Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 676 of 752 FirstFirst ... 176 576 626 666 674 675 676 677 678 686 726 ... LastLast
Results 13,501 to 13,520 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #13501 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Bartz este light mai spre dimineata, dar tot groaznic merge, cel putin pentru mine cel cu GMT+0 (am net prin RDS daca ajuta cu ceva), a fost singurul care a mers acceptabil, desi pentru un pvp sau leveling mai serios si acolo trebuia activat alt+p... initial m-am bucurat cand am vazut ca este F2P m-am gandit sa ma reapuc, dar m-am razgandit cand am vazut ce au facut cu awakening system adica faptul ca au stricat unicatul raselor (numai stats-urile difera dar nu este cine stie ce aia, deoarece niste dye rezolva totul) asta plus lagul m-au facut sa ma retrag. Bine mai este si faptul ca am fost addicted mai demult si mai bine nu caut necazul cu lumanarea .

    ---------- Post added 26-02-2012 at 08:39 PM ----------

    Am uitat sa mentionez, mie unul sincer mi sa parut C4 cel mai bun.

  2. #13502 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    nu cred ca e doar de la mine, pt ca aceleasi probleme le are si prietena-mea si un coleg de camera. si ma indoiesc ca suntem singurii ghinionisti
    Şi eu am probleme cu Chrome, crash-uri din 1 oră-n oră, probleme cu �ncarcarea unor pagini. Oare să fie de la plugin-uri ? Am disconnect şi Adblock

  3. #13503 SP
    Teraflops Graft's Avatar



    Crazy emu is crazy.

  4. #13504 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Eu am avut cateva probleme cu chrome-ul la inceput ... insa am sunat la RDS si le-am explicat cum sta treaba si nu stiu ce au facut dar au rezolvat in 5 min toata treaba ... Bafta tuturor !

  5. #13505 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Categoric nu are nicio legatura cu providerul aceasta problema. Si mie mi se mai intampla sa dea crash Shockwave Flash Player-ul, pe pagini cu mult continut Flash, dar isi revine dupa refresh si freeze de vreo 10 secunde.

  6. #13506 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Habar nu am daca este adevarat, asa ca fac si eu share, poate ne confirma/infirma cineva: "Codul PIN invers! Daca un jefuitor te obliga sa scoti bani din bancomat, poti anunta politia, daca introduci codul PIN invers.

    Exemplu: Daca aveti codul 1234, introduceti 4321. Bancomatul recunoaste ca e inversat codul. Aparatul iti da banii, dar fara sa stie jefuitorul, anunta politia, care sa vina imediat in ajutorul tau. Din pacate se foloseste rar aceasta metoda, fiindca oamenii nu stiu."

  7. #13507 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Si eu am avut probleme cu Flash-ul. Pe Youtube/Facebook si alte pagini mergea vreo 10 secunde apoi dadea eroare. Dar dupa ce l-am reinstalat a mers bine.

  8. #13508 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Habar nu am daca este adevarat, asa ca fac si eu share, poate ne confirma/infirma cineva: "Codul PIN invers! Daca un jefuitor te obliga sa scoti bani din bancomat, poti anunta politia, daca introduci codul PIN invers.

    Exemplu: Daca aveti codul 1234, introduceti 4321. Bancomatul recunoaste ca e inversat codul. Aparatul iti da banii, dar fara sa stie jefuitorul, anunta politia, care sa vina imediat in ajutorul tau. Din pacate se foloseste rar aceasta metoda, fiindca oamenii nu stiu."
    Nu prea-i adevarat. S-o incercat un sistem de genu' dar pana la urma o fost adoptat numa intr-o zona mica din state. Problema principala erau pinurile de genu 2002 si comoditatea.
    Sursa: Google & friends

  9. #13509 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar

  10. #13510 SP
    Member Venom911's Avatar
    Sunt bunicele pentru pretul lor ?
    Casti Canyon CNR-EP1 CNR-EP1 - eMAG.ro

  11. #13511 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar



  12. #13512 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Nu pot sa cred in ce tampenii mai cred unii... sa va povestesc.

    Eram in autobuz si ii suna unei tipe mobilul (nu avea mai mult de 30 de ani). Vorbeste ce vorbeste si la un moment dat zice: "Da'...sufletul lui e ok?". M-am uitat putin ciudat la ea si a contiunat: "Ca ziceau ca pe 23 trebuia sa moara...si se fac calcule astrologice...". Si a coborat. Am ramas perplex

  13. #13513 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar


    Nu stiu daca a mai fost postat sau nu in caz de nu a fost lol.

  14. #13514 SP
    Senior Member Mihail's Avatar

  15. #13515 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by Pizzi View Post
    Well he is certainly ... motivated !

  16. #13516 SP
    Senior Member tray's Avatar
    poate sa ma ajute cineva, trebuie sa fac o casuta de login in java script verificand useru si passul dintrun script mysql. Am incercat sa caut pe google "java script login using mysql" dar resultatele nu mi-au fost de prea mare ajutor

  17. #13517 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by Snake911 View Post
    Sunt bunicele pentru pretul lor ?
    Casti Canyon CNR-EP1 CNR-EP1 - eMAG.ro
    Nu recomand.

    -----------------------


  18. #13518 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    poate sa ma ajute cineva, trebuie sa fac o casuta de login in java script verificand useru si passul dintrun script mysql. Am incercat sa caut pe google "java script login using mysql" dar resultatele nu mi-au fost de prea mare ajutor
    Vezi raspunsul de aici, poate te ajuta.

    LE: Parola e in plain sau MD5?

  19. #13519 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Quote Originally Posted by Strike105X View Post
    Am uitat sa mentionez, mie unul sincer mi sa parut C4 cel mai bun.
    Și eu sunt de aceeași părere. Fară porcării gen sigilii șamd.
    Dark Crystal + Arcana Mace (Acumen ofc) ftw!
    Sau un Draconic set, după caz.

  20. #13520 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Imi placea mult balance-ul din acel chronicle, deageaba zic toti ca necro erau cei mai tari am vazut un dagger+SE doborand un party intreg de magi, sa numai vorbim de arcasi care doborau un necro cat ai zice peste... adaugarile de dupa (adica de la C5 in continuare) nu au fost ele o problema dar schimbarile au fost aiurea... parerea mea cel putin, inafara sa mai fi facut un tweak la mobi (ca sa fie placut RB si leveling cu alte clase), nu prea ar fi trebuit sa faca modificari.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10181 Last Post: Today, 02:30
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts