Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 58 of 220 FirstFirst ... 8 48 56 57 58 59 60 68 108 158 ... LastLast
Results 1,141 to 1,160 of 4382

Thread: ConsoleGames FIFA Championship for PlayStation 3

  1. #1141 SP
    Member SilviuGabriel's Avatar
    Confirm.

  2. #1142 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    Garantiile financiare au fost rambursate jucatorilor cisse, gvingi76, ossaur si rokococo.

    Declar perioada de inscrieri pt sezonul 4 deschisa.

    In acest sens, ii rog pe cei care au jucat sezonul trecut sa posteze direct pe forum daca mai vor sa joace.
    Cei noi trebuie sa citeasca regulamentul de pe site ( http://fifa11-cg-league.cabanova.com/ ) si sa imi trimita PM cu id-ul de mess, PSN si numarul de telefon mobil (jucatorii care nu locuiesc in Romania nu pot participa). Dupa ce fac asta vor fii pusi pe o lista de asteptare pana imi vor depune garantia de 30 de lei intr-un cont bancar, care le va fi rambursata la sfarsitul sezonului dc vor juca toate meciurile (mai multe detalii in articolul 19 din regulament).

    P.S.: ii rog si pe cei mai vechi sa citeasca regulamentul deoarece au mai fost adugate 2-3 articole.
    Inscrisi pana acum pt sezonul 4: cisse, cosming, dinamovistu2008, DonBassil, gvingi76, HoriaHG, ILentz, maghear, micul_, ossaur, Razvan, rokococo, roseven, scociu, SilviuGabriel, Spike, thedadman14, wackorine (18 jucatori).

  3. #1143 SP
    Junior Member MVP-ANY's Avatar
    Confirm

  4. #1144 SP
    Junior Member e9d9i9's Avatar
    care e treaba cu garantia??unde treb sa platim?si am o propunere...ce ziceti ca in functie de locurile in clasament ocupate la sf unui sezon,pt sezonul viitor,sa se poata alege echipele,care sa ramana fixe pe toata durat camp urmator!!!pare un pic aiurea sa schimbam echipele la fiecare meci..parca nu ai identitate.asa cand termini pe locul 1,sezonul urmat ai dreptul primul sa iti alegi echipa cu care vrei sa te inscri.ce parere aveti??

  5. #1145 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    imi dai mai intai un pm cu datele tale (id messenger, psn si nr de telefon) dupa care iti trimit pm inapoi cu contul de iban unde sa depui garantia.
    am mai spus dealungul thread-ului cum sta treaba cu alegerea echipelor si nu simt nevoia sa ma rept din nou. dc esti de acord cu regulamentul te inscrii dc nu, nu.

  6. #1146 SP
    Member TheSpider's Avatar
    confirm participarea in sezonul urmator

  7. #1147 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    Declar perioada de inscrieri pt sezonul 4 de FIFA 11 PS3 Edition deschisa.

    In acest sens, ii rog pe cei care au jucat sezonul trecut sa posteze direct pe forum daca mai vor sa joace.
    Cei noi trebuie sa citeasca regulamentul de pe site ( http://fifa11-cg-league.cabanova.com/ ) si sa imi trimita PM cu id-ul de mess, PSN si numarul de telefon mobil (jucatorii care nu locuiesc in Romania nu pot participa). Dupa ce fac asta vor fii pusi pe o lista de asteptare pana imi vor depune garantia de 30 de lei intr-un cont bancar, care le va fi rambursata la sfarsitul sezonului dc vor juca toate meciurile (mai multe detalii in articolul 19 din regulament).

    P.S.: ii rog si pe cei mai vechi sa citeasca regulamentul deoarece au mai fost adugate 2-3 articole.
    Inscrisi pana acum pt sezonul 4: cisse, cosming, dinamovistu2008, DonBassil, gvingi76, HoriaHG, ILentz, maghear, micul_, MVP-ANY, ossaur, Razvan, rokococo, roseven, scociu, SilviuGabriel, Spike, thedadman14, TheSpider, wackorine (20 jucatori).

    Ultimele 4 locuri libere asteapta sa fie ocupate...

  8. #1148 SP
    Junior Member bmc_bcl's Avatar
    ma bag si eu

  9. #1149 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    Declar perioada de inscrieri pt sezonul 4 de FIFA 11 PS3 Edition deschisa.

    In acest sens, ii rog pe cei care au jucat sezonul trecut sa posteze direct pe forum daca mai vor sa joace.
    Cei noi trebuie sa citeasca regulamentul de pe site ( http://fifa11-cg-league.cabanova.com/ ) si sa imi trimita PM cu id-ul de mess, PSN si numarul de telefon mobil (jucatorii care nu locuiesc in Romania nu pot participa). Dupa ce fac asta vor fii pusi pe o lista de asteptare pana imi vor depune garantia de 30 de lei intr-un cont bancar, care le va fi rambursata la sfarsitul sezonului dc vor juca toate meciurile (mai multe detalii in articolul 19 din regulament).

    P.S.: ii rog si pe cei mai vechi sa citeasca regulamentul deoarece au mai fost adugate 2-3 articole.
    Inscrisi pana acum pt sezonul 4: cisse, cosming, dinamovistu2008, DonBassil, gvingi76, HoriaHG, ILentz, maghear, micul_, MVP-ANY, Nightcrawl3r, ossaur, Razvan, rokococo, roseven, scociu, SilviuGabriel, Spike, thedadman14, TheSpider, wackorine, xslvry (22 jucatori).

    Ultimele 2 locuri libere asteapta sa fie ocupate. Vineri dam drumul la campionat.

  10. #1150 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    C'mon.. inca 2 locuri. Dupa ce se ocupa pariu ca o sa mai vina alti 10 care or sa vrea sa se inscrie.

  11. #1151 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Abia s-a terminat BAC-ul... lasa lumea sa jeleasca, ca vin ei mai incolo.

    Si una buna:
    Intrebare: ce ti-a picat la bac?
    Raspuns: tot liceul!

  12. #1152 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    thedeadman14 - man dc stii cate pm-uri am primit de la indivizi care vroiau sa fenteze garantia. mai bine mai putini si fair-play decat sa ne umplem de cocalari si neseriosi. cel mai tare a fost un userl care ma prevenea ca nu o sa joace meciurile pt ca "intr-o luna se pot intampla multe" da vroia sa se inscrie bineinteles fara sa achite garantia...

    gvingi76 - Go Funeriu Go!!! In sfarsit un ministru care face treaba.

    Componenta ligilor pt sezonul 4

    Liga A
    1. dinamovistu2008
    2. thedeadman14
    3. Spike
    4. Razvan
    5. maghear
    6. HoriaHG
    7. xslvry
    8. DonBassil / roseven
    9. MVP-ANY
    10. rokococo
    11. scociu
    12. TheSpider

    Liga B
    1. DonBassil / roseven
    2. Roberte
    3. cosming
    4. micul_
    5. SilviuGabriel
    6. ossaur
    7. gvingi76
    8. wackorine
    9. cisse
    10. ILentz

    Pt ca goodfellam din cauza unor probleme personale nu mai participa editia aceasta, locul ramas liber va fi oferit castigatorului barajului dintre cel mai bun plasat din jucatorii retrogradati din Liga A (DonBassil) si cel mai bine jucator plasat din jucatorii nepromovati in Liga A (roseven). Echipele folosite pt meciurile de baraj vor respecta regulamentul de pe site. Rog ca meciurile sa se dispute pana joi la ora 23:00.

    Urmatorii 2 jucatori care se vor inscrie vor fi repartizati automat in liga B. Grabiti-va deoarece nu mai sunt decat 2 locuri libere!!!

    Inscrisi pana acum pt sezonul 4: cisse, cosming, dinamovistu2008, DonBassil, gvingi76, HoriaHG, ILentz, maghear, micul_, MVP-ANY, Nightcrawl3r, ossaur, Razvan, rokococo, roseven, scociu, SilviuGabriel, Spike, thedadman14, TheSpider, wackorine, xslvry (22 jucatori).

  13. #1153 SP
    Junior Member sylvyanflo's Avatar
    Salut daca mai sunt locuri ma bag si eu

  14. #1154 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    vad ca pe mine m-ai uitat!!

    ---------- Post added 05-07-2011 at 08:34 AM ----------

    trebuie sa fac ceva anume?

  15. #1155 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by makiaveliproject View Post
    vad ca pe mine m-ai uitat!!

    ---------- Post added 05-07-2011 at 08:34 AM ----------

    trebuie sa fac ceva anume?
    Cam ce scrie aici:

    Spike said:
    Declar perioada de inscrieri pt sezonul 4 de FIFA 11 PS3 Edition deschisa.

    In acest sens, ii rog pe cei care au jucat sezonul trecut sa posteze direct pe forum daca mai vor sa joace.
    Cei noi trebuie sa citeasca regulamentul de pe site ( http://fifa11-cg-league.cabanova.com/ ) si sa imi trimita PM cu id-ul de mess, PSN si numarul de telefon mobil (jucatorii care nu locuiesc in Romania nu pot participa). Dupa ce fac asta vor fii pusi pe o lista de asteptare pana imi vor depune garantia de 30 de lei intr-un cont bancar, care le va fi rambursata la sfarsitul sezonului dc vor juca toate meciurile (mai multe detalii in articolul 19 din regulament).

    P.S.: ii rog si pe cei mai vechi sa citeasca regulamentul deoarece au mai fost adugate 2-3 articole

  16. #1156 SP
    Member cosminhards's Avatar
    Salut!

    Eu si inca un prieten dorim sa participam. Am vorbit deja cu Vlad acum 2 zile, am citit regulamentul si suntem de acord sa l respectam.

    Spune mi unde trebuie virata garantia :-D

  17. #1157 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    ai PM

  18. #1158 SP
    Member maghear's Avatar
    sezonul asta eu il castig

  19. #1159 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Perioada de inscrieri s-a terminat.

    Inscrisi pana acum pt sezonul 4: cisse, cosming, dinamovistu2008, DonBassil, gvingi76, HoriaHG, ILentz, maghear, micul_, MVP-ANY, Nightcrawl3r, ossaur, Razvan, rokococo, roseven, scociu, SilviuGabriel, Spike, thedadman14, TheSpider, wackorine, xslvry (22 jucatori).

    Jucatori pe lista de asteptare (nu au achitat inca garantia): cosminhards + prieten, makiaveliproject, sylvyanflo.

  20. #1160 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    Quote Originally Posted by maghear View Post
    sezonul asta eu il castig

    da da)))

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 58 of 220 FirstFirst ... 8 48 56 57 58 59 60 68 108 158 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  2. Replies: 706 Last Post: 11-07-2011, 13:37
  3. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  4. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  5. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts