Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 404 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 86 136 ... LastLast
Results 701 to 720 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #701 SP
    Junior Member OveMan's Avatar
    La Altex nu am primit mail iar pentru acel AWB trackingul nu este disponibil.

  2. #702 SP
    Junior Member Rasher's Avatar
    Well aparent nu prea se fac in ordinea comenzilor, eu am comandat la 20:55, mai devreme decat unii de mai sus si cu toate astea eu inca nu am primit nimic de la emag, iar in comanda imi scrie livrare incepand cu 21 Noiembrie

  3. #703 SP
    Member storm89shadow's Avatar
    Nu, deocamdata niciun email de la altex. Doar la statusul comenzii este "awb generat".

  4. #704 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Quote Originally Posted by OveMan View Post
    La Altex nu am primit mail iar pentru acel AWB trackingul nu este disponibil.
    Este normal, nu au plecat inca dinspre Altex.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #705 SP
    Member iErvin's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasher View Post
    Well aparent nu prea se fac in ordinea comenzilor, eu am comandat la 20:55, mai devreme decat unii de mai sus si cu toate astea eu inca nu am primit nimic de la emag, iar in comanda imi scrie livrare incepand cu 21 Noiembrie
    Livrare incepand cu 23 Noiembrie. Comandat la 20:43. Clar nu se fac in ordinea comenzilor.

  6. #706 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Inseamna ca se fac in functie de locatie?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #707 SP
    Junior Member Razvan Daemon's Avatar
    Eu am comandat versiunea cu disc de la eMag pe 17 și estimarea este începând cu Sâmbătă.
    Am încercat sa schimb cu ridicare din show-room,dar aparent precomenzile au statusul finalizat și nu se mai pot modifica (info din call center)

  8. #708 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Estimat livrare:
    Începând de Luni, 23 noiembrie 2020.

  9. #709 SP
    Junior Member Xedros's Avatar
    Quote Originally Posted by storm89shadow View Post
    Nu, deocamdata niciun email de la altex. Doar la statusul comenzii este "awb generat".
    Ai staus comanda? La mine doar "Confirmată integral" lângă numărul comenzii.

  10. #710 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by iErvin View Post
    Eu am slot livrare pe 26 septembrie. Stai sa verific in cutia postala.
    Quote Originally Posted by iErvin View Post
    Livrare incepand cu 23 Noiembrie. Comandat la 20:43. Clar nu se fac in ordinea comenzilor.
    Hotareste-te

  11. #711 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    La mine e si mai clar - estimare livrare - "Incepand de maine"

  12. #712 SP
    Member iErvin's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Hotareste-te
    Inainte sa fie actualizat slot-ul aveam 26 septembrie, adica la 9 zile dupa comanda.

  13. #713 SP
    Junior Member sica46's Avatar
    Macar voi aveti confirmare ca vine maine sau peste 3 zile aia e. Stiti ca va vine sigur.

  14. #714 SP
    Member angellicus's Avatar
    Cei cu comenzi de la Gamers.RO, aveți update la AWB? La mine apare încă doar că AWB-ul a fost creat de sender. In mail-ul de la ei scria că s-ar putea sa fie delay la curierat cu înregistrarea AWB-ului, dar au trecut cele 24 de ore pe care le-au estimat ca delay.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  15. #715 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    La mine e si mai clar - estimare livrare - "Incepand de maine"
    De obicei asa apare la comenzile cu Genius, deci poate au luat si asta in considerare. La mine cum mi-au alocat manual comanda in spate, cred ca a disparut orice urma de Genius de pe comanda.

  16. #716 SP
    Junior Member iIronLord0's Avatar
    Si mie imi scrie "Incepand de maine" in comanda, dar am primit SMS in care e precizat clar ca mine 19.11.2020 consola ajunge in showroom si ca ma vor anunta cand sa ma duc sa o ridic.

    PS. nu am Emag Genius

  17. #717 SP
    Member storm89shadow's Avatar
    Quote Originally Posted by Xedros View Post
    Ai staus comanda? La mine doar "Confirmată integral" lângă numărul comenzii.
    Nu, m-am exprimat eu gresit. Status comanda este "confirmata integral". La status awb este "awb generat". Dar macar pe site la cargus am status "expediere colectata". Ceea ce imi place cum suna

  18. #718 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    La fel si la min (disc version):
    SMS cu 19.11+ pe site
    Estimat livrare:
    Începând de mâine

    Fara Emag Genius, comanda facuta pe 17 Sep 20:47, plata acceptata la 20:49.

  19. #719 SP
    Junior Member exodoom's Avatar
    Quote Originally Posted by Syni View Post
    Acum m-am uitat mai jos și scrie "începând de vineri 20.11.2020" Deci e clar, măcar de ar fi vineri sa pot baga un Demon Souls pe weekend...


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    La mine zice Sambata 21. Ce frumos..

  20. #720 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salutare. Mic update. Coletele cu livrare Urgent Cargus erau la rampa acum 20 de minute si asteptau masina pentru a fi incarcate. Se lucreaza si la cele cu livrare prin curier intern Altex. Asa cum au solicitat unii dintre voi, consolele vin ambalate in cutii, pentru protectie in plus.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 404 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 86 136 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts