Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 60 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 ... LastLast
Results 361 to 380 of 1191

Thread: Clubul Nintendo Switch

  1. #361 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    La Altex/MG nu merge rezervarea in magazin decat pentru 2-3 localitati din tara (Sibiu, Dambovita, inca unul). Eram curios daca le au, ca ma abtin de la a cumpara

  2. #362 SP
    Junior Member jvaitzer's Avatar
    Quote Originally Posted by xenocid View Post
    A gasit careva dracia prin Bucuresti? Eu sunt cu cheile in contact
    La MG Orhideea am numarat 14 bucati acum 5 minute.

  3. #363 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    La Altex/MG nu merge rezervarea in magazin decat pentru 2-3 localitati din tara (Sibiu, Dambovita, inca unul). Eram curios daca le au, ca ma abtin de la a cumpara
    Mie imi apare Mures si Dolj,

    Edit: Si eu sunt din Mures

  4. #364 SP
    Member Leni's Avatar
    Quote Originally Posted by sdykid View Post
    Mie imi apare Mures si Dolj,
    La mine Sibiu si Valcea (PS. sunt din Mures )

  5. #365 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Acum am descoperit ca portul de casti e in partea de sus, nu in partea de jos. Cum au gandit-o? Stai cu cablul ala peste ecran atarnat? Sau il duci prin spate si astfel daca ai casti dinacelea simple in-ear de telefon sunt prea scurte? Ca bluetooth nu i-au dat

  6. #366 SP
    Junior Member Wintzy's Avatar
    Cred ca principalul motiv a fost sa poti juca tabletop si cu casti. Dar na, e putin cam incomod ce-i drept...

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  7. #367 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Acum am descoperit ca portul de casti e in partea de sus, nu in partea de jos. Cum au gandit-o? Stai cu cablul ala peste ecran atarnat? Sau il duci prin spate si astfel daca ai casti dinacelea simple in-ear de telefon sunt prea scurte? Ca bluetooth nu i-au dat
    La fel este si la Wii U, nici eu nu imi pot da seama de ce au plasat acolo mufa jack .

  8. #368 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    So true

    "It's a fuc**in' tablet that only plays Nintendo Games"
    Pai pana acum ce-au fost sefu'? Hai bine... n-au fost tablete cu jocuri Nintendo. Au fost smartphone-uri mai putin smart si mai mult Nintendo gaming.
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Acum am descoperit ca portul de casti e in partea de sus, nu in partea de jos. Cum au gandit-o? Stai cu cablul ala peste ecran atarnat? Sau il duci prin spate si astfel daca ai casti dinacelea simple in-ear de telefon sunt prea scurte?
    E bine pus acolo. Daca-l puneau in partea de jos, cum il mai accesai cand puneai tableta consola pe o masa/birou? Aceeasi problema si cand e in dock (nu am idee daca dock-ul are jack separat totusi)...

  9. #369 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai daca ii puneau Bluetooth, ca suntem in phockin' 2017, nu mai comentam nimic. Iar din cate am vazut, dock-ul are doar doua porturi USB 2.0 pe o laterala.

  10. #370 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Si nici n-are browser web si nici nu poti citi mailurile pe ea...

  11. #371 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Pai daca ii puneau Bluetooth, ca suntem in phockin' 2017, nu mai comentam nimic. Iar din cate am vazut, dock-ul are doar doua porturi USB 2.0 pe o laterala.
    Nu m-ar mira sa vedem niste casti proprietare lansate ulterior... Dar eu nu inteleg de ce spuneti ca nu are Bluetooth deloc, pentru ca pe pagina Nintendo scrie mare si clar ca are Bluetooth 4.1 pe consola si Bluetooth 3.0 pe Joy-Con-uri: Technical Specs - Nintendo Switch™ Official Site - System hardware, console specs.

  12. #372 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Inseamna ca ai ratat discutia de pe ceva pagini in urma: http://www.polygon.com/nintendo-swit...ones-bluetooth

  13. #373 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Are, dar se zice ca nu suporta casti, este doar pentru controllere.

  14. #374 SP
    Member iUser's Avatar
    Aaaahhhh! Ce ma tenteaza sa-l cumpar, dar NU SUNT JOCURI!!! In afara de Zelda nu vad nimic interesant...

  15. #375 SP
    Admin MonkY's Avatar
    tudyniuz: am inteles ca nu are suport pt. casti Bluetooth (poate nu inca sau poate va fi ceva proprietar, tipic Nintendo), dar tu ai zis ca nu are Bluetooth in phockin' 2017... ceea ce e cu totul altceva

    Later edit: pana se decide Nintendo sa adauge ceva suport (eu sunt aproape sigur ca e o chestie dezactivata in mod intentionat, nu ca nu are suport pt. asa ceva), puteti folosi adaptor de la jack analog la Bluetooth - ca tot sunt la moda adaptoarele

  16. #376 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu e altceva deloc, ca mi se rupe sincer de cum sunt conectate controllerele alea, imi trebuie bluetooth folosibil de mine, nu ca specificatie pe o hartie. E ca NFC-ul de la iPhone, care exista dar nu merge folosit. Nu ma incalzeste nimic specificatia de pe hartie daca nu o pot folosi. Vreau bluetooth pentru mine, sa pot sa ii pun niste casti wireless, ca suntem in 2017 si pentru ca au pus jack-ul ala aiurea in partea de sus.

  17. #377 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Nu e altceva deloc, ca mi se rupe sincer de cum sunt conectate controllerele alea, imi trebuie bluetooth folosibil de mine, nu ca specificatie pe o hartie.
    S-ar putea ca si lor sa li se rupa ca unii vor sa foloseasca niste casti pe Bluetooth... doar sunt... Nintendo! Noroc cu third parties!
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    E ca NFC-ul de la iPhone, care exista dar nu merge folosit.
    Cum nu? E folosit la fiecare magazin ce suporta Apple Pay
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Vreau bluetooth pentru mine, sa pot sa ii pun niste casti wireless, ca suntem in 2017 si pentru ca au pus jack-ul ala aiurea in partea de sus.
    Credeam ca in 2017 o sa ceri si tu casti wireless pe WiFi Direct, AirPlay sau orice alt format digital... Bluetooth kinda sucks cand vine vorba de audio - nici nu stiu de ce te agiti pt. casti Bluetooth...

  18. #378 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by iUser View Post
    Aaaahhhh! Ce ma tenteaza sa-l cumpar, dar NU SUNT JOCURI!!! In afara de Zelda nu vad nimic interesant...
    O sa fie, eu vreau consola asta pentru Mario GTA și sa mai încerc Zelda. Are o grămadă de minusuri, dar când o sa vina jocurile, nu ma mai interesează. Consola principală pentru MP o sa rămână PlayStation-ul, asta o iau pentru experiența SP din jocurile exclusive.

    PS: Un singur lucru urăsc la Switch, nu am bani

  19. #379 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Jack-ul este bine pus. Daca era jos era aiurea, nu mai puteai pune consola pe masa.

    Start extrem de prost pentru Nintendo cu un singur joc la lansare. Restul de 3 nu se pun, alea sunt asa, sa nu zica ca au avut unul singur. Fara 3 jocuri mari nici nu trebuiau sa scoata nasul pe piata.

  20. #380 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    S-ar putea ca si lor sa li se rupa ca unii vor sa foloseasca niste casti pe Bluetooth... doar sunt... Nintendo! Noroc cu third parties!
    Avand in vedere locul lor pe piata, nu cred ca li se poate rupe de potentialii clienti.
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Cum nu? E folosit la fiecare magazin ce suporta Apple Pay
    Pai e o chestie inchisa, precum bluetooth aici, folosit la un singur lucru. NFC face mai multe decat plati, dar tie nu iti place NFC pana nu se da drumul si la Apple la NFC. Si aici, bluetooth poate face mai multe decat conectarea unui joycon sau cum ii zice.
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Credeam ca in 2017 o sa ceri si tu casti wireless pe WiFi Direct, AirPlay sau orice alt format digital... Bluetooth kinda sucks cand vine vorba de audio - nici nu stiu de ce te agiti pt. casti Bluetooth...
    Adica eu cer un amarat de bluetooth, nu am avut pretentia de wi-fi, doar bluetooth. Si tu imi spui ca nu dau drumul la bluetooth pentru ca "bluetooth kinda sucks" pentru audio? Dar stii ce sucks even more than sh!t bluetooth? No bluetooth.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 60 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand Nintendo Entertainment System (NES) Controllers pentru Nintendo Switch By alexutzu_boo in forum Bazar Nintendo: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 27-12-2020, 01:11
  2. Replies: 0 Last Post: 13-06-2017, 20:21
  3. Replies: 0 Last Post: 13-06-2017, 20:16
  4. Replies: 0 Last Post: 13-06-2017, 19:52
  5. Replies: 61 Last Post: 27-11-2016, 19:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts