Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 17 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 338

Thread: ConsoleGames.ro - Turneu Fifa 10 (PS3 & Xbox360)

  1. #21 SP
    Junior Member Bandido's Avatar
    Salut,
    Nume: Anghel Mircea
    PSN: Bandido24


    Mersi .

  2. #22 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Nume: Mereu
    Prenume : Daniel
    XBL: DANY67


    De foarte mult timp asteptam o asemenea initiativa!
    Felicitari organizatorilor!

  3. #23 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cei care nu si-au dezvaluit nr de telefon sau emailul, astept un PM cu ele. pana nu le primesc nu veti fi inscrisi.

  4. #24 SP
    Senior Member tray's Avatar
    si steluta aceea din tabel ce reprezinta?

  5. #25 SP
    ovi
    Junior Member ovi's Avatar
    Salut,
    Nume: Calu Ovidiu
    PSN: Oklu

  6. #26 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu am rugamintea ca sa scoateti emailurile si numerele de telefon... Emailurile daca nu vreti sa va treziti cu o tona de spam, si telefoanele daca nu vreti sa primiti la 3-4 noaptea amenintari de la diversi. AndRewqp, cere-le si tu pe PM si tine cu dintii de ele... nu le face publice... Tine totusi de privacy, iar noi nu dorim sa cream probleme nimanui...

    P.S. Eventual folositi si voi un ID de messenger ceva, sau stabiliti ora la care sa va intalniti pe chat pt. organizare...

  7. #27 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Eu am rugamintea ca sa scoateti emailurile si numerele de telefon... Emailurile daca nu vreti sa va treziti cu o tona de spam, si telefoanele daca nu vreti sa primiti la 3-4 noaptea amenintari de la diversi. AndRewqp, cere-le si tu pe PM si tine cu dintii de ele... nu le face publice... Tine totusi de privacy, iar noi nu dorim sa cream probleme nimanui...

    P.S. Eventual folositi si voi un ID de messenger ceva, sau stabiliti ora la care sa va intalniti pe chat pt. organizare...
    pai eu le-am zis ca cine nu vrea sa le ofere pe forum sa-mi trimita un PM cu ele. majoritatea mi-au trimis PM. doar cei inscrisi la competitie au acces la emailuri si telefoane (doar a oponentilor, fiind turneu nu merita sa le trimitem tuturor).

    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Inscriere
    Daca nu oferiti toate informatiile necesare nu va veti putea inscrie, in caz ca cineva nu vrea sa-si dezvaluie numarul de telefon sau emailul pe forum, astept un PM de la ei cu acestea, insa vreau sa stiti ca ceilalalti participanti vor primi toate datele dumneavoastra de contact, inclusiv numarul de telefon si emailul.
    @tray chiar nu stiu ce au fost cu stelutele alea, un mic bug cred , dar le-am sters acum.

    REPET daca vreti sa va inscrieti am nevoie de TOATE datele, puteti sa le trimiteti si prin PM.

  8. #28 SP
    Member Tomcraft's Avatar
    Nume: Enache Florin
    PSN: Tomcraft83

  9. #29 SP
    Junior Member halinush's Avatar
    Valentin Enachescu
    PSN ID: valentin1605

  10. #30 SP
    Member valentin2007's Avatar
    edit postul lui halinush. Era pentru mine dar eram logat pe contul lui.

  11. #31 SP
    Junior Member Sin3D's Avatar
    PSN ID: Klax187

  12. #32 SP
    Banned mita1984's Avatar
    hmmm sa vad zilele astea poate vin si eu pe xbox cand incepe turneul?ca sa stiu daca am timp sa cumpar xboxu...si fifa

  13. #33 SP
    Junior Member Tuxador's Avatar
    Nume: Pantilie
    Prenume: Cristi
    PSN: mistritap23

  14. #34 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by mita1984
    hmmm sa vad zilele astea poate vin si eu pe xbox cand incepe turneul?ca sa stiu daca am timp sa cumpar xboxu...si fifa
    ambele turnee incep pe 17 august. vezi ca trebuie sa-ti iei si xbox live gold.

  15. #35 SP
    Senior Member tray's Avatar
    sau se joaca cu prima luna gratis

  16. #36 SP
    Member cisse's Avatar
    Nume: Chiribau
    Prenume: Radu
    PSN: radu_cisse

  17. #37 SP
    Junior Member neapuiu's Avatar
    Nume: Constantin
    Prenume: Alexandru
    PSN: dinamovistul

  18. #38 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    pana acum avem 16 participanti la turneul pentru PS3 si DOAR 7 la Xbox. Nimeni nu joaca fifa pe Xbox? nu uitati inscrierile sunt pana pe 15 august ora: 23:59

  19. #39 SP
    Member leo_cosmin's Avatar
    Nume - Florea
    Prenume - Leonard Cosmin
    PSN ID - LEO_COSMIN

    Restul vine in PM....

  20. #40 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    acum suntem 17 pe PS3 si vreau sa va reamintesc. dupa cum am zis, daca nu se inscriu exact 32 de oameni, se iau primii 16. asa ca leo_cosmin te sfatuiesc sa te rogi sa se mai inscrie MrRoby ce face? someaza?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 17 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Campionat (turneu) FIFA 15 Ultimate Team - PS4 By flaviusdani in forum Console Club
    Replies: 184 Last Post: 03-03-2015, 03:37
  2. Replies: 831 Last Post: 11-02-2011, 09:29
  3. ConsoleGames.ro - Turneu Tekken 6 (PS3 & X360) By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 245 Last Post: 08-12-2010, 12:05
  4. Turneu FIFA 2010 By cordyhigh in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 3 Last Post: 05-05-2010, 14:56

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts