Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Cu cine votati? turul II

Voters
140. You may not vote on this poll
  • Mircea Geoana

    84 60.00%
  • Traian Basescu

    56 40.00%
Page 6 of 13 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 101 to 120 of 259

Thread: Cu cine votati in turul II ?

  1. #101 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Multumim Luigi Taticul Insomarului ...

  2. #102 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    probabil ca nu are multa legatura dar m-am gandit daca ,,Dictatorul" Basescu nu mai iese atunci cum vor mai face rating Mircea Badea si Gadea ca tot de el se iau in mare parte

  3. #103 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Nu v-ati saturat ca sa-l pupati atat de mult in partea dorsala pe hotul de Basescu ?

  4. #104 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    skorch , posteaza pe aria de politic atunci cand inveti si tu un minim de matematica ... sincer , ne insulti inteligenta

  5. #105 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Quote Originally Posted by Studentul View Post
    skorch , posteaza pe aria de politic atunci cand inveti si tu un minim de matematica ... sincer , ne insulti inteligenta
    Eram in extaz si de asta am gresit. Oricum nu trebuia ca sa aduci injuriile astea fiindca n-ai mancat cu mine la masa.

  6. #106 SP
    Junior Member FIRE FOX's Avatar
    A luat marinarul apa

  7. #107 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    latest news (acum e oficial ) . Geoana a iesit presedinte . . au araat pe pro tv statisticile . cva de genu 51,80% Geoana , 48,20 % Base

  8. #108 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Gata , am scapat de Base !
    I s-au innecat toate corabiile lui Basescu !

  9. #109 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Acum pentru toti cei care nu au habar de nimic si posteaza degeaba: nu e nimic oficial inca. Oficial va fi cand se vor numara toate voturile, adica si cele de afara care sunt intr-un numar destul de mare. Si pentru copiii gen "paunstefan" care nici nu au buletin macar, va rog nu va mai bagati unde va depaseste situatia. Asta e arie de politica nu de gaming. Multumesc.

  10. #110 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by eXistenZ View Post
    probabil ca nu are multa legatura dar m-am gandit daca ,,Dictatorul" Basescu nu mai iese atunci cum vor mai face rating Mircea Badea si Gadea ca tot de el se iau in mare parte
    Antena 3 se inchide dupa numaratoarea finala a voturilor, cum - nu stiai?

    De asemeni.. cei de la PSD vor veni si ne vor lua consolele din casa. Pai ce-i cu consumerismu asta. Hai, inapoi la console Rambo de la fratii Basarabeni, inapoi la televizoarecu lampi.

    Geoana va arunca tot ce aveti in frigider. Inapoi la "adidasi" si paine luata pe cartela.

    Stingeti aragazele si aliniati-va la coada la butelii copii caci Studentul crede in cea mai mare aberatie a secolului.



    @Laurentiu - de ce suferi? Ca parca toti fura la fel de mult si tot "de rapa" se duce tara asta. Deci, de ce suferi??

  11. #111 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Acum nu stiu cum se procedeaza in alte localitatii dar in Mangalia cei de la primarie (unde este primarul psd-ist) au sunat toti locuitorii din oras (si nu numai pe cei din oras, am vb cu un prieten din Londra care are si numarul din tara acolo) si le spuneau sa voteze cu Geoana. La ora 16:00 azi la tv au fost invitatii la o emisiune Becali, Vadim si ..... si l-au criticat 1h fara oprire pe Basescu. Eu nu am nimic cu Geaona, in schimb URA pentru PSD o voi purta mereu in suflet.

    Explicatia pentru Khan aici este. Daca erau fair-play toata stima si respectul. Dar cand se aliaza toti impotriva unui singur candidat si voturile ies 50 - 50, este ceva dupa parerea mea.

  12. #112 SP
    Junior Member FIRE FOX's Avatar
    Marinarul in marea si nemarginita lui nesimtire de animal politic va incerca cu orice pret sa fraudeze alegerile. Omul nu vrea sa inteleaga ca a pierdut corabia.

    PS. Om la apaaaaaaaaa !!!!!!!

  13. #113 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Acum nu stiu cum se procedeaza in alte localitatii dar in Mangalia cei de la primarie (unde este primarul psd-ist) au sunat toti locuitorii din oras (si nu numai pe cei din oras, am vb cu un prieten din Londra care are si numarul din tara acolo) si le spuneau sa voteze cu Geoana. La ora 16:00 azi la tv au fost invitatii la o emisiune Becali, Vadim si ..... si l-au criticat 1h fara oprire pe Basescu. Eu nu am nimic cu Geaona, in schimb URA pentru PSD o voi purta mereu in suflet.

    Explicatia pentru Khan aici este. Daca erau fair-play toata stima si respectul. Dar cand se aliaza toti impotriva unui singur candidat si voturile ies 50 - 50, este ceva dupa parerea mea.
    Voturile din afara sunt luate in considerare in exit-polls. Se estimeaza ca numarul acestora ar fi in jur de 100.000 iar diferenta de procente este aproximativ 200.000
    Desigur totul este estimativ si luat de pe antena3, dar tind sa cred ca nu poate fi departe de adevar.

  14. #114 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by FIRE FOX View Post
    Marinarul in marea si nemarginita lui nesimtire de animal politic va incerca cu orice pret sa fraudeze alegerile. Omul nu vrea sa inteleaga ca a pierdut corabia.

    PS. Om la apaaaaaaaaa !!!!!!!
    Tu esti clona cui? Cu doar 3 posturi deja stii aria asta si esti in "vana" pe subiect?

  15. #115 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Au spus reprezentantii institutelor de sondare a opiniei publice ca voturile din afara NU se iau in considerare , ar fi o desfasurare de forte mult prea mare ... si un efort financiar marit . Khan , chiar nu vreau sa intru intr-o discutie contradictorie cu tine , e inutil ...

  16. #116 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    uite ce poate iesi din simpatia unui candidat mai multa ura, eu zic sa nu ne mai rezumam la insulte de genul ,,marinarul ia apa sau a picat dictatorul sau jos geoana comunistul(imi recunosc si eu greseala ) si hai sa incercam sa fim mai pasnici cum a zis khan ,,pana la urma suntem gameri ce naiba"

  17. #117 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Adevarul este ca vom ramane tot noi cu noi (pe CG) si ei cu ei in politica.

  18. #118 SP
    Junior Member FIRE FOX's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Tu esti clona cui? Cu doar 3 posturi deja stii aria asta si esti in "vana" pe subiect?
    Sunt clona lui Basescu
    Imi pare rau pentru tine, dar imi pare bine pentru tara si pentru noi.
    Daca nu am posturi multe asta nu inseamna ca nu am dreptul la opinie. Sau mi se pare mie ca ai un pic de gandire comunista ?
    Stai sa desecretizeze Geoana dosarele lui Basescu, sa vedem daca iti mai pare rau ca a pierdut Base....

  19. #119 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Doamne..cine mai e si asta

  20. #120 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    M-ai prins. Dar acum pe bune, mai draga, Ili' tu esti? lol

    P.S: Just Jocking. Peace!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 13 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast

Similar Threads

  1. Votati cel mai tare joc ps3 !!!! By daniel_ardx in forum Console Club
    Replies: 34 Last Post: 29-01-2011, 15:56
  2. MKV pt. PS3 - Votati ! By darkpaul13 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 18 Last Post: 28-07-2010, 18:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts