Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 16 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 61 to 80 of 307

Thread: Recomandare TV 4K HDR 10, Dolby Vision

  1. #61 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    @Rasko, Intereseaza-te daca are acte de provenienta, apoi la samsung daca garantia internationala include si romanica.
    @Eagle, da. Vezi pe thread-ul de bf, am lasat cateva impresii acolo.

  2. #62 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Rasko, stiu ca e o diferență destul de mare, dar nu mai bine iti iei televizorul de la emag? Ai garanție doi ani, o luna te poți juca pe el fără probleme, daca îți convine îl păstrezi, dacă nu, retur. Prețul este foarte bun, dar eu nu aș risca, unde au mers 4300 mai merg 1700 în plus, cel puțin pentru confortul psihic, doi ani de confort cred că merită un mic sacrificiu

    @eagle unde este 5400?

  3. #63 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Avem la munca un parteneriat cu Samsung si acces la fel si fel de oferte. And this one popped in my eyes...

  4. #64 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Rasko, spunea un coleg de pe forum ca poti suna la Samsung România, le spui ca vrei sa cumperi de la emag modelul KS si iti oferă băieții un voucher de 10%.

  5. #65 SP
    Member blondutzu's Avatar
    bine ca mi-ai adus aminte ca si la mine au astia contracte cu Samsung, dar mai astept sa se ieftineasca KS8002 ala
    Attached Images Attached Images untitled-1-opera.jpg

  6. #66 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Rasko, spunea un coleg de pe forum ca poti suna la Samsung România, le spui ca vrei sa cumperi de la emag modelul KS si iti oferă băieții un voucher de 10%.
    Avand in vedere ca reperele sunt deja reduse cu ocazia BF, oare se va putea aplica acel voucher?

  7. #67 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    A sunat acum un amic, au dat voucher pana pe 31 octombrie, cel puțin așa i-a spus o fată de acolo. Da, se adaugă acel voucher la reducere, cei din Samsung Club au avut azi prețul de 5400, acum apare cu stoc epuizat. Poti sa încerci să suni si tu, poate ești mai vrăjitor decât amicul meu

  8. #68 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Baietii de pe mygarage ziceau ca ei l-au obtinut (luna asta) si era valabil pana la sfarsitul lunii noiembrie la comenzi online de la emag, flanco si inca un magazin si se aplica si produselor in oferta de bf a respectivilor. Eu n-am gasit nimic oficial, dar a mers la unii.

  9. #69 SP
    Member vladthegamer's Avatar

  10. #70 SP
    Member kpy_here's Avatar
    Am comandat un 65KS7502 si am second thoughts legat de achizitie.
    Chiar merita 7000 de lei ? Care e diferenta intre cel de mai sus, si 65KS7500 care costa aproape dublu?

    Am de gand sa-l folosesc la un PS4 Pro + the usual (filme si seriale)

  11. #71 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  12. #72 SP
    Member dragosbc's Avatar
    La pretul acela de 7000 puteai achizitiona oleb seria b de 55 a fost si la altex si emag

  13. #73 SP
    Member kpy_here's Avatar
    Am deja TV de 55, și dacă tot îl schimb, vreau sa iau ceva mai mare.

  14. #74 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Oledul are lagul mare în jocuri.
    7000 este perfect. Se vede superb și lagul este insesizabil.

  15. #75 SP
    Member kpy_here's Avatar
    65XD7505 vad ca e la un pret bun - 6000 lei - insa nu am gasit nici un review pentru el.
    Ma atrage mai mult decat Samsungul pentru ca are Android, si nu are curbura specifica.
    Pe langa asta e mai ieftin.

    Exista motive pentru care Sony-ul sa nu se comporte bine in jocuri, pe Pro ?

  16. #76 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Acel Samsung era foarte bun, păcat ca l-au scos din oferta, prețul de acum e imens, 11999

    ---------- Post added 19-11-2016 at 16:33 ----------

    Update:
    http://www.eurogamer.net/articles/di...for-hdr-gaming

  17. #77 SP
    Member kpy_here's Avatar
    Cum ziceam, am comandat 65KS7502 si astept sa fie livrat de eMag. Daca nu e ok, ii fac retur, insa ma uitam si la alte variante.
    Sunt curios ce se schimba in review dupa update

  18. #78 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Acel Samsung era foarte bun, păcat ca l-au scos din oferta, prețul de acum e imens, 11999

    ---------- Post added 19-11-2016 at 16:33 ----------

    Update:
    Digital Foundry: the best 4K TVs for HDR gaming • Eurogamer.net


    Super. E acelasi cu asta, corect? https://www.flanco.ro/samsung-65ks70...tra-hd-4k.html

  19. #79 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Poate câștig la pariuri...

  20. #80 SP
    Member Baracuda's Avatar
    Mai eu am acel samsung 65KS7002 si Xbox one S, problema este ca Xbox-u imi spune ca nu poate rula HDR10 nici pe filme si nici pe jocuri. Nu inteleg de ce imi spune asta, din moment ce televizorul are standardul disponibil.

    Conexiunea se face prin Samsung one connect, nu direct in TV. TV-ul vine cu un singur port HDMI. Eu nu am testat pe direct dar ar fi foarte stupid ca limitarea sa vina tocmai din acel samsung one connect ! Adica practic sa am o singura mufa de HDR ?
    Attached Images Attached Images img_3578-copy.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 16 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 5 Last Post: 31-01-2015, 00:11
  2. Sony HDR 10 si PS3 By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 3 Last Post: 20-02-2009, 19:53

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts