Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 677 of 752 FirstFirst ... 177 577 627 667 675 676 677 678 679 687 727 ... LastLast
Results 13,521 to 13,540 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #13521 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by icebird View Post
    Vezi raspunsul de aici, poate te ajuta.

    LE: Parola e in plain sau MD5?
    in baza de date e introdusa ca name, dar in table apare md5

  2. #13522 SP
    Member Cata96's Avatar
    Tot da crash skype-ul
    Stie cineva de ce?
    Imi da direct program stopped working

  3. #13523 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata96 View Post
    Tot da crash skype-ul
    Stie cineva de ce?
    Imi da direct program stopped working
    Posibil drivere prost instalate sau conflict cu alt program (antivirus eventual din moment ce Skype isi permite sa deschida porturi).

  4. #13524 SP
    Senior Member Madk91's Avatar

    (thanks for the URL) a fost postat cu 2 pagini in urma.

    Noul meu ton de apel!

  5. #13525 SP
    Member Cata96's Avatar
    Quote Originally Posted by icebird View Post
    Posibil drivere prost instalate sau conflict cu alt program (antivirus eventual din moment ce Skype isi permite sa deschid porturi).
    Chestia e ca asta se intampla de 2 ore
    Si am skypeul instalat de .....mult timp

  6. #13526 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar


    Asa da .

  7. #13527 SP
    Senior Member Mihail's Avatar

  8. #13528 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar

  9. #13529 SP
    Member Cata96's Avatar

    Seems legit
    FMI foloseste windows piratat si....au apropobat ACTA....
    Numai in romania vedem asa ceva

  10. #13530 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar

    Mad skill!

  11. #13531 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    So true !
    Attached Images Attached Images 2993003_700b.jpg

  12. #13532 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Astazi de la 21:00 pe NationalGeographic e Megauzine: EA Sports: Fifa 12
    EA Sports: FIFA 2012
    Acest joc video ridică la un nivel cu totul nou ideea de joc. Creatorii săi sunt tratați precum vedetele rock și pe bună dreptate. Jocul este at�t de aproape de realitate �nc�t chiar și fotbaliștii profesioniști �l folosesc pentru a-și testa abilitățile �mpotriva echipelor rivale.

    Pătrunde �n fabrica EA din Burnaby, Canada, și descoperă cum mințile sclipitoare de acolo au transpus jocul de pe terenul de fotbal �ntr-o capodoperă virtuală.

  13. #13533 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    Astazi de la 21:00 pe NationalGeographic e Megauzine: EA Sports: Fifa 12
    Chiar am zis ca o sa tin minte sa ma uit si uite ca daca nu vedeam postu' tau imi uitam
    Mersi!

  14. #13534 SP
    Senior Member Danny's Avatar

  15. #13535 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Sunt meciuri Champions League asta seara??

  16. #13536 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    poate sa ma ajute cineva, trebuie sa fac o casuta de login in java script verificand useru si passul dintrun script mysql. Am incercat sa caut pe google "java script login using mysql" dar resultatele nu mi-au fost de prea mare ajutor
    are cineva idee, exemplele alea 2 nu m-au ajutat prea mult

  17. #13537 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Trei pompieri, eroi dup

    Am fost de martor ocular...eram pe partea cealalta a strazi pe pod. Mergeam inspre casa. Eram amandoi practic singuri pe pod , eu pe-o parte , ea pe alta fiecare intr-o alta directie ; si nimeni pe o raza de 200 de metri nici masini si oameni.
    Din mers s-a uitat spre mine si apoi inspre apa...si avea un zambet ciudat. Mi s-a parut ca o cunosc , dar apoi m-am oprit sa imi aprind o tigare si sa schimb melodia pe ipod.

    Batea un vant naprasnic si tot incercam sa aprind afurisita de bricheta , apoi am observat cu coada ochiului ca tipa trecuse cu piciorul peste balustrada si cand mi-am ridicat privirea sa vad ce se intampla ,tipa deja trecuse pe partea cealalta a balustradei. Mi-a cazut tigarea din gura , apoi a plonjat in gol!
    Mintea mea o luase razna , WTF!!! Am traversat repede strada , nu stiam ce sa mai fac. Cum am ajuns pe partea cealalta a trotuarului am pus mana pe telefon , si am format 112 .

    M-am balbait dand coordonatele celor de la dispecerat,. Apoi am trecut strada inapoi si am inceput sa strig din toti plamanii "Ajutor , Se ineaca!" M-au auzit cativa oameni si au venit in graba , unul din ei a a adus o roata de masina si i-a aruncat-o sa se prinda de ea , ca tot mai inota.
    Am asteptat 10 minute dupa salvare/pompieri...timp in care tipa plutea incet pe cauciuc de-alungul raului.
    Apoi am vazut ca pe unul dintre maluri se avanta spre apa un om. A inotat inspre ea si a adus-o cu greu la mal .
    Am stat neputincios pe pod si m-am uitat la tot. Nu am plecat pana nu am vazut-o in salvare , chiar de la distanta.


    Am in cap de la 9:57 (ora incidentului) aceasi imagine oribila cu tipa sarind de pe pod.
    -Scared for life!

  18. #13538 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Just LOL ... stia cineva de acest "Joc " ?
    The Impossible Quiz - Play it on Not Doppler

  19. #13539 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Madk91 View Post
    Trei pompieri, eroi dup

    Am fost de martor ocular...eram pe partea cealalta a strazi pe pod. Mergeam inspre casa. Eram amandoi practic singuri pe pod , eu pe-o parte , ea pe alta fiecare intr-o alta directie ; si nimeni pe o raza de 200 de metri nici masini si oameni.
    Din mers s-a uitat spre mine si apoi inspre apa...si avea un zambet ciudat. Mi s-a parut ca o cunosc , dar apoi m-am oprit sa imi aprind o tigare si sa schimb melodia pe ipod.

    Batea un vant naprasnic si tot incercam sa aprind afurisita de bricheta , apoi am observat cu coada ochiului ca tipa trecuse cu piciorul peste balustrada si cand mi-am ridicat privirea sa vad ce se intampla ,tipa deja trecuse pe partea cealalta a balustradei. Mi-a cazut tigarea din gura , apoi a plonjat in gol!
    Mintea mea o luase razna , WTF!!! Am traversat repede strada , nu stiam ce sa mai fac. Cum am ajuns pe partea cealalta a trotuarului am pus mana pe telefon , si am format 112 .

    M-am balbait dand coordonatele celor de la dispecerat,. Apoi am trecut strada inapoi si am inceput sa strig din toti plamanii "Ajutor , Se ineaca!" M-au auzit cativa oameni si au venit in graba , unul din ei a a adus o roata de masina si i-a aruncat-o sa se prinda de ea , ca tot mai inota.
    Am asteptat 10 minute dupa salvare/pompieri...timp in care tipa plutea incet pe cauciuc de-alungul raului.
    Apoi am vazut ca pe unul dintre maluri se avanta spre apa un om. A inotat inspre ea si a adus-o cu greu la mal .
    Am stat neputincios pe pod si m-am uitat la tot. Nu am plecat pana nu am vazut-o in salvare , chiar de la distanta.


    Am in cap de la 9:57 (ora incidentului) aceasi imagine oribila cu tipa sarind de pe pod.
    -Scared for life!
    troll or real?
    proof or gtfo

  20. #13540 SP
    Member The Antagonist's Avatar
    Cum de nu l-am vazut pana acum?




Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: Yesterday, 13:13
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts