Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 501 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 150 200 ... LastLast
Results 1,981 to 2,000 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #1981 SP
    Banned Mario's Avatar
    care e treaba cu sida?

  2. #1982 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    ..e pacat ca nu se transmite prin internet

  3. #1983 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Leucemie!

  4. #1984 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    si mie imi plac cerealele

  5. #1985 SP
    Member Painkiller's Avatar
    Quote Originally Posted by Painkiller View Post
    stie cineva un site bun cu tutoriale pentru costumizarea unui site de myspace?
    anybody, anyone?

  6. #1986 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...și alte boli!

    ---------- Post added 23-10-2009 at 08:28 PM ----------

    Quote Originally Posted by Painkiller View Post
    anybody, anyone?
    Pimp-My-Profile.com - Myspace Layouts, Myspace Editor, hi5, Friendster profiles, codes and generators!

  7. #1987 SP
    Member Sanjuro's Avatar

    Recomand sa vizualizati si celelalte videoclipuri ale lui Jon Lajoie - dude's ****!n' hilarious!




  8. #1988 SP
    Banned Mario's Avatar

  9. #1989 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Stie cineva vreun joc care e fain pentru Symbian S60v3?

  10. #1990 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Din cei care au PS3 slim-ul sau l-au avut si au avut si fat-ul su il au , imi pot spune si mie daca exista vreo diferenta de functionare intre ele , adica loading mai rapid , mai multe frames per second sau unitatea optica mai buna/fiabila .Haideti va rog , ca vreau si eu sa imi iau un PS3 .

  11. #1991 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Din cei care au PS3 slim-ul sau l-au avut si au avut si fat-ul su il au , imi pot spune si mie daca exista vreo diferenta de functionare intre ele , adica loading mai rapid , mai multe frames per second sau unitatea optica mai buna/fiabila .Haideti va rog , ca vreau si eu sa imi iau un PS3 .
    Si de ce folosesti Spambox-ul pentru asta? Nu stii cum sa intrii in alte sectiuni.

    Cred ca ti s-a spus de 1000 de ori ca nu e nici o diferenta, de fiecare data ziceai ca-ti cumperi varianta X ca zici tu ca-i mai bine asa. Si dupa 2-3 zile de liniste reiei ciclul indecisului.

    Zi sincer, cate alocatii iti mai trebuie pana sa-ti iei unul?

  12. #1992 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Pai zic aici ca e Spambox , deci ar trebui sa nu deranjez pe nimeni atata timp cat nici cei care scriu aici un singur cuvant fara logica nu ma deranjeaza pe mine .

  13. #1993 SP
    is the man! trickz's Avatar
    nu. ideea este in felul urmator: pe spambox.. faci spam. Pentru discutii ps3 ai sectiunea ps3

  14. #1994 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Singura diferenta e ca slim consuma mai putin si e mai...slim...mai bine iti cumperi racheta ca sa te duci in spatiu.

  15. #1995 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Cu exceptia primelor variante de 60 de gb de fat nu ii nici o diferenta (cu acelea mergeau si jocuriile de ps2 cu hardware support), cu modelele recente nu conteaza ce ii fat sau slim deci indiferent care iti iei nu este o problema.

    Si intradevar daca este sectiune dedicata pentru ps3 normal este sa postezi acolo, spam-ul este considerat tot cea ce nu are o sectiune dedicata sau un subiect legat de inclinatia forum-ului.

  16. #1996 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Khan omule , you are sick ... sincer , daca gandesti asa ai o minte bolnava rau .

  17. #1997 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    la care din post-urile mele te referi.. ala cu SIDA?

    Eu zic ca ar fi OK.. pentru toti pedofilii care-si cauta relatii cu fetite de 13 ani pe internet, si le-arata diverse organe pe webcam & stuff...

    Daca le-as putea transmite vreo 3-4 Kb de SIDA sa se linisteasca.... (de fiecare, ca n-am banda pentru cati bosorogi perversi si slinosi sunt pe lumea asta).

    As mai pastra totisi cativa biti de SIDA si pentru odiosii care incearca sa-mi fure banii pe net doar pentru ca am indraznit sa-mi cumpar un joc de pe Shopto & stuff.

    Oricum, SIDA nu mai e la moda. Cancerul e the next big thing.


    To prove my point nenea asta merita vreo 7-8 Kb: http://encyclopediadramatica.com/Chris_forcand

  18. #1998 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ce amuzanti suntem....south park wannabes,asa funny e boala aia.

  19. #1999 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    la care din post-urile mele te referi.. ala cu SIDA?

    Eu zic ca ar fi OK.. pentru toti pedofilii care-si cauta relatii cu fetite de 13 ani pe internet, si le-arata diverse organe pe webcam & stuff...

    Daca le-as putea transmite vreo 3-4 Kb de SIDA sa se linisteasca.... (de fiecare, ca n-am banda pentru cati bosorogi perversi si slinosi sunt pe lumea asta).

    As mai pastra totisi cativa biti de SIDA si pentru odiosii care incearca sa-mi fure banii pe net doar pentru ca am indraznit sa-mi cumpar un joc de pe Shopto & stuff.

    Oricum, SIDA nu mai e la moda. Cancerul e the next big thing.


    To prove my point nenea asta merita vreo 7-8 Kb: Chris Forcand - Encyclopedia Dramatica

  20. #2000 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Apropo a-ti auzit de cuplul divortat care aveau o fetita, si fata a ramas la maica-sa si "mama" aceea si cu sora-sa ce au facut ? au dat fata pe mana pedofilior (probabil pentru bani) erau trei un politist un judecator si un politician. Tatal cand a aflat a omorat-o pe sora "mamei" pe judecator si pe politist. Mai trebuie doar "mama" si politicianul. Acuma ghiciti ce fac politisti o apara pe "mama" il lasa pe politician liber (isi mai ia si bodiguarzi ala) si il cauta pe sot sa-l aresteze. Povestea asta se intampla in Ucraina dar totusi ce tampenie ar trebui sa primeasca tipu ala o medalie si in cel mai rau caz sa bage si pe "mama" si politician in puscarie pe viata dar nu ei ce fac...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 501 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 150 200 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: 26-04-2024, 13:13
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts