Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 501 of 509 FirstFirst ... 401 451 491 499 500 501 502 503 ... LastLast
Results 10,001 to 10,020 of 10180

Thread: Spambox XXL

  1. #10001 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Incredibil, o prostie mai mare ca asta nu am văzut. Mizerabili care practic cerșesc voturi în pandemie și încă o dovadă că Biserica are o putere mult prea mare in țara asta.
    https://m.digi24.ro/stiri/actualitat...GUQpmXONqRjA2w

  2. #10002 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Eu sper ca toti inconstientii spalati pe creier care merg sa ia lumina in frunte cu preotii si sefu lor Daniel sa duca lumina in sicriul personal cat mai repede posibil!

  3. #10003 SP
    Member omega's Avatar
    Spalat pe creier esti tu dar eu nu iti doresc tie ce imi doresti tu mie. Nici acum nu va potoliti ?

  4. #10004 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Eu as zice ca e si acum prezent, sub o alta forma, la deruta. Invatam sa traim cu el, cam cum se vrea cu virusul asta, imunizare in timp.
    Nah că l-ai "summonat"...

  5. #10005 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Scuze eu.

  6. #10006 SP
    One Man Army Cristy's Avatar

  7. #10007 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Va doresc un Paște fericit și multă sănătate!

  8. #10008 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Ce s a întâmplat cu forumul ?am revenit după o pauza de 4-5 ani și multe s au schimbat, activitatea este cu mult sub cea de la început din 2010
    Este comunitatea de consolisti pe ducă ?au apărut alte forumuri de console sau ?dpdv al consolelor(vânzări,suport) consider ca suntem cât de cât in rândul țărilor civilizate.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #10009 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Cred ca majoritatea prefera sa isi ia doza de gaming de pe feisbuc & co. si nu au chef sa intre pe un forum ca sa debata in mod old-school.

  10. #10010 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Spre exemplu duduiau threaduri precum ce te joci acum ? sau Ultimul joc devorat


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #10011 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Trolli care te iau la misto la orice postare, elitisti, si alte grozavenii din-astea care probabil i-au indepartat pe cei care postau des. Eu mereu cand vreau sa mai postez cate ceva imi imaginez ce fel de raspunsuri primesc si stiu ca o sa devina obositoare discutiile.

  12. #10012 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Trolli care te iau la misto la orice postare, elitisti, si alte grozavenii din-astea care probabil i-au indepartat pe cei care postau des. Eu mereu cand vreau sa mai postez cate ceva imi imaginez ce fel de raspunsuri primesc si stiu ca o sa devina obositoare discutiile.
    Au fost și vor fi tot timpul specimene din astea


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #10013 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Trolli care te iau la misto la orice postare, elitisti, si alte grozavenii din-astea care probabil i-au indepartat pe cei care postau des. Eu mereu cand vreau sa mai postez cate ceva imi imaginez ce fel de raspunsuri primesc si stiu ca o sa devina obositoare discutiile.
    Ăștia erau și înainte, mai puțin ce-i drept, dar mereu au fost. Restul cred ca prefera sa intre direct pe alte site-uri/social media ca să se informeze despre jocuri.

  14. #10014 SP
    Admin MonkY's Avatar
    "Lumea s-a schimbat", exact cum spune Cheloo. Oamenii prefera social media (Facebook, Twitter, Tik-tok & Co.)... acum sunt la moda vlogerii, influencerii, etc. Multe forumuri au fost inchise si cred ca singurul mai mare care e inca decent, e reddit-ul. E "complicat" sa stai sa scrii in ziua de azi, sa dezbati ceva de la a la z. Mai bine pui o poza, bagi un hashtag si aia e. Cui nu-i convine, ii dai jet/block. Esti pe contul tau, nu te modereaza nimeni, regulile sunt aproape inexistente. Normal ca veti vedea noua generatie pe orice altceva, numai forumuri nu. E suficient sa observi cum scriu, cat de agramati sunt multi... cum stalcesc atat limba romana cat si engleza... Dar, asta este. Feel old, yet?

  15. #10015 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    "Lumea s-a schimbat", exact cum spune Cheloo. Oamenii prefera social media (Facebook, Twitter, Tik-tok & Co.)... acum sunt la moda vlogerii, influencerii, etc. Multe forumuri au fost inchise si cred ca singurul mai mare care e inca decent, e reddit-ul. E "complicat" sa stai sa scrii in ziua de azi, sa dezbati ceva de la a la z. Mai bine pui o poza, bagi un hashtag si aia e. Cui nu-i convine, ii dai jet/block. Esti pe contul tau, nu te modereaza nimeni, regulile sunt aproape inexistente. Normal ca veti vedea noua generatii pe orice altceva, numai forumuri nu. E suficient sa observi cum scriu, cat de agramati sunt multi... cum stalcesc atat limba romana cat si engleza... Dar, asta este. Feel old, yet?
    Probabil ca au migrat spre grupurile de Facebook..meh, nimic nu se compara cu un forum și mai ales cu CG


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #10016 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    "Lumea s-a schimbat", exact cum spune Cheloo. Oamenii prefera social media (Facebook, Twitter, Tik-tok & Co.)... acum sunt la moda vlogerii, influencerii, etc. Multe forumuri au fost inchise si cred ca singurul mai mare care e inca decent, e reddit-ul. E "complicat" sa stai sa scrii in ziua de azi, sa dezbati ceva de la a la z. Mai bine pui o poza, bagi un hashtag si aia e. Cui nu-i convine, ii dai jet/block. Esti pe contul tau, nu te modereaza nimeni, regulile sunt aproape inexistente. Normal ca veti vedea noua generatie pe orice altceva, numai forumuri nu. E suficient sa observi cum scriu, cat de agramati sunt multi... cum stalcesc atat limba romana cat si engleza... Dar, asta este. Feel old, yet?
    Ca tot vorbeam de elitism.

  17. #10017 SP
    Member GoroMare's Avatar
    The Last of us 2 in viața reala
    Atenție Spoiler
    https://twitter.com/ac2395876544/sta...206888448?s=21

  18. #10018 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am ras cu lacrimi

  19. #10019 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #10020 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Dragi colegi, de azi sunt Game Designer cu diploma! Pentru licenta am facut o aplicatie pentru evenimente de team building in care participantii sa invete despre feedback. Azi am avut defence-ul si am primit 7.9.

    Video de prezentare:


    Next step...find a job. Am aplicat deja la Guerrilla Games si sunt curios daca imi vor raspunde.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 501 of 509 FirstFirst ... 401 451 491 499 500 501 502 503 ... LastLast

Similar Threads

  1. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts