Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 17 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast
Results 181 to 200 of 323

Thread: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

  1. #181 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    am si eu o intrebare. cum faci hold up? in briefing scrie ca trebuie sa ma furisez in spatele lui si sa apas L1. fac asta dar inamicul nu-si ridica mainile.
    Trebuie sa fi foarte aproape de inamic.

  2. #182 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by andreips3 View Post
    Trebuie sa fi foarte aproape de inamic.

    si eu am incercat,eram chiar langa el,am dat L1 si nu a mers,am mai inaintat putin si m-am lovit de inamic si a trebuit sa il impusc..nu inteleg de ce nu merge

  3. #183 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    daca-mi aduc aminte bine trebuie sa fii in 1-st person view in timp ce i te furisezi prin spate.

  4. #184 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    daca-mi aduc aminte bine trebuie sa fii in 1-st person view in timp ce i te furisezi prin spate.
    Nup, eu nu am folosit nici o data first person in mgs si am reusit de fiecare data.
    Mai incearca, trebuie sa mearga.

  5. #185 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    am si eu o intrebare. cum faci hold up? in briefing scrie ca trebuie sa ma furisez in spatele lui si sa apas L1. fac asta dar inamicul nu-si ridica mainile.
    vad ca toti vorbim din amintiri, tare joc, pacat ca nu mai jucam.
    tot din amintiri iti spun ca trebuie sa apesi L1 foarte scurt. Miscarile personajului din acest joc sunt puternic modificate prin durata de apasare a tastelor. Cred ca e cel mai complex sistem pe care l-am vazut vreodata.
    Deci, apasa scurt L1 daca ti putin mai mult apasat face altceva.
    Sper sa imi aduc bine aminte

  6. #186 SP
    Junior Member el_rika's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    am si eu o intrebare. cum faci hold up? in briefing scrie ca trebuie sa ma furisez in spatele lui si sa apas L1. fac asta dar inamicul nu-si ridica mainile.
    Te furishezi la un metru de inamic si ii tzintesti capul. Nu conteaza daca esti crouch sau in picioare.

  7. #187 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  8. #188 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    No emotions, class D actors, bad dialogue....Must I go on?

    Jocul este infinit mai bun!!!

  9. #189 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    No emotions, class D actors, bad dialogue....Must I go on?

    Jocul este infinit mai bun!!!
    Normal ca jocu e mult mai bun dar pt un fan movie, cu low budget, le-a iesit bine.

  10. #190 SP
    Member psycho-07's Avatar
    dar trophy pt mgs4 nu mai apare? , ca am vazut pe un forum ca ar trebui sa apara

  11. #191 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Eu sper sa apara. Si sper sa fie si legate de MGO. De mult nu am mai jucat o partida.

  12. #192 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Eu am citit pe kotaku ca cei de la konami se gandesc sa bage trofee.....ca se razgandesc sau ca o lasa balta..e alta mancare de peste.Nici nu stiu daca sa mai joc la MGS 4 sau sa mai astept trofee.

  13. #193 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    Eu sper sa apara. Si sper sa fie si legate de MGO. De mult nu am mai jucat o partida.
    Saracu Ligi..asteapta sa bage trofee cu MGO ca sa vina trophy-hunterii sa faca trofee si astfel sa aiba cu cine jucalol

  14. #194 SP
    Junior Member AdykOSu's Avatar
    Eu n-as vrea sa ma apuc inca o data de MGS4 si la scurt timp sa apara update de trofee...asa cum mi s-a intamplat la Fallout 3.

    Totusi, am sperante pentru Craciun.

  15. #195 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    MGS explained for dummies


    Popular Symbolism

  16. #196 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    come non guys, nu e cam exagerat sa nu joci un joc pentru simplul fapt ca nu are trofee?
    mai ales ca vorbim aici de MGS4, unul din cele mai bune jocuri ever. i mean, nici un trofeu nu poate egala sentimentul pe care il ai cand termini jocul asta... play the damn game !

  17. #197 SP
    Junior Member el_rika's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    MGS explained for dummies


    Popular Symbolism
    ar fi fost excelent daca articolul ar fi studiat si povestea/simbolismul/tematica din MGS4, nu doar cele din MGS1. Poate pe viitor va aparea si un astfel der articol si probabli, luand in considerare complexitatea povestii din MGS4, va fi si mai lung

  18. #198 SP
    Junior Member ciaby's Avatar
    astept trofee la jocu asta de aproape un da nu cred ca o sa mai apara.am terminat joc de vreo 4 ori si doar trofeele m ar face sa l rejoc.la poveste si gameplay best game ever:d

  19. #199 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Vrea cineva sa jucam MGO?
    Daca da,baga-ti PSn ID-ul:
    Granted-Blackcat

  20. #200 SP
    Member playgame's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 17 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 18 Last Post: 05-02-2013, 23:23
  2. User Review: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots By Zaktan in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 8 Last Post: 19-04-2010, 10:19

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts