Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 214 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 35 75 125 ... LastLast
Results 481 to 500 of 4276

Thread: Clubul PlayStation 5

  1. #481 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Azi suntem in data de 3, sa vina anuntul oficial!! Ar fi misto sa o anunte cu tot cu ceva titluri de lansare, poate un Horizon Zero Dawn 2 si God of War 2 si Uncharted si Killzone si si si Infamous the third son

  2. #482 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    .....

  3. #483 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    4Chan cu prespunerea. Sa vedem daca au ramas doar trolli pe acolo

  4. #484 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    De aici a inceput nebunia

    1:06:26

  5. #485 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Quote Originally Posted by Clopotarul View Post
    Pff....eu astept de asta iarna dar nu ma baga nimeni in seama

  6. #486 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Eu astept doar o data de lansare si pretul, nu prea imi pasa ce specificatii si care consola va fi mai "bun".

  7. #487 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Un interviu destul de interesant, Horizon confirmat pentru PC, câteva rânduri și despre ce se întâmplă în viitor cu jocurile exclusive.
    https://blog.us.playstation.com/2020...itvD-my***R_k4

  8. #488 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Bai eu unu sunt super hyped cu GTA 6.Poate vom avea toate orasele mari din serie gen Liberty City, Vice City, etc.
    https://www.idevice.ro/2020/03/09/gt...ie-406695/amp/

    Acum ma mai linistesc cu The Last of Us 2.

  9. #489 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Wow. idevice.ro - o sursa de mega incredere in domeniul jocurilor...de fapt, in orice domeniu. Un site care incepuse ok si care, pentru bani, a ajuns sa se prostitueze in ultimu hal. Un om care nu e capabil sa puna surse de unde "fura" stirile, care de multe ori le traduce cu google translate si nu-si bate capu sa le corecteze. Nu cred ce zice ala nici daca-mi arata un trailer real cu jocul sau vine sa-mi dea azi un PS5.

    Cat de exclusivitatile PS, nu prea inteleg la ce exclusivitati se refera. Momentan aproape toate jocurile PS4 se pot juca prin PS Now pe un PC si in mare, cam toate jocurile sunt timed exclusive.

  10. #490 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Nu te agita, link-ul era pus la misto.Orice om intreg la cap urmareste site-uri din afara.Romanii nostrii sunt paraleli cu gamingul

  11. #491 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Wow. idevice.ro - o sursa de mega incredere in domeniul jocurilor...de fapt, in orice domeniu. Un site care incepuse ok si care, pentru bani, a ajuns sa se prostitueze in ultimu hal. Un om care nu e capabil sa puna surse de unde "fura" stirile, care de multe ori le traduce cu google translate si nu-si bate capu sa le corecteze. Nu cred ce zice ala nici daca-mi arata un trailer real cu jocul sau vine sa-mi dea azi un PS5.

    Cat de exclusivitatile PS, nu prea inteleg la ce exclusivitati se refera. Momentan aproape toate jocurile PS4 se pot juca prin PS Now pe un PC si in mare, cam toate jocurile sunt timed exclusive.
    Putin Offtopic dar ma bucur ca nu sunt singurul care simte acelasi lucru despre IDevice. Cum ai spus si tu, la inceput un site foarte bun de informare insa, in timp a devenit un site al “INCREDIBILULUI/FANTASTICULUI” in trendul general al site-urilor din nisa asta.

    Am fist intotdeauna un simplu cititor, nu am interactionat dar, de ceva timp evit pentru ca totul este bombastic acolo si clickbait.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #492 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Nu e nimic neobișnuit, oamenii caută jurnalism mizerabil și cancan.




  13. #493 SP
    Banned memwarrior's Avatar
    Nu se stie daca va fi GTA 6.
    Poate sa fie Bully 2.


    Desi din imaginea asta pare sa fie vorba de un alt IP, ceva cu tematica futurista.




    Rockstar a declarat ca contextul politic actual e prea fierbinte pentru a lansa un GTA 6 si nu vor sa-si puna in cap jucatorii conservatori si cei progresisti.
    Mai multe site-uri spun ca nu vom vedea un GTA 6 mai devreme de 2022/2024.

  14. #494 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Un GTA Sci-Fi


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #495 SP
    Banned memwarrior's Avatar
    Ar fi tare sa lanseze un joc care sa concureze cu Cyberpunk 2077.

    Insa poate e la misto.

    Despre GTA 6 se spunea ca temativa va fi amplasata in Vice City asa cum ar fi logic, dar poate sa fie pe alt oras si sa urmeze ordinea dimensiunii oraselor americane: adica dupa New York (ca primul cel mai mare oras american explorat in GTA IV) si Los Angeles (pe locul 2 ca cel mai mare oras american explorat in GTA V), sa urmeze Chicago (pe locul 3 ca cel mai mare oras in GTA VI).
    Poate sa fie chiar pe Houston sau Dallas.

    Mi-as dori un oras american care n-a mai fost explorat si ar fi misto unul texan fiindca si asa nu exista jocuri.

  16. #496 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Quote Originally Posted by memwarrior View Post
    Nu se stie daca va fi GTA 6.
    Poate sa fie Bully 2.


    Desi din imaginea asta pare sa fie vorba de un alt IP, ceva cu tematica futurista.




    Rockstar a declarat ca contextul politic actual e prea fierbinte pentru a lansa un GTA 6 si nu vor sa-si puna in cap jucatorii conservatori si cei progresisti.
    Mai multe site-uri spun ca nu vom vedea un GTA 6 mai devreme de 2022/2024.
    Nu ma refeream la imaginea asta care n-are nicio legatura cu GTA.Insa am aflat ca Rockstar are de gand sa-l lanseze anul asta pe PS4/X1 si apoi sa-l porteze pe next-gen, cum au facut cu V.
    Also, sunt zvonuri cum ca noua mapa va include Vice City, ceea ce, din nou, are sens.GTA IV - Liberty City, GTA V - Los Santos, GTA VI - Vice City

  17. #497 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    De unde ai aflat? Ai si o sursa? Impartaseste, te rog, informatia, cum ca Rockstar au de gand sa-l lanseze anu asta si pe PS4/X1 si apoi sa-l porteze pe next gen.

  18. #498 SP
    Banned Crbl2001's Avatar

  19. #499 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sunt o gramada de zvonuri care se bat cap in cap in linkurile tale. M-am uitat putin prin toate si nu am vazut nimic care sa insinueze o lansare sigura pe current gen, urmand sa-l porteze pe next gen. La cum ai zis-o, parea o certitudine si ceva fff clar.

    Dar da, au fost niste extra leaks in perioada asta, in care se spunea si ca pe 25 Martie vor lansa un trailer.

    Quote Originally Posted by Crbl2001 View Post
    Bineinteles ca pt tine toate sunt fake....
    Dar totusi, de ce simti nevoia sa ataci gratuit?

  20. #500 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu cred că GTA 6 vine 100% și pe generația actuală. Nu o sa fie exclusiv next gen mai ales acum cu bc

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 214 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 35 75 125 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts