Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 102 of 501 FirstFirst ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 152 202 ... LastLast
Results 2,021 to 2,040 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #2021 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Christien View Post
    Nu fiti rai , si iertati-l , ca a gresit si el , o data . Greseala e omeneasca , nu ?

    Bun - venit , mriacob .
    Banuiesc ca glumesti, nu? Cred ca i-am atras toti atentia de "n" ori pe acest forum. Dar cand o cauti incet, incet cu lumanarea... o gasesti pana la urma.

  2. #2022 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Banuiesc ca glumesti, nu? Cred ca i-am atras toti atentia de "n" ori pe acest forum. Dar cand o cauti incet, incet cu lumanarea... o gasesti pana la urma.
    Poate s-a schimbat . Nu ? Asa cum ar trebui sa o faca si cei inchisi la mititica .

  3. #2023 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by Christien View Post
    Nu fiti rai , si iertati-l , ca a gresit si el , o data . Greseala e omeneasca , nu ?

    Bun - venit , mriacob .
    Sunt de acord cu tine din pacate am observat ca odata ce este luat careva in ochi rai numai conteaza daca ce zice este bine sau rau. Automat ori ce face este o greseala, lucru care este pacat pentru o comunitate, sa numai pomenesc ca se sare una doua la acuzari, ce sa intamplat cu nevinovat pana la proba contrarie ?

    Dupa cum a zis si Christien Bine ai revenit mriacob

  4. #2024 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar

  5. #2025 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    ^Care a uitat usa de la laboratorul de experimente genetice deschisa ?

  6. #2026 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Strike105x View Post
    Sunt de acord cu tine din pacate am observat ca odata ce este luat careva in ochi rai numai conteaza daca ce zice este bine sau rau. Automat ori ce face este o greseala, lucru care este pacat pentru o comunitate, sa numai pomenesc ca se sare una doua la acuzari, ce sa intamplat cu nevinovat pana la proba contrarie ?

    Dupa cum a zis si Christien Bine ai revenit mriacob
    Este de inteles cand un user o comite de cateva ori, dar MrIacob era omniprezent pe forum. Pe orice topic incercam sa urmaresc o discutie gaseam si 2 tampenii scrise de el total pe langa. Daca s-a schimbat, bravo lui si felicitari! Daca nu "cest la vie"... si "la vie se" parsiv.

  7. #2027 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by eXistenZ View Post
    Crede-ma , mult mai distrus este cel care a urcat videoclipul . Multi nu ar avea tupeul sa faca un astfel de videoclip . Bravo lui ca a incercat , macar ! Amuzant , totusi .

  8. #2028 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    "cest la vie"... si "la vie se" parsiv.

  9. #2029 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Mamaita fan RedBull

    Iiiuhuhuhuhuui!

    L.E: Baba e buna de reclama la VARTA sau DURACELL.

  10. #2030 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    EP!C

  11. #2031 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Japonezi stiu cu siguranta cum sa promoveze un produs *drooling*:






    Dar desigur nu ar fii si japonezi daca nu ar fii si un wt* moment:


  12. #2032 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Este de inteles cand un user o comite de cateva ori, dar MrIacob era omniprezent pe forum. Pe orice topic incercam sa urmaresc o discutie gaseam si 2 tampenii scrise de el total pe langa. Daca s-a schimbat, bravo lui si felicitari! Daca nu "cest la vie"... si "la vie se" parsiv.
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    EP!C
    Nu s-a schimbat.

  13. #2033 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    batrana dansand pe the blade masterz ( hardstyle spre techno )


  14. #2034 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by teododotheone View Post
    Nu s-a schimbat.
    Pai normal ca nu s-a schimbat. Cum a zis Christein ca si puscariasii au a doua sansa. Pai o au, dar tot acolo ajung pentru ca acolo le este locul!

  15. #2035 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Mriacob nu o cauta cu lumanarea...o cauta cu felinaru deja

  16. #2036 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Pai normal ca nu s-a schimbat. Cum a zis Christein ca si puscariasii au a doua sansa. Pai o au, dar tot acolo ajung pentru ca acolo le este locul!

    Eh, nu generaliza pentru actiunile unuia sau a mai multor indivizi, eu cunosc persoane care au iesit si nu sau intors in puscarie, dar adevarul este ca nici societatea nu le faciliteaza dorinta de a urma o cale mai dreapta (deoarece ca fost detinut este foarte greu de obtinut un servici), dar tot respectul pentru cei care persevereaza.

  17. #2037 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    mass de la un coleg de a lu MrIacob:Cnofrom uuni stduiu al ueni uinvresttiai elgenze, nu cntozeaa in ce odrnie se alfa lirteele itnr-un cuvant, signruul lcuru ipmotarnt e ca pirma si utlima lierta sa fie la lcuol lor. Rsetul potae fi o vrzaa colmpeta si tot o vei ptuea ctii fraa prboelme.
    Atsa e din cuzaa ca nu ciitm feicrae lteira, ci cvanutul ca un irtneg.
    Dcaa ai ptuut citi mejasul, trmitie-l mai depatre
    EPIC... SA mor yo cai EPIC lolWooT
    Mi-a placut partea cu epic creca e o moda in clasa

  18. #2038 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    De la Colce, nu?lol

  19. #2039 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Strike eu nu vorbesc de unul care a ajuns dintr-o prostie ca a furat si el ceva sau chestii mai minore. Eu ma refer la criminali, violatori si asa mai departe. Crezi ca astia se schimba? Eu asta ziceam la Iacob ca el repeta la infiniat acelasi lucru care il face de cand e aici: Killing spree on "Hunt-Posting".

  20. #2040 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    De la Colce, nu?lol
    nu,mihai

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 102 of 501 FirstFirst ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 152 202 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: 26-04-2024, 13:13
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts