Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 301 of 303 FirstFirst ... 201 251 291 299 300 301 302 303 LastLast
Results 6,001 to 6,020 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #6001 SP
    Member iionut's Avatar
    De BF ar trebui să aibă preț bun

  2. #6002 SP
    Member gabytro's Avatar
    Pe USA?

  3. #6003 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Am juat si eu putin Aliens: Fireteam Elite.. Initial am fost surpins ca nu am stiut de el.. dupa 1-2 ore de joc mi-am dat seama de ce.
    De acel joc Dragonball.. no comment.

    Alta luna cu PS Minus. Ma bucur insa ca am privilegiul de a fi pe PSN si ca am onoarea de a plati pentru mulitplayer in anul 2023.

  4. #6004 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by gabytro View Post
    Pe USA?
    Nu, peste tot: https://www.consolegames.ro/forum/f6...ml#post1618388.

  5. #6005 SP
    Member omega's Avatar
    Am avut proasta inspiratie sa fac upgrade la extra anul trecut prin decembrie cand era la reducere. De cateva luni m-am lamurit, apoi au marit pretul la abonamente si am sters orice urma de indoiala: raman la essentials si asta doar ca sa ma pot juca multiplayer. Dar surpriza Sony ma mai arde odata la buzunar. Nu pot sa trec la essentials, nici sa renunt la extra pana cand nu expira abonamentul curent adica in decembrie. Ori fara posibilitatea de a mai cumpara abonamente cu coduri preplatite, iar ofertele de BF se termina pana atunci, ma vad in situatia de a astepta luna decembie ca abia apoi sa imi pot prelungi essentials la pret normal (daca nu vin atunci cu vro oferta). Intrebare: exista vro posibilitate sa iau si eu essentials redus de BF pe contul pe care am extra acum ?

  6. #6006 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Cred ca singura posibilitate e sa iti iei pe alt cont daca vrei sa cumperi la reducere....

  7. #6007 SP
    Member omega's Avatar
    La concluzia asta am ajuns si eu, doar ca nu o sa imi schimb contul, mai degraba renunt definitiv la consola. Mentalitate de firma de cartier, pentru un castig mic acum si-au stricat iremediabil imaginea.

  8. #6008 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    pai nu trebuie sa-l schimbi, iei pe alt cont si poti juca multiplayer in continuare de pe al tau, daca zici ca doar asta te intereseaza

  9. #6009 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Quote Originally Posted by omega View Post
    Am avut proasta inspiratie sa fac upgrade la extra anul trecut prin decembrie cand era la reducere. De cateva luni m-am lamurit, apoi au marit pretul la abonamente si am sters orice urma de indoiala: raman la essentials si asta doar ca sa ma pot juca multiplayer. Dar surpriza Sony ma mai arde odata la buzunar. Nu pot sa trec la essentials, nici sa renunt la extra pana cand nu expira abonamentul curent adica in decembrie. Ori fara posibilitatea de a mai cumpara abonamente cu coduri preplatite, iar ofertele de BF se termina pana atunci, ma vad in situatia de a astepta luna decembie ca abia apoi sa imi pot prelungi essentials la pret normal (daca nu vin atunci cu vro oferta). Intrebare: exista vro posibilitate sa iau si eu essentials redus de BF pe contul pe care am extra acum ?
    Nu e mai simplu sa cumperi un cod de essentials de pe net in perioada BF si sa il activezi cand iti expira abonamentul actual?
    Poate nu am inteles eu problema ta, dar asta ar fi cea mai simpla rezolvare

  10. #6010 SP
    Member omega's Avatar
    Cod de essentials ? Exista asa ceva ? Eu luam inainte de pe la altex/emag abonament anual cu cod, dar asta inainte sa sparga ei abonamentele in 3. Nu am vazut nicaieri cod de essentials. Se vand la noi ?


    LE: O sa trec la essentials cand ma vor lasa sau poate chiar fac o pauza pana la urmatoarea oferta. In orice caz, au gandit-o f prost baietii de la Sony, eu unul o sa ii tin minte.

  11. #6011 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Din cate stiu eu, doar abonamentul de baza se gaseste oriunde in magazin. Daca vrei sa upgradezi, platesti online. Mergi la altex sau orice alt retailer care are vreo oferta mai okey, si activezi codul cand iti expira actualul abonament

  12. #6012 SP
    Member gabridinu's Avatar
    Salutare. Reducerea de 25% la ps plus cum se aplica?
    Doar pentru PS Extra si Premium? Eu am ps plus luat la inceputul lunii strict ptr online, pe 1 luna. Credeam ca acum pot lua pe 1 an cu 25% reducere. Dar se pare ca nu merge. Ne- a tras-o sony.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    ---------- Post added 17-11-2023 at 21:32 ----------

    Quote Originally Posted by lucicleric View Post
    Din cate stiu eu, doar abonamentul de baza se gaseste oriunde in magazin. Daca vrei sa upgradezi, platesti online. Mergi la altex sau orice alt retailer care are vreo oferta mai okey, si activezi codul cand iti expira actualul abonament
    Nu se mai gaseste nimic in magazin. Acele prepay carduri au fost anulate/ retrase de cand a apărut extra si premium.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #6013 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Anul trecut, pe vremea asta, imi prelungisem PS+ cu 50% off.
    Azi am dat cancel la subscription, din pacate oferta nu mai exista anul acesta (cel putin pana in momentul de fata), iar odata cu price hike-ul si cu faptul ca oricum nu ma joc MP deloc...


    Credeti ca sunt sanse sa mai vedem vreun promo pana la Craciun?

  14. #6014 SP
    Member omega's Avatar
    Tocmai s-a terminat o reducere de 30%, nu stiu exact cat a durat dar am apucat sa iau essentials pe 1 an. Si acolo a fost cu cantec pentru ca initial ofereau 30% doar la premium si extra, cel essentials era full price. Dupa ce le-am umplut frigiderul (si aparent multi altii pe internet) a doua zi surpriza era si essentials la 30% reducere. E posibil sa mai fie vro reducere dar daca nici mp nu joci chiar nu vad rostul sa mai dai bani la avarii astia. Platesc 350 pe an ca sa ma pot juca 5 meciuri de fifa pe saptamana.

  15. #6015 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Eu am verificat atunci cand au anuntat si nu mi-a aparut reducerea de 30% pe essentials.

  16. #6016 SP
    Junior Member mesteru222's Avatar
    Vineri am luat Esential cu 245 lei,pe 1 an.

  17. #6017 SP
    Member codpin's Avatar
    Am dat si eu cancel la PS Plus. Nu dau 350 pe an doar pt niste jocuri de mana a treia. Multiplayer nu joc, deci efectiv sunt bani aruncati.

    Am Gamepass Ultimate pe XSX si baga acolo destule faine plus ce mai am in backlog, n-am timp sa le joc pe toate.

    Asa ca dupa 8 ani de abonament zic pas.

  18. #6018 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Quote Originally Posted by mesteru222 View Post
    Vineri am luat Esential cu 245 lei,pe 1 an.
    Mie nu mi-a aparut reducerea, nu stiu daca are vreo relevanta dar in cont la reinoire imi apare pretul vechi.
    Attached Images Attached Images ps_plus.jpg

  19. #6019 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
    Mie nu mi-a aparut reducerea, nu stiu daca are vreo relevanta dar in cont la reinoire imi apare pretul vechi.
    din ce am citit, daca esti deja abonat, nu beneficiezi de reduceri. mie mi-a expirat in noiembrie PS Plus si imi aparea reducerea acum, in decembrie

  20. #6020 SP
    Junior Member mesteru222's Avatar
    Si la mine era expirat din septembrie,nu am vrut sa dau 350 .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts