  9. #1209 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    @ Protect: care Wii U l-ai luat? Cel cu Mario Maker? Adică ăsta: http://www.emag.ro/consola-nintendo-.../pd/DXL0ZYBBM/

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  10. #1210 SP
    Member n0madgamer's Avatar
    E bine de stiut ca unele jocuri nu exista in eShop Germanaia, blame USK.

    Nu s-a deschis eShop in Romania cum era vorba acum cateva luni?

  11. #1211 SP
    Junior Member Protect's Avatar
    Quote Originally Posted by Bodolay Botond View Post
    @ Protect: care Wii U l-ai luat? Cel cu Mario Maker? Adică ăsta: Consola Nintendo Wii U Super Mario 5 32 GB

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
    Da aia e consola, numai că poza le site-ul Emag este greșită. De fapt consola aia vine cu mărio kart 8 si un bundle cu zelda.

  12. #1212 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    S-ar putea lăsa niște comentarii că să știe și alții că e consolă de US și să nu cadă în aceeași capcană ca și tine. Nu comentarii de hate sau înjurături că nu are sens, sunt moderate și nu ajunge informația la om.

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  13. #1213 SP
    Junior Member Reveylle's Avatar
    Solecon , ai PM

  14. #1214 SP
    Banned Templier's Avatar
    R.I.P.

    Nintendo will end Wii U production this Friday, multiple sources have confirmed to Eurogamer.

    1
    At the last official count, as of 30th September, Nintendo had shipped 13.36m Wii U consoles. The Wii U's final tally will likely now be only slightly more.

    For comparisons sake, GameCube sold 21m. N64 sold 32m. Wii sold 101m.

    Nintendo's Japanese production line will shut down for the last time this week after the final deadline for orders passed yesterday, Eurogamer understands. Only a small number of further orders were placed.

    Wii U launched back in November 2012 and quickly shifted a couple of million units, although sales have been steady to slow ever since.

    For the 12 months ending 31st March 2017, Nintendo forecasted it would ship just 800k Wii U units. 560k of those had already been shifted as of 30th September.

    The last year or so has seen Nintendo, behind the scenes at least, shift its focus to the future. The company's upcoming Nintendo Switch console is still four months away from launch.

    Nintendo has said it won't reveal more Switch details until an event on 13th January, although Eurogamer has pinned down the fact it will have a 6.2" 720p multi-touch screen.

  15. #1215 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Acum stim de ce si Altex a vrut sa scape de tot ce avea in stoc. Sincer sa fiu, sunt cateva jocuri pe care le-as fi jucat, sunt curios daca macar Zelda o sa mai vina pe WiiU asa cum au promis initial. In rest, cu tot avansul datorat lansarii mai rapide decat celelalte console, era clar inca de la inceput ca va fi un dezastru.

  16. #1216 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Putin cam offtopic dar in spiritul sarbatorilor.

    Wii U inca mai poate face lumea fericita! Best Buy you da real MVP!
    https://www.reddit.com/r/videos/comm...6J&sh=33413d89


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #1217 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  18. #1218 SP
    Member dani20's Avatar
    Nu mai zice nimeni nimic pe aici? V-ați vândut toți Wii U-urile? Eu mi-am luat în sfârșit Super Mario 3D World și Yoshi's Wooly World, ca să mai fac o pauză de la Zelda, și am constatat că sunt super distractive
    Și oricum, mai sunt încă o mulțime de jocuri pe care vreau să le iau pentru Wii U (Wonderful 101, Bayonetta, Smash Bros și încă vreo câteva).

  19. #1219 SP
    Member n0madgamer's Avatar
    Eu unul l-am pus la vanzare cu tot cu contul de eShop pentru ca am o gramada de jocuri digitale. Am jucat ce era de jucat si acum m-am mutat la Switch. Chiar nu regret ca mi-am luat Wii U, nu am detinut asa multe jocuri pentru o consola in viata mea, dar it’s time to move on.

  20. #1220 SP
    Member dani20's Avatar
    Mie nu prea îmi place să vând sculele vechi, așa că încet-încet pun de un muzeu la mine acasă . Oricum, Wii U-ul e încă la putere; mi-am luat Zelda tot pe Wii U; pentru Switch mai aștept să mai apară ceva jocuri.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 61 of 62 FirstFirst ... 11 51 59 60 61 62 LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Wii By muggs in forum Nintendo Wii
    Replies: 562 Last Post: 30-08-2020, 11:10
  2. Vand cateva jocuri pt Nintendo Gamecube, Wii, Wii U si 3DS By snk2 in forum Bazar Nintendo: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 29-11-2018, 12:04
  3. Replies: 26 Last Post: 12-02-2014, 17:15
  4. Replies: 6 Last Post: 26-11-2012, 19:05
  5. Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 16:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts