Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 29 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 ... LastLast
Results 481 to 500 of 580

Thread: Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship

  1. #481 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Pai e la vot, Monza/Change weather. Acum dupa cum iese la vot va ploua, sau va fi doar innorat ca pe High Speed

  2. #482 SP
    Member D3evil's Avatar
    Destul de greu sa mentii masina pe trasa care oricum nu prea se vede cand ploua, gripul practic este inexistent. Daca exista posibilitatea unui vot, sunt pentru circuit uscat.

  3. #483 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Baieti. Am observat ca nu mai apar in campionat cu cele 65 puncte muncite din greu. Nu e asta o problema, dar nu m-am retras. Am spus doar ca am un program incarcat si nu ajung tot timpul Duminica sa jucam.

    Stiu ca zicea Grey mai sus ca la 3 absente nejustificate consecutive, ies din campionat. D-asta v-am anuntat, sa nu ies. Salutare si daca nu e o problema, ne vedem Duminica. La calificari nu ma prezint ca plec in Bucuresti iar.

  4. #484 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Pai e la vot, Monza/Change weather. Acum dupa cum iese la vot va ploua, sau va fi doar innorat ca pe High Speed
    Booon...deci asa stau lucrurile? Atunci trecem la pasul urmator: , si daca toate astea nu dau roade, sa vezi ce o sa ma mai rad Duminica cum o sa patinati toti de nu va vedeti

  5. #485 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Daca stim sigur ca e ploaie, merita sa scadem puterea la 400 Hp, poate e mai previzibila masina

  6. #486 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Eu votez sa ninga.

  7. #487 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by 573ph4n View Post
    Eu votez sa ninga.
    Hai lasa ca stim noi ca-ti place sa te balacesti

  8. #488 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    Baieti. Am observat ca nu mai apar in campionat cu cele 65 puncte muncite din greu. Nu e asta o problema, dar nu m-am retras. Am spus doar ca am un program incarcat si nu ajung tot timpul Duminica sa jucam.

    Stiu ca zicea Grey mai sus ca la 3 absente nejustificate consecutive, ies din campionat. D-asta v-am anuntat, sa nu ies. Salutare si daca nu e o problema, ne vedem Duminica. La calificari nu ma prezint ca plec in Bucuresti iar.
    De postat ai postat pentru acum doua curse, pentru Suzuka. Pentru ultima cursa nu ai mai zis nimic, si cum aveai multe curse absente am considerat ca poti fi exclus din campionat. Nu-i bai, te repun in drepturi cu cele 65 de puncte muncite, insa incearca sa ne anunti din timp, ca sa nu mai fie probleme, din 7 curse nu ai fost prezent decat la una

  9. #489 SP
    Member naikum's Avatar
    Eu nu o sa ajung maine la calificari,sper sa ajung in timp pentru cursa. Succesuri maine

  10. #490 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Grila de start pentru maine este urmatoarea:

    kobayashi82 1:41.681
    I_GreyhounD_I 1:42.452
    d3vil_us 1:42.482
    ffocus 1:43.812
    rzr_10 1:44.897
    ClaudiuZ 1:50.811
    roberte DNQ
    hainuinimic DNQ
    Enthroll DNQ
    cristi-dinu DNQ
    dark_andrei_ro DNQ
    I_Dj_Mo_I DNQ
    cosminbad DNQ

    Atentie, startul de maine se va da pe ploaie, vremea nu va fi fixa insa.

  11. #491 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Grey m-am uitat pe replay si nici un tur care l-am facut nu mi s-a parut ok,cam in fiecare am taiat cate o shicana ceva,cred ca ar fi mai corect sa ma pui DNQ si eventual sa plec dupa ClaudiuZ,daca nu se supara ceilalti colegi care n-au fost prezenti,ca macar eu m-am prezentat la calificari

  12. #492 SP
    Member D3evil's Avatar
    Hai man fi serios, daca stai sa te uiti in cel mai mic detaliu se gaseste oricand ceva de comentat la fiecare dintre noi. Din punctul meu de vedere e ok grila, am vazut si eu replay-ul.

  13. #493 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Mai nu stiu,mie mi s-a parut ca voi ati mers mai corect ca mine,eu am calcat destul de mult pe vibratoare. Nu vreau sa para unfair fata de voi.
    Sa decida Grey sau ffocus daca am vreun timp bun pe acolo sau nu,eu nu ma supar indiferent de decizie

  14. #494 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    eu cred ca stiu de ce vrei tu sa pleci ultimu ! hehe

    In legatura cu taiatu..ca musti putin din ea acum ce naiba.. o fac si pilotii adevarati ideea IMPORTANTA mie mi se pare ca de exemplu in prima sicana sa nu iei drept ca pe tarla, asta mi se pare important pentru ca acolo castigi un avantaj semnificativ daca faci asta fata de restul concurentilor, in rest in timpul cursei pentru micile taieri se compenseaza totul cu putina aspiratie daca ai noroc .Si mai dau un exemplu..masina mea are o puternica tendinta supra-viratorie astfel incat botul masinii se duce foarte usor spre interiorul curbei si fara sa vreau poate musc putin din zona aceea verde dar atata timp cat am grija si cum a spus si ffocus 2 roti neaparat sa ramana pe asfalt o sa fie totul ok sper.

  15. #495 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Foarte misto pe ploaie, pacat ca nu mai sunt trasee care sa aibe Change Weather. Felicitari participantilor, Monza s-a terminat astfel:

    kobayashi82 locul 1
    rzr_10 locul 2
    I_GreyhounD_I locul 3
    d3vil_us locul 4
    ffocus locul 5
    roberte locul 6
    cosminbad locul 7
    hainuinimic locul 8
    cristi-dinu locul 9
    ClaudiuZ locul 11 (DNF)
    I_Dj_Mo_I locul 11 (DNF)
    Clasamentul general este urmatorul:

    kobayashi82 800 puncte
    d3vil_us 660 puncte
    I_GreyhounD_I 570 puncte
    ffocus 545 puncte
    rzr_10 495 puncte
    roberte 475 puncte
    hainuinimic 420 puncte
    crist-dinu 365 puncte
    Enthroll 320 puncte
    dark_andrei_ro 280 puncte
    ClaudiuZ 240 puncte
    I_Dj_Mo_I 210 puncte
    cosminbad 125 puncte

  16. #496 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Frumos intr-adevar..cursa foarte solicitanta dar a meritat.Speram sa iasa si soarele totusi dar asta e.Per total toata chestia asta cu ploaia a iesit mult, mult mai bine decat ma asteptam .

  17. #497 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    M-am uitat pe replay si am vazut niste depasiri f frumoase,misto cursa.Eu am plecat mai greu, din cauza TC-ului cred, dar mi-am luat revansa la prima sicana. Per total a meritat si riscul pe ploaie a mai schimbat putin din monotonie

  18. #498 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Grea cursa. La final, Hainuinimic, erai cu o tura in urma? ca imi era frica sa nu ma depasesti. . Mi-a stricat startul nevasta-mea, m-a rugat sa o ajut la ceva, cand m-am intors, eram la 50 secunde in spate dupa un tur. Greu de recuperat si asa. Am jucat cu Traction control 1 pt ca pe ploaie era groaznica masina in curbe. Ideea era sa nu urmezi linia ideala (sfat dat si retinut de la AMG driving school.)

  19. #499 SP
    Member naikum's Avatar
    Nu cred ca eram cu un tur in urma, am derapat in ultima sicana si pe urma si in ultima curba la dreapta si nu te-am mai putut ajunge. Am pierdut mult dupa prima oprire la boxe, ca m-am gandit eu asa sa pun intermediare.Oricum ieri a fost prima mea cursa pe ploaie,dupa alea 5 ture care le-am mai dat cu koba intr-o seara. Am jucat si fara TC in speranta ca o sa se opreasca ploaia. A fost interesant oricum dar au fost cam mult 40 de tururi. O sa fie interesant si la Monaco sa vedem pe unde ne depasim.

  20. #500 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Cred ca pentru monaco ar trebuii sa umblam putin pe la setarile masinii, am cateva variante in minte sa vedem ce iese.Aveti grije cu garda la sol ca poate ramaneti blocati in curba aceea ac de par nu mai stiu exact dar s-a intamplat cuiva intr-o seara .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 29 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 ... LastLast

Similar Threads

  1. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  2. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  3. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts