Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 500 of 509 FirstFirst ... 400 450 490 498 499 500 501 502 ... LastLast
Results 9,981 to 10,000 of 10180

Thread: Spambox XXL

  1. #9981 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Initial ziceam ca e la fel de proasta ca Becali, dar imi dau seama acum ca il jigneam pe Becali...

  2. #9982 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Eu zic sa ii dam toti report, eu i-am dat deja, asa doar, ca e gratis.

  3. #9983 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Cu siguranta ii lipsesc tigle de pe acoperis acestei femei, insa mai si trolleaza foarte mult. Stie ca orice controversa atrage click-uri, discutii, free publicity. Daca nu ii faci views e cel mai ok, la fel si daca nu o mentionezi vreodata cuiva.

  4. #9984 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar

    Spambox XXL

    Sunt chestii cu care bate campii grav dar asta atrage, prostul beleste ochii si se hlizeste.

    Totusi, din multitudinea de mizerii pe care le spune, unele gen feminizarea masculului, ar trebui sa ne dea de gandit.

    Nici eu nu inghit piz.dele masculine si vad ca asta-i trendul acum.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #9985 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Daca nu esti femeie sau macar gay nu prea vad ce relevanta au gusturile tale in materie de masculi. Zic si eu.
    Nu mai bine ne vedem noi de treaba cand vine vorba de lucruri care nu ne afecteaza?

  6. #9986 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Eu cred ca trebuie sa deschidem ochii larg, sa nu ne mai lasam atst de influentati de media si televiziune si sa realizam ca barbatul trebuie sa fie barbat.

    Feminizarea asta a “masculului” 2020 mi se pare ridicola.

    Ma repet, este un punct de vedere al duduii cu care eu sunt de acord.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #9987 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    E prima data cand aflu de acest specimen (posibil) uman. I regret it. Ori are probleme grave la rotite, ori debiteaza prostii online ca sa atraga audienta... Desi nu stiu cine ar putea sa se uite in mod serios la asa ceva

  8. #9988 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Câte puțin din fiecare. Sa nu uităm că e PSD-ista.

  9. #9989 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    M-a pierdut la servici, acum înțeleg de ce e pesedistă

  10. #9990 SP
    Member ymess's Avatar
    Nu cred ca e nebuna la cap neaparat, eu clasific ce are ea mai degraba ca figuri.
    Orice exagerare, injuratura, prostie din gura ei ii aduce vizualizari, popularitate, venit.
    Daca era cuminte sau cu minte nu scotea nicio popularitate, niciun ban.
    Cum se discuta mai sus, in loc de feminizarea barbatului eu ii zic pe romaneste pi***ficarea barbatului. Vad si eu fenomenul asta, si eu impartasesc cu ce spune ea. La partea cu gamingul consider ca are dreptate doar daca sunt oameni care se simt atacati de ce spune ea.
    Eu ma intorc la un meci online, la fel ca si inainte sa vad clipul. Voi?

  11. #9991 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    De acord cu pizdificarea barbatului. Cei mai pizdificati sunt astia care se tund pe picioare, urmati indeaproape de cei care se joaca jocuri video la peste 20 de ani in loc sa faca sex cu femeile pe care le cuceresc. Niste fatalai.

  12. #9992 SP
    Member marv's Avatar
    nu mai imi dau seama ce e sarcasm si ce e adevar, sperand sa fie totul sarcasm.

  13. #9993 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by marv View Post
    nu mai imi dau seama ce e sarcasm si ce e adevar, sperand sa fie totul sarcasm.
    Inseamna ca e sarcasm bun

  14. #9994 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Mama frate deci developerii sunt cei mai femei dintre barbati

  15. #9995 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Si nevastă-mea care joacă cot la cot cu mine ce e in cazu ăsta?

  16. #9996 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bărbălau™

  17. #9997 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    In ultimul timp am observat o problema parazitara in comunitate care sunt sigur ca afecteaza mai multe persoane. Pe chat, pe threadurile de jocuri, la offtopic, peste tot se creaza postari / threaduri aberante care nu au niciun fel de legatura cu jocurile sau cu altceva care sa fie util si sa aiba sens. Sunt postari care, pur si simplu, sunt idioate iar unele instiga la flame si din cauza lor pierzi firul threadului iar navigarea prin el incepe sa nu mai fie atat de fun. Propun ca post-hunting-ul si trolling-ul sa se concluzioneze cu warning/ban.

    Sunt oameni care ajuta, impartasesc opinii pertinente, stiri, chestiuni folositoare pe care le citesti cu placere iar dupa vezi o postare despre cum guvernul Rusiei se contrazice cu cei care cred ca zvon este total diferit de leak.

    Ma refer la doua persoane, memerazboi si cerebel, sunt multe cazuri in care doar posteaza total fara sens sau cu chef de scandal si intriga. Nu ma intereseaza sa incep sa ma cert cu ei, nu este vorba de niciun fel de jignire asupra lor, probabil sunt niste copii de 14ani care se dau adulti, probabil sunt mai mari si nu si-au gasit inca directia, probabil or fi doar troli si asa se distreaza ei, sunt multe posibilitati, treaba voastra ce faceti in viata reala insa nu bruiati placerea altora de a petrece timpul pe forum.

  18. #9998 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    1 down, 1 to go.

  19. #9999 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Se întoarce el, mereu o face, ăsta și Diablo

  20. #10000 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Eu as zice ca e si acum prezent, sub o alta forma, la deruta. Invatam sa traim cu el, cam cum se vrea cu virusul asta, imunizare in timp.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 500 of 509 FirstFirst ... 400 450 490 498 499 500 501 502 ... LastLast

Similar Threads

  1. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts