Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 37 of 37

Thread: Problema sau mi se pare mie?

  1. #21 SP
    Member GrimmjowNo6's Avatar
    cine stie in cate luni mi-l aduce si poate imi zic si k nu are nik e de la consola sau tampenii dastea.macar am sunat bine la 08010236702 sau trebuia sa sun in alta parte pt bucuresti sau alte tampenii dastea?

  2. #22 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Daca nu ti-l schimba suna la OPC,nu are rost sa il trimiti la garantie si sa "uite" de el.

  3. #23 SP
    Member GrimmjowNo6's Avatar
    nu cred k mai am cum sa nu trimit.fatuca cu care am vb mi-a zis k trimite un curier rapid maine sa ia monitorul.dupa ce ajunge o sa vb eu cu cei de la service sa vad ce pot face cu schimbarea.sper sa nu fi scris declaratia aia stupida deageaba.mi-a luat o ora sa ma gandesc cum si ce sa explic.daca e sa nu fiu luat in seama sau sa zica k monitorul nu are nik e de vina consola chiar o sa incerc si varianta cu opc-ul

  4. #24 SP
    Member GrimmjowNo6's Avatar
    ciudat k de la cel.ro m-au trimis la benq iar cand am sunat la benq mi-au dat adresa de livrare la darer

  5. #25 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    man darer se ocupa de service (este o firma mareeee...cand am sunat pt ceva mi-a rasp o baba si mi-a zis ca fisu nu e acasa )

  6. #26 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    man darer se ocupa de service (este o firma mareeee...cand am sunat pt ceva mi-a rasp o baba si mi-a zis ca fisu nu e acasa )
    offtopic: LMAO scuze dar nu m-am putut abtine

  7. #27 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    eu vb serios. dar asta se intampla in 2005, sunasem sa intreb ceva pentru un client

  8. #28 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    offtopic: O baba?! ROFL!!!

  9. #29 SP
    Member GrimmjowNo6's Avatar
    acum a ajuns monitorul la dader.am avut noroc si nu a raspuns o baba,mi-a zis sa revin cu un telefon vineri sau luni

  10. #30 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Ce sa spun,tu ai avut noroc

  11. #31 SP
    Member GrimmjowNo6's Avatar
    sunt curios maine cand sun ce o sa imi zica de monitor

  12. #32 SP
    Member GrimmjowNo6's Avatar
    am sunat acum sa ma interesez de monitor si mi-a raspuns iarasi o fatuca si mi-a spus sa revin pe la 2 deoarece colegul ei e in pauza de masa

    ---------- Post added at 02:32 PM ---------- Previous post was at 12:27 PM ----------

    am vb cu cel care mi-a testat monitorul si a spus k este o problema la placa de semnal din hdmi.acum astept vesti saptamana viitoare cand vine placa noua din olanda.sper sa se rezolve

  13. #33 SP
    Member GrimmjowNo6's Avatar
    o sa iau banii inapoi dupa ce fac aia procedurile......si ca....rile lor.in final o sa ascult sfatul lui bodo si o sa imi iau unul de 24

    ---------- Post added at 05:10 PM ---------- Previous post was at 03:19 PM ----------

    am vb cu cei de la cel si o sa imi iau banii luni

    ---------- Post added at 05:29 PM ---------- Previous post was at 05:10 PM ----------

    a fost corect cel din service de la cel.a spus k mai dureaza procedura de returnare a banilor pt k ei nu stiu ce au de gand cei de la benq inca.a decis in final de luni incolo pot sa trec pe la service sa iau banii si k o sa ii recupereze ei mai incolo de la benq

  14. #34 SP
    Member GrimmjowNo6's Avatar
    veste buna!!!mi-am luat banii azi iar miercuri imi vine monitorul de 24

  15. #35 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bravo... in sfarsit

  16. #36 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Sa il stapanesti sanatos Grimm!

  17. #37 SP
    Member GrimmjowNo6's Avatar
    sper sa nu imi faca figuri si asta.oricum le-am spus celor de la care iau monitorul de 24 de problema si au spus k il pot returna direct daca intervine ceva

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Frizerii mișto in București ? By zinodaur in forum Travel & Fashion
    Replies: 14 Last Post: 07-01-2015, 12:35
  2. Explicati-mi si mie va rog! By xfmarts in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 19-01-2013, 00:08
  3. Nu vi se pare stupid? By dwn3d in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 6 Last Post: 27-02-2012, 16:25
  4. Problema site sau schimbare ? By DeeJay-RainY in forum Help Desk
    Replies: 9 Last Post: 12-10-2010, 13:05
  5. Se pare ca i-au dat de cap ! By raducanmihai in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 2 Last Post: 20-10-2009, 11:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts