Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 17 FirstFirst ... 7 15 16 17
Results 321 to 338 of 338

Thread: ConsoleGames.ro - Turneu Fifa 10 (PS3 & Xbox360)

  1. #321 SP
    Member BatsBike's Avatar
    am recunoscut in postul anterior ... repet:m'am incurcat!prin urmare cedez meciul adversarului fara nicio problema!
    apropo ... extra time&penalties!ca sa nu se mai creeze confuzii ... o fi fiind logic dar exprimarea nu'i clara ...

  2. #322 SP
    Banned mita1984's Avatar
    fe;icitari pt campionii pt cel de pe xbox astept sa ma inviti la o fifa sa vad daca ai meritat sa castigi tyganu84 id meu gogo

  3. #323 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    S-a terminat un alt turneu de Fifa oferit de ConsoleGames.ro si sper ca toti participantii acestui turneu au avut parte de o experienta placuta si ca s-au distrat. In primul rand vreau sa-i multumesc adminului site-ului, @MonkY, pentru suportul acordat si pentru premiile oferite castigatoriilor, lui @Ovidiu ca m-a ajutat de la bun inceput cu organizarea competitiei, lui @dannybest pentru ca ne-a dat o mana de ajutor cu Photoshopul si nu in ultimul rand lui @cosminhards care m-a ajutat in selectarea echipelor. Vreau sa-i felicit pe castigatorii turneului @neapuiu (PS3) si Daniel (X360), dar si pe ceilalti concurenti pentru ca au dat dovata de seriozitate si turneul s-a desfasurat fara incidente majore.

    Din pacate, ca in orice competie, am avut parte si de momente neplacute, de ex userul @slabunatorul a castigat de 2 la masa verde pentru ca adversarii lui nu au dat niciun semn de viata, prin urmare am alcatuit o lista, Black List, cu userii care nu vor mai avea sansa sa mai participe in viitor la un campionat/turneu de fifa organizat de ConsoleGames.ro si dupa fiecare campionat/turneu lista va fi actualizata. De la inceputul competitiei am cerut un singur lucru, doar unul singur si stiti care, asa ca eu si @Ovidiu ne-am decis sa luam masuri. Momentan exista doar un singur user: val96.

    Vreau sa va anunt ca deja am inceput sa ne gandim cum sa organizam urmatorul campionat, cel de fifa 11 din toamna-iarna. Va zic doar atat ca va fi un campionat mult mai mare si de acea vom avea nevoie doar de oameni seriosi si ne-am hotarat sa introducem o noua regula, minim 100 de posturi sau 3 luni vechime pe site pentru a va inscrie. Multi se inscriu doar pentru campionat si premii si din moment ce aceste campionate sun organizate pentru membrii comunitatii ConsoleGames.ro nu vrem sa ii mai acceptam pe cei care practica "hit and run".

    Dupa cum ziceam, castigatorii turneului @neapuiu(PS3) si @Daniel(X360) vor primi cate un premiu, ce consta intr-un joc original, acestia isi vor putea alege premiul pe data de 3 septembrie ora 16:00 cand se va termina concursul http://www.consolegames.ro/forum/f79...der-cg-2010-a/. Jocul va fi trimis prin curier asa ca o sa-l primit destul de repede. Mai avem cateva surprize, fiecare va primi un award "Fifa Master" si cate 500 de puncte experienta.

    Sper ca v-a multumit organizarea si modul de desfasurare a turneului si ca o sa ne vedem si la urmatoarele campionate. Va urez succes in continuare.

    PS3
    • neapuiu
    • kkkotto07
    • ZeroSkillNoob

    X360
    • Daniel
    • crisassh
    • Rob3rt17
    Attached Images Attached Images turneu-32-echipei.jpg turneu-32-echipe.jpg turneu-32-echipe-final.jpg turneu-32-echipexbox.jpg

  4. #324 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Va multumesc pentru award, puncte si jocul pe care il voi primii pe data de 3 septembrie

    A fost un turneu foarte frumos si pentru mine a fost o onoare sa joc alaturi de colegii mei forumisti
    O sa ne reintalnim in campionatul de FIFA 11, de asta sa fiti siguri

    Pana atunci va urez multa bafta si sanatate! Toate cele bune!

    PS: Andrew modifica repede data din 3 august in 3 septembrie man

  5. #325 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel View Post

    PS: Andrew modifica repede data din 3 august in 3 septembrie man
    mda.. mi-a luat ceva timp sa termin toate astea

  6. #326 SP
    Senior Member tray's Avatar
    ps:ar fi totusi frumos sa acceptati si campionul (neapuiu) daca vrea sa intre la campionatul de fifa 11 , chiar daca nu are 300 de posturi.

  7. #327 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    ps:ar fi totusi frumos sa acceptati si campionul (neapuiu) daca vrea sa intre la campionatul de fifa 11 , chiar daca nu are 300 de posturi.
    am zis 100 de posturi nu 300 si cuvantul magic era "sau" 3 luni vechime. userul @neapuiu e inregistrat inca din decembrie 2008 asa ca va participa, stai linistit. citeste mai atent data viitoare.

  8. #328 SP
    Senior Member tray's Avatar
    sorry, ramasesem cu ochii pe 3 august

  9. #329 SP
    Junior Member Gabriel4's Avatar
    as dorii si eu sa ma inscriu .

    Name : Abrudan Gabriel .
    Xbox : AGabriel4

  10. #330 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Frumos,abia astept Fifa 11 si noul campionat.

  11. #331 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Gabriel4 View Post
    as dorii si eu sa ma inscriu .

    Name : Abrudan Gabriel .
    Xbox : AGabriel4
    Sa te inscrii unde?

  12. #332 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
    Sa te inscrii unde?
    De ce esti rau ? Lasa omul sa se inscrie

  13. #333 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by Gabriel4 View Post
    as dorii si eu sa ma inscriu .

    Name : Abrudan Gabriel .
    Xbox : AGabriel4
    Post of the day

  14. #334 SP
    Junior Member Gabriel4's Avatar
    off... god .. nu am citit ca s-a terminat . lasa ca voi participa la urmatorul

  15. #335 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    am terminat si cu simularea competitiei folosind plug-in oferit de catre forum Competitions - Competitions. ma scuzati ca a durat atat, dar aseara am intampinat cateva probleme pentru turneul de PS3 si in plus plug-in e facut extrem de prost . castigatorii au primit fiecare cate 500 de exp points, nu e prea mult, dar nici prea putin.

  16. #336 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    A fost frumos...De abia astept FIFA 11.....deja am dat precomanda

  17. #337 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Castigatorii sunt rugati sa-si aleaga premiul de aici: http://www.consolegames.ro/forum/f79...g-2010-premii/
    Felicitari !

  18. #338 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Castigatorii sunt rugati sa-si aleaga premiul de aici: http://www.consolegames.ro/forum/f79...g-2010-premii/
    Felicitari !
    Mumtumim @MonkY si partenerilor ConsoleGames.ro pentru premii si vreau sa-i mai felicit inca o data pe castigatorii competiei, @neapuiu(PS3) si @Daniel(X360). sper sa va vad si la urmatorul campionat de FIFA organizat de ConsoleGames.ro.
    Thread Closed.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 17 FirstFirst ... 7 15 16 17

Similar Threads

  1. Campionat (turneu) FIFA 15 Ultimate Team - PS4 By flaviusdani in forum Console Club
    Replies: 184 Last Post: 03-03-2015, 03:37
  2. Replies: 831 Last Post: 11-02-2011, 09:29
  3. ConsoleGames.ro - Turneu Tekken 6 (PS3 & X360) By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 245 Last Post: 08-12-2010, 12:05
  4. Turneu FIFA 2010 By cordyhigh in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 3 Last Post: 05-05-2010, 14:56

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts