Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 41 to 60 of 86

Thread: Poate stiti voi

  1. #41 SP
    Junior Member sniper007_wolf's Avatar
    Terminator se numeste consola.Cred ca a batut recordu de vinzari in Romania si mai erau si nintendo alea care aveau
    jocuri in memorie 99999999999 alea erau mai scumpe da, ori cum TERMINATOARELE au rupt pe vremea aia.
    Si acuma am consola la tara cu dischete, prima mea consola complet functionala, doar joystiku lam schimbat de atatea ori...
    Ca in rest...GG...

  2. #42 SP
    Junior Member sniper007_wolf's Avatar
    Stie cineva unde pot gasi Goal 3 hack(varianta care merge in retea).

  3. #43 SP
    Ike
    Member Ike's Avatar
    Men, jucasem cu mult timp in urma un platformer pe terminator. Era cu un copil (parca) care tragea 2 proiectile in forma de v orizontal dupa ce facea un fel de backflip Dupa upgrade tragea cu mingi de fotbal iar primul nivel (sau unul din primele) era intr-un parc de distractii. E posibil sa fi fost alterat de "clonatori" dar poate stie cineva cum se numeste...

  4. #44 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Ike View Post
    Men, jucasem cu mult timp in urma un platformer pe terminator. Era cu un copil (parca) care tragea 2 proiectile in forma de v orizontal dupa ce facea un fel de backflip Dupa upgrade tragea cu mingi de fotbal iar primul nivel (sau unul din primele) era intr-un parc de distractii. E posibil sa fi fost alterat de "clonatori" dar poate stie cineva cum se numeste...
    ...descrie puțin inamicii

  5. #45 SP
    Ike
    Member Ike's Avatar
    M-am pus serios pe cautat (in loc sa-mi rezolv problemele urgente) si l-am gasit! Era vorba despre
    . In engleza se numeste
    Doki Doki Amusement Park si se pare ca n-a fost lansat niciodata in US.
    Pff, pe cat de twisted jocul asta pe atat e de fun

  6. #46 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Doamne c�t l-am jucat - acum c-am văzut clipul mi-am adus aminte de el (habar n-aveam că se numește așa)

    Mereu aveam probleme c�nd trebuia să merg cu acel cărucior că era un bug...și trebuia să sari �nainte, că de nu sărea prin șine (acel text Jump mai mult �ncurcă). Erau platformele alea super mici (c�t pentru un jump) - uiiiiiii ce mini nervi (ca eram mic, deci mini).

    ...cred c-aveam 8 sau 9 ani c�nd l-am jucat și terminat (eram fașcinat mai ales de muzică)

    A fost destul de interesant la vremea lui (și acuma este ) - știam un lucru...c�nd eram roșu era maaaaaare problemă , hehe.

    Mai are un titlu -> The Trolls In Crazyland (PAL version). Eu n-am jucat-o dar...am văzut un clip cu ea...nu-mi place e mai bună cea japoneză de 100 de ori.


  7. #47 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    zici ca e lemming ala din The Trolls..

  8. #48 SP
    Ike
    Member Ike's Avatar
    Am zis sa nu mai mentionez The Trolls In Crazyland, e jenant. Probabil o versiune pirat.

  9. #49 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    E versiunea PAL a jocului: Doki! Doki! Yuuenchi: Crazy Land Daisakusen

  10. #50 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...help cu titlul?

    http://www.consolegames.ro/forum/160810-post836.html



    Gata, mi-am amintit! Wooooooooo!!!!!!

    Werewolf: The Last Warrior!

  11. #51 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Si eu am nevoie de ajutor, jucam pe Terminator un joc cu niste skateri, dar era brawler, nu joc de skate. Stie cineva despre ce vorbesc ?

  12. #52 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Poate fi

    Skate or die (1 sau 2) sau T&C surf designs -

    Eu tind sa cred ca e asta (Skate or die 2)


  13. #53 SP
    Junior Member sniper007_wolf's Avatar
    Recent am achizitionat o consola xbox(printre primele modele, carcasa are culoarea portocaliie transparenta) si nu stiu ce poate sa
    faca.Poate sa-mi spuna cineva ce poate sa faca?(daca merg jocuri de ps1, ps2, daca merg filmele in format divx, daca suporta mp3 si de unde pot achizitiona jocuri).Multumesc.

  14. #54 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Aici trebuia să postezi: Microsoft Xbox - Console Games Forum

    *p.s.

    LoL

  15. #55 SP
    Junior Member sniper007_wolf's Avatar
    Danke!!!

  16. #56 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Mor!

    ...azi dimineațăn, �n timp ce mă spălam pe dinți, mi-am adus aminte de un joc la care-am ținut foarte mult:

    - țin minte că primul nivel era �ntr-o junglă
    - inamicii erau pe culori și erau �mbrăcați �n mov, alb, maro cu haine de legionari
    - personajele din joc n-aveau față (erau la modă jocurile așa....fără față - și �ncă le iubesc)
    - personajul principal era �mbrăcat �ntro haină verde cu pantaloni maro și avea o mitralieră �n dotare (pe parcurs mai lua grenade și pistol)
    - layout-ul era - up = jump
    - 1 hit = dead
    - prin tot jocul erau �mprăștiați ostateci (fetițe, femei, bărbați schelete)
    - aceștia erau după un perete fals și c�nd erau salvați apărea deasupra lor mesajul Thank You �ntr-un balon alb...flash x3
    - după fiecare misiune, personajul era urcat �ntr-un elicopter și deplasarea se vedea de sus iar punctele hot erau maro
    - ultimul boss era un general
    - jocul era destul de greu și țin minte că l-am terminat de 100000 de ori
    - muzica era excelentă...

    Nu rețin titlul și vreau să-l rejoc (văd tot jocul �n fața ochilor dar degeaba...)

    ...help?

    M-am uitat �n cele două liste de pe wiki pentru nes/snes și nimic...niciun cuv�nt nu-mi aduc aminte

    ...cam așa arăta harta de sus inainte să aterizeze elicopterul pe fiecare hot spot. NU e cea din joc dar seamănă 90%...

    *later edit

    Mi-am adus aminte, wooooooo!

    Code name: Viper

    (aici am postat un speed run)

    ...evident că tipul e expert
    Attached Images Attached Images earthbound-deepdarkness-jungle.png

  17. #57 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Cannon Fodder?

  18. #58 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Cannon Fodder?
    ...nu (vezi edit)

  19. #59 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Poate ma ajuta cineva. Mi-am pierdut memoria. O declar nula.

    Ma jucam prin primul an de liceu in Bucuresti, langa statia de metrou Eroilor la o sala cu "jocuri mecanice". Personajul gen Conan, numai muschi. In prima faza aveai o sabie, apoi o gheara, urma sabie si scut .... etc. Nu mai stiu daca asta era ordinea. La sfarsitul fiecarui nivel avei boss ca in majoritatea jocurilor. Poate mai tine cineva minte.

  20. #60 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Hehehe excelent jocul acela Ronan. Eu l-am iubit pur si simplu. Tin minte ca se numea Mortal Arms pe dischetele galbene, pe clona de NES, Terminator. Mi-ai adus aminte de el, am sa il rejoc si eu!

    Damn ce fel joaca tipul ala din speedrun-ul postat de tine! Amazing!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast

Similar Threads

  1. Ce jocuri cu offline multiplayer stiti ?! By lionx1987 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 11 Last Post: 20-06-2011, 15:38
  2. Eu sunt un Alien, Voi ? By Strike105X in forum Offtopic
    Replies: 38 Last Post: 14-05-2011, 23:58
  3. Avantaj si pt voi si pt mine! By Marock1990 in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 2 Last Post: 09-02-2011, 10:07
  4. Ce stiti de zavvi By d3vildan in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 10-08-2010, 17:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts