Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 134 of 220 FirstFirst ... 34 84 124 132 133 134 135 136 144 184 ... LastLast
Results 2,661 to 2,680 of 4382

Thread: ConsoleGames FIFA Championship for PlayStation 3

  1. #2661 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    da ai dreptate. pierde doar primul meci cu silviu la masa verde. am modificat si pe site.

  2. #2662 SP
    Member DonLuLu's Avatar
    Fllorin ( B.Dortmund ) - DonLuLu ( Valencia ) 1-0
    DonLuLu ( Juventus ) - Fllorin ( Fc.Porto ) 3-0
    Liga 2

  3. #2663 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Ati jucat de 2 ori sau vreti sa luati mai multe puncte?
    Quote Originally Posted by DonLuLu View Post
    Fllorin ( B.Dortmund ) DonLuLu ( Valencia ) 1-0
    DonLuLu ( Juventus ) Fllorin ( Fc.Porto ) 3-0
    Liga 2
    Quote Originally Posted by DonLuLu View Post
    Fllorin ( B.Dortmund ) - DonLuLu ( Valencia ) 1-0
    DonLuLu ( Juventus ) - Fllorin ( Fc.Porto ) 3-0
    Liga 2

  4. #2664 SP
    Member DonLuLu's Avatar
    vezi k la meciu arsenal-liverpool trebuie sa castig meciul ala vad ca vrei sa pierd tot

    ---------- Post added 08-05-2012 at 07:04 PM ----------

    fara sa mi dau seama am scris

    ---------- Post added 08-05-2012 at 07:05 PM ----------

    oricum la cate meciuri am pierdut la masa verde merit si io

  5. #2665 SP
    Member asteptau's Avatar
    Eu unul nu sunt de acord cu ce s-a intamplat aici. Nu ca ar conta, dar nu ma pot abtine. Spike, imi pare sincer rau ca ai cazut in capcana santajului absolut infect pe care l-a facut Donlulu cu "daca spike e de acord sa castige in maniera asta sa-mi spuna". Nu inteleg de ce te-ai mai chinuit sa scrii ditamai regulamentul, daca cedezi la primul incepator care nu-i in stare sa-l citeasca. Apoi, dupa ce ca ai acceptat rejucarea meciului, ala mai are si tupeul sa se planga de nu stiu ce stil. Da, Donlulu, si pe mine ma deranjeaza cei care joaca cu 5 fundasi, precum Spike. Dar asta e, nu m-am plans niciodata. Tu erai cu atat mai putin in pozitia de a te plange, dupa ce Spike ti-a facut concesia aia.

    In alta ordine de idei, thedeadman14 nu poate juca azi. Sunt de acord cu amanarea.

  6. #2666 SP
    Member DonBassil's Avatar
    Liga 1

    In intervalul orar 22.00 - 22.15 HotDoc nu a fost pe PSN.

  7. #2667 SP
    Member mirciulik.6's Avatar
    Salutare!

    Am si eu un OFFF!

    Eu pe data de 20.04 am terminat aproape toate etapele Ligii a 2a, zic aproape toate pentru ca inca nu am jucat cu @nightcrawl3r si nici nu o voi mai putea face-o. De atunci si pana acum l-am cautat in repetate randuri, dar fiecare raspuns al lui cu privire la jucarea partidelor a fost negativ. Ca sa nu mai zic ca din partea lui eu nu am primit niciodata un mesaj de invitatie la meci.
    Eu o sa plec joi si miercuri nu am sa stau pe PSN sa-l caut cand am altele de facut si de pus la punct.

    Acestea fiind zise pentru mine meciurile jucate au fost o placere si astept sezonul 6 pentru ca nu cred ca ma voi intoarce in timp util pentru inceperea sezonului 5.
    Va multumesc!

  8. #2668 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Quote Originally Posted by DonBassil View Post
    Liga 1

    In intervalul orar 22.00 - 22.15 HotDoc nu a fost pe PSN.
    I-am zis ca jucam la 22:30 si asta facem

  9. #2669 SP
    Member cisse's Avatar
    cisse(chelsea) - nightcrawl3r(real madrid) 2-3
    nightcrawl3r(arsenal) - cisse(inter) 6-4

  10. #2670 SP
    Member micul_'s Avatar
    LIGA 1

    DonBassil (Liverpool) - micul_ (Napoli) 2-4
    micul_ (Napoli) - DonBassil (Liverpool) 3-0

  11. #2671 SP
    Member DonBassil's Avatar
    Spun doar atat: ma *** in el de FIFA... poate ca nu sunt in stare sa joc, eu nu mai vreau sa-mi consum nervii si energia cu acest joc. Imi pare rau!

  12. #2672 SP
    Member DonLuLu's Avatar
    asteptau frate,daca vrei sa castigi ca esti cel mai bun atunci joci din nou daca nu vrei nu este nici o problema.

  13. #2673 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Liga I

    HotDoc ( BVB ) - Kostelinho ( Schalke 04 ) 3-0
    Kostelinho ( Anji ) - HotDoc ( Newcastle ) 0-5

  14. #2674 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    asteptau - daca nu era finala de cupa, puneam 3-0 si nu mai stateam la discutii. jucam dupa aia cu el la misto doar "ca sa vedem care e mai bun". dar fiind ultima faza, am zis ca nu e elegant sa castig de o asemenea maniera. el m-a sunat sa-mi zica ca user-ul Gvingi l-a atentionat de pierderea meciului la masa verde si eu i-am propus sa rejucam meciurile, fara sa vad postul lui de pe Thread. poate daca il vedeam altfel reactionam. cat despre comentariile lui ulterioare, atat timp cat nu jigneste e liber s-o faca. e la inceput si poate inca nu intelege rostul Regulamentului. e si datoria noastra sa ii invatam pe cei noi, daca aplicam metoda sutului in fund de fiecare data, nu cred ca va castiga nici una din parti.

    mirciulik.6 - acum nu avem ce face, vei pierde cu 0-3 la masa verde. nu mi se pare nici mie normal ca un jucatorul sa isi dispute 90% din meciuri doar in ultima zi de deadline dupa ora 22:00 si sa fie mereu atat de impasibil la rugamintile altora. voi propune o noua regula privind situatia deadline-urilor in pauza competitionala. daca si acum o ignorati si nu o votati, atunci va rog sa nu mai aud astfel de remarci de acum incolo.

    DonBassil - stii vorba aia: ce incepe prost se termina si mai prost

    De jucat pentru Campionat pana joi 10.05.2012

    Liga 1
    thedeadman14 - asteptau

    De jucat pentru Campionat pana vineri 11.05.2012

    Liga 1
    Kostelinho - micul_
    asteptau - HotDoc
    dinamovistu2008 - ossaur

    Liga 2
    SilviuGabriel - cisse
    Nightcrawl3r - gvingi76

    De jucat pentru Campionat pana duminica 13.05.2012

    Liga 1
    asteptau - DonBassil
    dinamovistu2008 - Kostelinho
    Venom - HotDoc

    Liga 2
    balasadaniel41 - gvingi76
    flllorin - cisse

    Cosming si DonLuLu au promovat din Liga a 2-a. Pentru celelalte 2 locuri lupta balasadaniel41, flllorin, Nightcrawl3r si Tonynho. Fie ca cei mai buni 2 sa reuseasca

  15. #2675 SP
    Member asteptau's Avatar
    Donlulu: unde-i lege nu-i tocmeala. Nici mie nu-mi place sa stau sa ma uit cu ce draq de echipa mai pot sa joc, si banuiesc ca toti suntem de aceeasi parere. Eu am citit regulamentul ala inca inainte sa ma hotarasc daca vreau sa particip sau nu. "Cel mai bun" dintr-o competitie este cel care castiga jucand dupa regulile jocului. La finala din champions league de anul asta sunt nu stiu cati jucatori suspendati. Pai hai sa-l bage chelsea pe teren pe terry, totusi, ca na, "n-au fost atenti", si apoi sa castige. Nu crezi ca vor pierde meciul la masa verde? Sau nu, fifa va hotari "stai frate, au gresit si ei, nu pierd, se rejoaca meciul!!".

    Mie imi pare rau ca a fost prins in situatia asta tocmai organizatorul. Daca era oricine altcineva, sunt convins ca s-ar fi decis la masa verde.

    Spike, eu te inteleg ca vrei ca aceasta competitie sa aiba cat mai multi jucatori, dar asta are vreo cinci abateri, facute DUPA incidentul din cupa, pe acelasi tip de greseala. Asta-i nesimtire si lipsa totala de respect pentru toti ceilalti care stau sa-si contorizeze echipele. Il doare in c*r de regulament. Sper ca-i opresti garantia. Mama, mor pe astia care modifica regulile jocului si nu patesc nimic.

  16. #2676 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    asteptau: care 5 abateri? in afara de turul cu SilviuGabriel si meciul retur cu cosming (2 abateri cumulate) eu nu am vazut alte greseli. si a pierdut ambele meciuri la masa verde.

    ai dreptate cand zici ca daca nu as fi fost implicat as fi dat 3-0 fara sa stau pe ganduri, dar nu am vrut sa se trezeasca unii sa zica "uite-l si pe ala isi face campionat ca sa bata la masa verde"; oricum as fi dat-o tot prost ieseam. e bine insa ca datorita acestui precedent nu se va mai putea invoca asa ceva, iar pe viitor daca voi mai fi pus intr-o situatie asemanatoare voi aplica Regulamentul la sange fara sa mai stau la discutii.

  17. #2677 SP
    Member Kostelinho's Avatar
    Salut, datorita unor personale,solicit amanarea meciului cu micul_ pentru sambata.
    Am discutat cu micul_ si a fost de acord cu amanarea.
    Multumesc pentru intelegere.

  18. #2678 SP
    Member cisse's Avatar
    meciul SilviuGabriel - cisse se va amana pentru sambata.
    am vorbit cu SIlviuGabriel si este deacord.
    Ii rog pe Nightcrawl3r, gvingi76 sa se inteleaga si sa isi joace meciul deoarece eu nu voi putea verifica daca vor fi sau nu online vineri seara.

  19. #2679 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    ..

  20. #2680 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    cisse - o sa incerc sa intru eu pe PSN ca oricum trebuie sa ii verific si pe ai mei...

    De jucat pentru Campionat pana vineri 11.05.2012

    Liga 1
    Kostelinho - micul_ ***
    asteptau - HotDoc
    dinamovistu2008 - ossaur

    Liga 2
    SilviuGabriel - cisse ***
    Nightcrawl3r - gvingi76

    De jucat pentru Campionat pana duminica 13.05.2012

    Liga 1
    asteptau - DonBassil
    dinamovistu2008 - Kostelinho
    Venom - HotDoc

    Liga 2
    balasadaniel41 - gvingi76
    flllorin - cisse

    *** meciuri amanate pana sambata la 23:00

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 134 of 220 FirstFirst ... 34 84 124 132 133 134 135 136 144 184 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  2. Replies: 706 Last Post: 11-07-2011, 13:37
  3. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  4. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  5. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts