Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 90 of 246 FirstFirst ... 40 80 88 89 90 91 92 100 140 190 ... LastLast
Results 1,781 to 1,800 of 4915

Thread: Gran Turismo 5

  1. #1781 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    da, s-a terminat dupa vreo ora si ceva DAR stresul a continuat. am intrat in GT Mode si jocul ma ia la intrebari de parca sunt la CIA. Seteaza mesajul de intampinare. Alege soferul, dar vezi ca nu poti sa il alegi decat o singura data si nu mai poti sa-l schimbi. Pune o poza. Scrie un mesaj pentru cei care te cauta online. Alege cine te poate vedea online. Mai scrie inca un mesaj gen bio, despre tine. Alege cine poate sa-l vada. IAR EU ERAM WTF WTF, I WANNA PLAY. Si lovitura de gratie. Ca sa poti sa joci trebuie sa-ti cumperi masina. Ma uit prin lista aia si orice alegeam avea lvl prea mare. M-am prins ca trebuie sa aleg una cu lvl 0. Am luat o Mazda, dupa care m-am apucat sa lucrez la editare asa ca tot nu am apucat sa joc nici pana acum. Iar acum sunt la serviciu. C'est la vie!

  2. #1782 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    aaaaaw >.< DAAMMIT. Eu eram deja inregistrat in CFS sau "aveam" febra 40. Cum poti sa mergi la servici fara sa joci putin?

  3. #1783 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Eu nu-l lasam din mana si ma duceam la servici
    Dar acum cine stie ce program o fi avut omul.Are timp de el diseara.
    Hostile daca diseara ai pana de curent in bloc ce te faci?

  4. #1784 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Gran Turismo 5 Review - PlayStation 3 Review at IGN



    Gran Turismo 5 PlayStation 3 Review - Page 1 | Eurogamer.net




    Din cate am citit navigarea prin meniuri constituie o problema pentru IGN , noroc ca macar este apreciat tot ce tine de handling model. Oricum ma asteptam la un review mai consistent din partea lor asa cum s-au laudat aici.

  5. #1785 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Ma bucur ca are atatea optiuni de personalizare. Un joc complex de racing lipsea pe PS3.

    P.s. sa ne spui cum e fizica la masini , ca sunt foarte curios

  6. #1786 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Wow,cursele pe zapada arata belea.Inca un joc pe care trebuie neaparat sa-l ai la colectie
    Si pe ploaie cred ca ne va fi destul de greu cu controlul masinii

  7. #1787 SP
    Member Lazarica's Avatar
    Intrebare,vad ca s-a scris despre cockpit view ...cum sunt randate interioarele,sunt mai ok ca la GT5 Prologue ? sau ce s-a spus e doar o tampenie si arata masinile cum trebuie ?

  8. #1788 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by Lazarica View Post
    Intrebare,vad ca s-a scris despre cockpit view ...cum sunt randate interioarele,sunt mai ok ca la GT5 Prologue ? sau ce s-a spus e doar o tampenie si arata masinile cum trebuie ?
    Sunt mai ok decat cele din GT5P


    IGN Review closing comments : "Gran Turismo 5 is a 10/10 simulator wrapped up in a 5/10 game"

    That's good enough for me!

  9. #1789 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    nu prea pot sa fac o comparatie cu prologue pentru ca nu prea am jucat. mie imi place cum se vede din cockpit. in 3D, interioarele arata uneori nasol. depinde de la masina la masina. ideea e ca uneori, 3D-ul nu isi face bine treaba si vezi dublu. trebuie sa faci un efort sa 'focusezi tu manual cu ochii' ca sa zic asa. pentru mine a fost destul de greu. daca asta inseamna 3D in gaming, e clar ca nu voi fi un adept infocat al acestui curent.

    de jucat am jucat destul de mult insa acolo, nu acasa. la eveniment am jucat numai modul arcade. nu prea am jucat eu multe racing-uri la viata mea, dar cel putin modul asta mi-a adus aminte de nfs porsche (dpdv control). in plus, daca la prologue eu unul nu aveam deloc senzatia de viteza, parca lucrurile s-au mai schimbat.

    daca iti alegi masina potrivita pentru traseu, e ok (SX4 pe zapada in chamonix de ex), dar daca iti alegi o Tesla pe zapada in chamonix vei experimenta cele mai necontrolabile drifturi din viata ta. chiar nu inteleg sensul. de ce ma lasau sa aleg o masina total neadecvata traseului? beats me.

    intr-adevar, navigarea prin meniuri este putin...neortodoxa ca sa zic asa. my home din GT mode are multe optiuni si la inceput de cam pierzi. cred ca ma voi obisnui pe parcurs. sincer cred ca nu am incercat nici 1% din joc, insa ca prima impresie nu i-as da mai mult de 8.5. se vede ca au muncit mult la el, are o groaza de optiuni, mai rar asa titlu in ziua de azi INSA ca si gameplay, inca mai astept sa ma dea pe spate. aseara am jucat putin licenses si ti se acorda puncte ptr fiecare medalie deci daca ai luat silver pe un challenge, ai putea sa il incerci inca o data si sa scoti un timp mai mare ca sa iti dea si bronz (si implicit xp-ul de la bronz). ma asteptam sa fie ceva de genul, ai luat silver, bronz nu mai conteaza, dar uite ca nu e asa. de xp ai nevoie ca sa avansezi in lvl asa ca ar cam trebui sa te chinui sa iei toate medaliile la fiecare challenge. gold e destul de greu cu controllerul insa.

    am incercat si un track noapte prin oras. ma asteptam la nu stiu ce vistas impresionante ca in alte titluri si cand colo...un fas. chamonix insa este cu adevarat impresionant (mai putin lipsa marcajelor in curba ceea ce te face sa nu iti dai seama cat de stransa e si practic din cauza asta iesi in decor... pana inveti traseul). pe masura ce o sa joc o sa ma decid daca mai maresc sau micsorez nota, insa prima impresia p'acolo e. per total, comparativ cu prologue care nu m-a atras, asta m-a surprins in mod placut.

    nameless_fear, bineinteles, eu sunt un newcomer to the genre. Grey, mo si altii vor veni cu argumente pertinente si chiar sunt si eu curios sa ii aud.

  10. #1790 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Eu nu il voi cumpara inca, din lipsa de bani nicidecum din lipsa de interes.
    Pana cand voi strange monetarul aferent astept parerea oficiala a stimabilului GreyhounD despre joc, cea mai avizata parere despre joc pentru mine.
    Deci, nu ma face sa astept mult mister

  11. #1791 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Now installing...
    Gran Turismo 5

  12. #1792 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Minti. Deja te joci. Deci no istalling...

  13. #1793 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    fumeaza, fa-ti o omleta. o cafea. citeste un ziar, incet, fiecare pagina. apoi mananca tacticos si leneveste inca jumatate de ora. deh, siesta. abia atunci poti sa te reintorci la consola. i-a dat skip. mare greseala. o sa vada cum e sa stea la fiecare track sa-l instaleze. lol

  14. #1794 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  15. #1795 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    haha . sa imi schimb data in PSN acount

  16. #1796 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar

  17. #1797 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    eh, mai degraba feature. las ca e bine sa ai o masina in plus. nu stii niciodata daca iti ajung 1031 sau nu.

  18. #1798 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    what a lap!

  19. #1799 SP
    Member gpaul's Avatar
    Deci AI e tot prashtie, coliziunile intre masini se simt ca bumper cars, 800 masini reciclate.Pff, noroc cu online.

  20. #1800 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    depinde pe ce a fost setat. eu am jucat numai pe beginner asa ca nu pot sa ma pronunt.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 90 of 246 FirstFirst ... 40 80 88 89 90 91 92 100 140 190 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts