Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 29 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 ... LastLast
Results 401 to 420 of 580

Thread: Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship

  1. #401 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    cosminbad, ecartul vine mereu din mult antrenament si experienta. Nu poti pretinde sa fii la acelasi nivel cu cei din frunte fara ca macar sa te fi antrenat. Da, aseara aveam cheaturi de tyres noclip. Daca ma straduiam putin faceam si al 6-lea schimb de pneuri
    m-am antrenat vreo ora pana am scos 2.32. Initial nu scoteam sub 3 mins. Nu am pretentii, nu am mai jucat de mult GT5, sunt multumit cu pozitia 6. E mult mai antrenant sa joci cu colegi romani, deoarece sunt mult mai competitivi. Online am jucat mult inainte cu englezoi, nemti (si astia sunt foarte bataiosi), dar nu se compara. Plus ca si headset-ul are farmecul lui in joc.


    Imi cer scuze D3vil daca te-am suparat cu ceva, eu sunt un tip mai glumet din fire, pacat ca ne cunoastem doar prin intermediul unei interfete, dar cu multi dintre voi ma distrez grozav in multiplayer, fara sa va cunosc decat vocile sau doar nick-name-ul.


    Bafta la etapa viitoare.

  2. #402 SP
    Member D3evil's Avatar
    Ok man, am inteles dar nu puteam lasa lucrurile in aer ca poate unii chiar cred ca poti face diverse tertipuri in acest joc si chiar nu e cazul.

  3. #403 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by D3evil View Post
    Ok man, am inteles dar nu puteam lasa lucrurile in aer ca poate unii chiar cred ca poti face diverse tertipuri in acest joc si chiar nu e cazul.
    Lasa ca stiu eu ce faci tu si cu kobayashi, umblati cu cioara vopsita

  4. #404 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Lasa ca stiu eu ce faci tu si cu kobayashi, umblati cu cioara vopsita
    Au imbracat Red Bull X1 in haina de Corvette.

  5. #405 SP
    Member naikum's Avatar
    Am facut lounge,cine vrea sa intre pentru testari.

  6. #406 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    in 5 minute

  7. #407 SP
    Member naikum's Avatar
    Quote Originally Posted by naikum View Post
    Am facut lounge,cine vrea sa intre pentru testari.
    Lounge inchis, pt seara asta am reusit 3.48.xxx

  8. #408 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by roberte View Post
    frumoasa cursa de data asta mai ales ca circuitul a fost foarte solicitant .felicitari kobayashi
    apropo focus ce ai patit in primul tur ? ca nu ai mai putut reveni pana la sfarsit
    Lipsa totala de focus Felicitari Koba pentru victorie, chiar ai facut o cursa frumoasa. Grey, daca vei continua in stilul asta, ori iti bagi echipa in faliment, ori te trec astia pe Sava.

  9. #409 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Quote Originally Posted by naikum View Post
    Lounge inchis, pt seara asta am reusit 3.48.xxx

    bv. 3:58xx
    mai trebuie umblat la setari putin.

  10. #410 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by naikum View Post
    Lounge inchis, pt seara asta am reusit 3.48.xxx
    N-am facut nici un test inca,dar pun pariu ca 3.48 ala se poate transforma in 3.40.Un lap e destul de lung si se pot imbunatatii destul de mult timpii

  11. #411 SP
    Member D3evil's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    N-am facut nici un test inca,dar pun pariu ca 3.48 ala se poate transforma in 3.40.Un lap e destul de lung si se pot imbunatatii destul de mult timpii
    Cam greu sa imbunatatesti dar nu imposibil, 3:48.xxx este un timp destul de bun mai ales daca l-a facut online, pentru ca fizica/comportamentul masinii difera un pic fata de singleplayer/practice.

  12. #412 SP
    Member naikum's Avatar
    Online este facut. Daca este un timp "destul" de bun , cam ce inseamna un timp bun pe circuitul acesta? Sa pot sa imi fac o idee.Poate mai scad 1-2 sec prin antrenament, dar daca trebuie mai mult inseamana ca setarile masinii nu sunt bune

  13. #413 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    E greu pt ca trebuie sa ramai concentrat in virajele alea foarte rapide, precum si in cele la 90 grade.

    Pacat ca nu are si GT5 un sistem similar Autolog-ului. Ar fi fost bestial.

    In general si eu prefer sa ma antrenez online singur, pt ca difera grip-ul.

  14. #414 SP
    Member D3evil's Avatar
    Un 3:46.xxx sau 3:45.800 , dar trebuie mers perfect iar setup-ul pentru timpul asta nu e bun pentru cursa. Oricum nu tine numai de setari ci si de modul in care conduci adica fara assist-uri si daca poti sa schimbi manual vitezele.
    Cred ca daca mentii in cursa 3:48... sau 3:49... poti termina intre primii trei sau poate chiar castiga. Acu' sa vedem ce surprize ne ofera kobayashi

  15. #415 SP
    Member naikum's Avatar
    Am creat lounge. - > disc from server. Nu mai fac in seara asta. 3.47.4xx

  16. #416 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Lounge deschis.

  17. #417 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Grila de start pentru maine este urmatoarea:

    d3vil_us 3:47.477
    kobayashi82 3:48.349
    hainuinimic 3:49.033
    I_GreyhounD_I 3:50.873
    Enthroll 3:55.298
    ffocus 4:00.408
    cristi-dinu 4:28.639
    ClaudiuZ 5:12.654
    dark_andrei_ro DNQ
    roberte DNQ
    I_Dj_Mo_I DNQ
    rzr_10 DNQ
    goodfella_m DNQ
    cosminbad DNQ

  18. #418 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Merge PSN ? eu mi-am vandut ps3-ul..am impumutat unul pt asta seara sic and mi-am facut user nou si cand dau sign in with an existing account imi da timed out sau ceva..routeru merge..ce naiba ii fac?Si daca se poate sa imi trimiteti si mie masina cand e sa incepem asta daca o sapot intra online..

    LE : nvm..acum imi scrie undergoing mentenance
    LE2: acum am reusit sa intru si imi zice ca tre sa schimb parola si ca mi-au trimis un mail..care defapt nu e niciunde..iar daca intru pe site sa ma loghez zice ca e down pt. mentenanta..-.-

  19. #419 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Merge PSN-ul,cat despre resetarea parolei mai sunt inca probleme pt cei la care le trimite e-mail si nu cred ca ai cum sa o rezolvi acum,incearca sa intri cu alt cont la cursa.

  20. #420 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    O sa joc daca se poate de pe contul unui prieten..emy_crystal sau ceva de genu..i-am dat add lui Greyhound si va rog sa imi trimieti si mie masina pe acel cont, multumesc.

    A-ti inceput, s-a creat lobby ? Pe cine trebuie sa bag la friends sa vad serverul?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 29 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 ... LastLast

Similar Threads

  1. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  2. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  3. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts