Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 29 of 29

Thread: User Review: Darksiders

  1. #21 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Nu este asa, este un buton pentru arma principala si unul pentru cea secundara.Fiecare arma are multe combouri daca apesi ''blocaj'' si butonul respectiv pentru arma.Ceea ca nu are el este acel ''heavy attack-light attack'' care ocupau 2 butoane numai pentru o arma.Cea mai puternica miscare din joc mi s-a parut blocaj+sabie.Mi s-a parut mult mai frumos asa.

  2. #22 SP
    Member richardm27's Avatar
    Drikule tu-ti spoilerul tau, m-a mancat intre "feze" sa dau click...tocmai sunt la vreo 60 de minute de sfarsit !

  3. #23 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    Suntem diferiti, mie imi place sa fiu surprins de orice arma noua, abilitate sau orice alt element al jocului care nu il ai de la inceput.
    Nu stiu de ce te-ai ofensat, tu ai facut un review iar eu ca cititor am postat o parere, o posibila recomandare.
    La tine e spoiler orice. Sa ne amintim ca erai dezamagit ca lumea posta ca i-a dezamagit finalul sau bossii sau orice bucura sau dezamageste pe cineva. Daca iti place sa fii surprins:

    - nu citi reviews
    - nu citi previews
    - nu intreba pe nimeni pareri
    - nu citi parerile altora
    - nu tine cont de recomandari (fie pozitive sau negative date altor persoane)
    - nu urmari videos cu gameplay din joc
    - nu juca Demo-uri

    Si daca o sa faci asta, vei fi mereu surprins, nu-ti va mai spoila nimeni nimic (adica lucruri care nici macar nu pot fi considerate spoiler) si nu vei mai avea nimic de reprosat nimanui.
    Vei trai intr-o lume de hipioti unde toata lumea se ia in brate cu toata lumea.

  4. #24 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Am mai avut cu tine o discutie tot pe aceasta tema acum ceva timp si nu am ajuns la niciun numitor comun si nici acum nu o sa ajungem daca vom continua.
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    /offtopic: Vezi ca ai buton de ignore acolo. Asa nu te mai lovesti de posturile mele Epic Fail.

  5. #25 SP
    Member Xbox's Avatar
    baieti eu am jucat din joc 8 ore dar . mi-am luat alta consola xbox 360 si nu mai am salvarile ... ce ziceti se merita sa il iau de la inceput ? ?

  6. #26 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by Xbox View Post
    baieti eu am jucat din joc 8 ore dar . mi-am luat alta consola xbox 360 si nu mai am salvarile ... ce ziceti se merita sa il iau de la inceput ? ?
    Hell YES! este un joc foarte bun , daca ai rabdarea necesara si pentru ce va urma dupa acele 8 ore de joc ,vei fi rasplatit cum se cuvine

  7. #27 SP
    Junior Member claww18's Avatar
    Salz. Drink cred ca ar fi bine sa stergi spoiler-ul acela cu finalul. Eu am crezut ca vrei sa ii spui ceva mai neconformist (ca review-ul tau... ) si....si cand colo tu ai pus chiar finalul jocului. Sti cum e lumea e curioasa, o sa le para rau dupa, si pacat de joc .

  8. #28 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Felicitari pentru un review foarte reusit si pentru stilul necomformist abordat.

  9. #29 SP
    Member drik's Avatar
    Quote Originally Posted by claww18 View Post
    Salz. Drink cred ca ar fi bine sa stergi spoiler-ul acela cu finalul. Eu am crezut ca vrei sa ii spui ceva mai neconformist (ca review-ul tau... ) si....si cand colo tu ai pus chiar finalul jocului. Sti cum e lumea e curioasa, o sa le para rau dupa, si pacat de joc .
    Imi pare rau e acolo deja nu am ce sa ii fac. Ma bucur ca ai terminat jocul totusi... ...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 21-11-2012, 11:40
  2. User Review: Darksiders II By OEE in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 6 Last Post: 06-09-2012, 08:48
  3. Darksiders II Review By MonkY in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 21 Last Post: 03-09-2012, 20:21
  4. User Review: Battlefield 2 Review By erik95 in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 3 Last Post: 10-03-2010, 00:09
  5. User Review: Metal Gear Solid 4 - Guns of the Patriots Review By istrategie in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 25 Last Post: 05-11-2008, 16:00

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts