Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 194 of 303 FirstFirst ... 94 144 184 192 193 194 195 196 204 244 294 ... LastLast
Results 3,861 to 3,880 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #3861 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Quote Originally Posted by klutzu View Post
    Incerc sa cumpar plus cu cardul si primersc eroarea e-82021054. A mai patit cineva ? Am mai cumparat jocuri de pe store cu card-ul asta...poate ca e prea bun pretul pe 1 an si e asa numai de fantezie
    Daca nu merge am eu la mine pe site cu livrare instanta pentru USA si UK PSN Credit, Cont Plus+, Xbox Credit, Xbox Subscriptii. Bafta

  2. #3862 SP
    Member legokid220's Avatar
    He he ce liniste e aici.
    Cand anunta jocurile ? is curios ce bunatati dau acum dupa ce mi'a expirat abonamentul. Daca nu o sa'mi dea un motiv bun... chiar ca nu merita abonamentul asta, mai ales daca esti unul ca mine care se joaca foarte rar multiplayer. Si mai ales dupa jocurile care le'au anuntat Microsoft la Gold ala se numeste abonament.

  3. #3863 SP
    Member Zahpeter's Avatar
    Probabil miercuri le anunta. Eu astept sa vad daca imi reinnoiesc abonamentul cu 25% reducere de pe store, dar ma hotarasc numai dupa ce vad ICG pentru aprilie. La ce backlog am probabil nu ma obosesc decat pentru ceva care chiar sa ma intereseze.

  4. #3864 SP
    Member Zahpeter's Avatar
    Dead Star (PS4)
    Zombi (PS4)
    I Am Alive (PS3)
    Savage Moon (PS3)
    A Virus Named Tom (PS Vita)
    Shutshimi (PS Vita)

    Fata de luna trecuta, e chiar ok Desi jesus, ce jocuri pentru saraca PSV

    Link oficial https://blog.eu.playstation.com/2016...hutshimi-more/

  5. #3865 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Chiar voiam sa cumpar Zombie O luna mai buna.

  6. #3866 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pacat ca nu au si astia backward compatible, ca m-as fi rejucat I Am Alive... In rest, ce pot sa zic. Oribil, ca in lunile precedente.

  7. #3867 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Hai ca nu-i chiar asa oribil, fata de alte luni. ZOMBI e ok, I AM ALIVE e super ok

  8. #3868 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    ZOMBI voiam si eu sa il iau, asteptam o reducere calumea ca am inteles ca e cam prost, dar eu tot il cumparam la un moment dat. Cred ca au trecut multe luni de cand am primit ceva ce chiar as fi cumparat si singur la PS+. Se putea si mai rau, asta e clar. Si nici sa comparam cu Xbox n-are rost, sunt alte situatii.

  9. #3869 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    I am Alive e super ok, DACA ai PS3. Zombie e ok pt iubitorii genului, iar Death Start ala, simt ca l-am mai primit de cateva ori pana acum. Sau cel putin 2-3-5 jocuri identice.

  10. #3870 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Alta luna de jucat ce am prin backlog. Mai trebuie facut curatenie si pe acolo. #4TheHoarders

    Sent from my LG-V500 using Tapatalk

  11. #3871 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Un joc ce are chiar si platina, asa da! Zombi e okay, eu ma declar multumit de luma asta.

  12. #3872 SP
    Member marv's Avatar
    pentru mine e cea mai slaba luna din aprilie anul trecut de cand am inceput abonamentul de ps plus.

  13. #3873 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    ^ Care au fost alea bune pentru tine?

  14. #3874 SP
    Member marv's Avatar
    un top 3 ar fi iulie, octombrie, ianuarie.

  15. #3875 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    De data asta e pe sistemul: ba e rau, dar se putea si mai rau (ca de obicei)!

  16. #3876 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Si eu ma declar multumit de Zombi, nu e genul meu dar macar nu e Indie.

  17. #3877 SP
    Banned Templier's Avatar
    Zombi si I am alive sunt ok pt mine. In rest pt vita deja baga numai glume

  18. #3878 SP
    Member lucas22010's Avatar
    i am alive l-am jucat pe pc, e super joc.

  19. #3879 SP
    Member Zahpeter's Avatar
    Quote Originally Posted by Templier View Post
    Zombi si I am alive sunt ok pt mine. In rest pt vita deja baga numai glume
    Da, cu PSV am si eu o problema. Nu neaparat ca ar fi numai jocuri indie (desi..) dar cand ai cel mai puternic handheld existent, sa-l tratezi cum l-a tratat Sony si pe PS+ sa dai numai joculete de mobil si/sau aparute acum 4-5 ani pe steam e usor penibil. Pretty much de ce nu o sa mai am incredere in nimic "nou" venit de la Sony pana nu vad cum e tratat. PSV e tinut in viata de studoiurile din Japonia si din fericire o sa mai fie o perioada.

    On topic, eu sunt multumit. Bine, leg luna si de abonamentul redus cu 25%, pe care l-am inoit ieri pentru ca-mi expirase de ceva timp. Zombi pare decent si I am alive nu l-am jucat si vad ca toata lumea il lauda. Ma indoiesc ca lucrurile se vor schimba serios in ceea ce priveste PS+. Numarul de abonati mare odata cu PS4 face destul de reticenti producatorii sa-si dea jocurile gratis. Cand mai vine si relaxarea Sony cu faptul ca au cam "castigat" generatia asta si cu faptul ca PS+ e obligatoriu pentru MP, lucrurile devin si mai complicate.

  20. #3880 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Zahpeter View Post
    Da, cu PSV am si eu o problema. Nu neaparat ca ar fi numai jocuri indie (desi..) dar cand ai cel mai puternic handheld existent, sa-l tratezi cum l-a tratat Sony si pe PS+ sa dai numai joculete de mobil si/sau aparute acum 4-5 ani pe steam e usor penibil. Pretty much de ce nu o sa mai am incredere in nimic "nou" venit de la Sony pana nu vad cum e tratat. PSV e tinut in viata de studoiurile din Japonia si din fericire o sa mai fie o perioada.
    In momentul de fata, PS Vita ar merita si daca nu ar avea niciun joc disponibil, datorita streamingului de pe PS4. Imi las consola pe standby acasa si imi continui jocurile pe PS Vita de oriunde vreau; in ideea asta, oricat efort ar depune Sony (pur teoretic, ca ii doare in cot de Vita), e de la sine inteles ca jocurile dezvoltate pentru Vita nu se pot compara cu cele de pe PS4 (pe care, din nou, le joc pe handheld).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts