Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 29 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 ... LastLast
Results 381 to 400 of 580

Thread: Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship

  1. #381 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    cat de tare inainte de finish intre 911 si lfa "see ya !"
    Din pacate nu o sa particip la etapa asta, nu sunt acasa . Good luck and be good !

  2. #382 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Nu uitati! Maine, calificari incepand cu ora 13:00, pe circuitul Cape Ring.

  3. #383 SP
    Member naikum's Avatar
    Nu o sa ajung maine la calificari. Daca se poate o sa ma calific duminica inainte de cursa.

  4. #384 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Nici eu nu ajung m�ine la calificări.

  5. #385 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Grila de start pentru cursa de astazi este urmatoarea:

    d3vil_us 2:22.700
    I_GreyhounD_I 2:24.629
    kobayashi82 2:26.300
    ffocus 2:55.963
    dark_andrei_ro 3:01.890
    cristi-dinu 3:11.903
    ClaudiuZ 3:14.750
    hainuinimic DNQ
    Enthroll DNQ
    roberte DNQ
    rzr_10 DNQ
    I_Dj_Mo_I DNQ
    goodfella_m DNQ
    cosminbad DNQ
    nicutapalaga DNQ

  6. #386 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    mama dar ce ecart intre 1 si 4. Sunt prezent diseara. ora 8, da?

  7. #387 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Sa speram ca nu dureaza mai mult de 1h30min. La maxim 21.40 trebuie sa plec.

  8. #388 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Va rog sa fiti prezenti de la ora 19:00 ca sa putem stabili toate detaliile legate de start. Sa nu repetam figura din etapele precedente. La ora 20:00 fix se da drumul la cursa. Multumesc.

  9. #389 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Am uitat de cursa si acum e prea tarziu..bafta.

  10. #390 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    S-a mai terminat o cursa, felicitari castigatorilor si celor care au stiut sa aibe grija de cauciucuri pe un traseu cel putin infect

    Ordinea finala pentru Cape Ring este urmatoarea:

    kobayashi82 locul 1
    d3vil_us locul 2
    hainuinimic locul 3
    roberte locul 4
    I_GreyhounD_I locul 5
    cosminbad locul 6
    dark_andrei_ro locul 7
    ffocus locul 8
    cristi-dinu locul 9
    I_Dj_Mo_I locul 10

    Clasamentul general se prezinta astfel:

    kobayashi82 300 puncte
    d3vil_us 260 puncte
    ffocus 200 puncte
    dark_andrei_ro 185 puncte
    I_GreyhounD_I 160 puncte
    hainuinimic 160 puncte
    crist-dinu 160 puncte
    roberte 145 puncte
    Enthroll 140 puncte
    I_Dj_Mo_I 125 puncte
    rzr_10 115 puncte
    goodfella_m 80 puncte
    cosminbad 65 puncte
    ClaudiuZ 55 puncte
    nicutapalaga 0 puncte

    Ne vedem weekend-ul viitor pe Le Mans.

  11. #391 SP
    Member D3evil's Avatar
    Destul de ciudat circuitul, in fiecare tur comportamentul masinii si al pneurilor era diferit total. Felicitari pt. kobayashi care a facut o cursa fantastica.

    P.S : Domnul cosminbad ti-as recomanda sa te abtii de la comentarii in ceea ce ma priveste, nu am folosit si nu folosesc cheat-uri sau ce deviai tu in primele ture. Daca as merge si eu pe aberatiile tale inseamna ca kobayashi baga cheat-uri la greu, pentru ca ne cam da clasa la toti din acest campionat, asta pe un dual shock 3.

  12. #392 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Pai da cum, voi nu jucati cu cheaturi?
    Eu le-am avut pe ale mele activate...

  13. #393 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Great race!, lag switch FTW!
    Sincer nu ma asteptam sa gastig la o asa distanta,dupa calificari mi s-a parut ca D3vil s-a antrenat calumea.Si binenteles ca m-am pus si eu pe treaba azi la pranz.Cred ca am avut un setup care nu-mi manca asa tare cauciucurile ca eu ma simteam bine cu masina primele 7 tururi cu un set nou.Can't whait for the next race,bafta si reglativa lag switche-rele mai bine

  14. #394 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Tura asta mi-am luat teapa. Din cauza deconectarii si reconectarii in ultimul moment am intrat in cursa cu cauciucuri Sport. In primele 3 ture nu stiam ce s-a intamplat. Se comporta masina tare ciudat incat eram pe punctul sa renunt. Abia dupa ce am intrat la pit-uri am vazut de ce mergeam asa aiurea.

  15. #395 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Pfiuuu, ce am obosit in cursa asta. Mai ales prin turul 20, cand nici nu mai vedeam pe unde merg. Ah, ups.. m-a deconectat din turul 10. Cred ca datorita "lag switch-ului" folosit de koba si a "cheaturi-lor" introduse de devil.

  16. #396 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Quote Originally Posted by D3evil View Post
    Destul de ciudat circuitul, in fiecare tur comportamentul masinii si al pneurilor era diferit total. Felicitari pt. kobayashi care a facut o cursa fantastica.

    P.S : Domnul cosminbad ti-as recomanda sa te abtii de la comentarii in ceea ce ma priveste, nu am folosit si nu folosesc cheat-uri sau ce deviai tu in primele ture. Daca as merge si eu pe aberatiile tale inseamna ca kobayashi baga cheat-uri la greu, pentru ca ne cam da clasa la toti din acest campionat, asta pe un dual shock 3.
    te ignor pt ca esti in eroare. Nu am zis ca folosesti cheat-uri. In nici un caz. Poate imi confunzi vocea cu a altui coleg. Si daca am spus asta, am spus din gluma. Mai scade din orgoliu ca e doar un joc. Nu exista Cheat-uri in GT5. Daca ti-am scazut din prestigiu imi cer scuze. Dar a fost o gluma.

    Bravo pt castigatori. Eu nu m-am plictisit ca m-am tot duelat cu Dark Andrei, la inceput cu ffocus, a fost interesant. dar foarte mare ecartul fata de primele pozitii. Iar legat de DS3, e mult mai frumos de controlat masina pt ca nu ai force-feedback sa iti arunce volanul in toate directiile.

  17. #397 SP
    Member D3evil's Avatar
    Nu cred ca ti-am confundat vocea, si stai linistit ca nu am nici orgoliu nici prestigiu......e doar un joc. Da ma rog acu' o dai ba cu gluma...ba ca nu era vocea ta in fine....tipic romanesc, arunci piatra dupa dai din umeri. Tot vorbesti de ecart si de diferente intre timpi prea mari fata de cei din fata, ca sti tu cum se castiga in multiplayer... Timpii aia ii obtii prin munca, prin setarea masinii, cu un volan decent plus cutie manuala...asa ca data viitoare inainte sa faci o "gluma" mai gandeste si tu putin.
    Referirea facuta la DS3 era pentru ca eu nu am vazut pe cineva care sa joace atat de bine pe controller si aici ma refer la koba.

  18. #398 SP
    Member roberte's Avatar
    frumoasa cursa de data asta mai ales ca circuitul a fost foarte solicitant .felicitari kobayashi
    apropo focus ce ai patit in primul tur ? ca nu ai mai putut reveni pana la sfarsit

  19. #399 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Quote Originally Posted by D3evil View Post
    Nu cred ca ti-am confundat vocea, si stai linistit ca nu am nici orgoliu nici prestigiu......e doar un joc. Da ma rog acu' o dai ba cu gluma...ba ca nu era vocea ta in fine....tipic romanesc, arunci piatra dupa dai din umeri. Tot vorbesti de ecart si de diferente intre timpi prea mari fata de cei din fata, ca sti tu cum se castiga in multiplayer... Timpii aia ii obtii prin munca, prin setarea masinii, cu un volan decent plus cutie manuala...asa ca data viitoare inainte sa faci o "gluma" mai gandeste si tu putin.
    Referirea facuta la DS3 era pentru ca eu nu am vazut pe cineva care sa joace atat de bine pe controller si aici ma refer la koba.
    poate ca nu stiu eu cum se castiga dar ecartul tot e mare. Cu toate setarile masinii. Daca te deranjeaza posturile mele, da report post. Si nu e nimic tipic romanesc, dar nu imi aduc aminte sa iti fi spus ca trisezi cu ceva. Am salvat oricum replay-ul si o sa il analizez atent. Sa nu scape vreun cheat.
    Pt Le Mans ma gandesc la o abordare Racing Hard ..poate tin mai mult avand in vedere ca circuitul e unul de viteza, si aero spre 0. trebuie sa fac niste teste.

    Oricum eu pe Grey il suspectez de cheat-uri. Sigur avea NOS aseara, infinit. Prea ardea cauciucurile.

  20. #400 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    cosminbad, ecartul vine mereu din mult antrenament si experienta. Nu poti pretinde sa fii la acelasi nivel cu cei din frunte fara ca macar sa te fi antrenat. Eu pot sa-ti garantez ca cei din acest campionat nu au cheaturi, daca vrei neaparat sa te convingi ai reluarea salvata si o poti urmari.
    Da, aseara aveam cheaturi de tyres noclip. Daca ma straduiam putin faceam si al 6-lea schimb de pneuri

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 29 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 ... LastLast

Similar Threads

  1. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  2. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  3. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts