Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 31 of 31

Thread: PS4 Pro nu se gaseste in Romania?

  1. #21 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    stie cineva un magazin de unde pot lua ( din ROmania ) castile Platinum ?!

    nu vreau de pe amazon.
    inca nu sunt la noi(sau cel putin asa stiu eu),cu siguranta or sa apara la altex/mg

  2. #22 SP
    Senior Member Mihail's Avatar

  3. #23 SP
    Member flaviud's Avatar
    A reintrat in stoc la altex, dar doar pt comenzi on-line. Sariti pe el pana nu dispare

    ---------- Post added 17-01-2017 at 16:38 ----------

    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    stie cineva un magazin de unde pot lua ( din ROmania ) castile Platinum ?!

    nu vreau de pe amazon.
    Apar in Anglia la sfarsitul lui ianuarie, deci pt Romania mai ai un pic de asteptat, probabil feb-martie

  4. #24 SP
    Member kaoru's Avatar
    Intr-un final glorios...victorie.

    Multumesc pentru hint-uri.

    La Altex/Media Galaxy este valabil numai prin comanda online.

    A fost cu aventura - am sunat la cele 3 numere de telefon la Sony Center, am dat mail si nimic sa intreb daca il au in magazin ca sa nu bat drumul degeaba si pentru a incerca sa il rezerv in magazin.(asta oentru ca prin comanda online este o aventura si daca ajunge curierul candva bine daca nu , nu avand in vedere si vremea). Nici un raspuns. Nici o data.
    Intr-un final m-am dus direct la Sony Center-ul din Mall Baneasa si l-am gasit acolo.
    Attached Images Attached Images 20170117_200455.jpg

  5. #25 SP
    Member Sherwood's Avatar
    oferta PS4pro cu 5 jocuri la 1200lei pe Olx (daca mai e valabila !!!)

  6. #26 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Tu ai incredere in oferta aia? Mai ales ca omul nu afiseaza nicio poza? Sunt o gramada de tepari pe OLX, iar escrocheria cea mai des folosita este de a trimite colet prin Posta Romana. Feriti-va de asemenea oferte incredibile.

  7. #27 SP
    Member Sherwood's Avatar
    Pe mine nu ma intereseaza oferta....am postat doar pt "disperati", cine e interesat verifica...cumpara cu verificare ....etc

    P.S
    Parca anuntul avea si poze :consola si jocurile cu precizarea ca a fost cumparat de BF din tara (nu am pus link pt a nu face reclama individului)...acum observ ca a fost inchis/scos anuntul.
    Daca a fost pe bune ...la vandut repede.
    Mai e un anunt acum cu Ps4 pro cu controler suplimentar cu garantie ro. (de la Altex) la 1600lei.

  8. #28 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Ai postat pentru "disperati" ? lol

  9. #29 SP
    Member ingerulol's Avatar
    Aveau 2 bucati in Altex - din Carrefour Colentina / 1 bucata la Liberty Mall Rahova . Bani aruncati pe fereastra ... daca ai PS4 ... nici prin gand nu ai avea de ce sa faci upgrade-ul (poate mai bine slim ca e deadsilent) .

  10. #30 SP
    Member Sherwood's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Ai postat pentru "disperati" ? lol
    Te simti....lol... stii de ce se pun "" ?

  11. #31 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Quote Originally Posted by ingerulol View Post
    Aveau 2 bucati in Altex - din Carrefour Colentina / 1 bucata la Liberty Mall Rahova . Bani aruncati pe fereastra ... daca ai PS4 ... nici prin gand nu ai avea de ce sa faci upgrade-ul (poate mai bine slim ca e deadsilent) .
    Pai daca nu ai display 4K, de preferat ceva mai de calitate, chiar nu are rost.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 06-12-2016, 09:48
  2. Au inceput precomenzile la PS4 si in Romania By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 96 Last Post: 09-09-2013, 22:09
  3. Concurs gaseste diferente By Payutzu in forum Offtopic
    Replies: 48 Last Post: 01-04-2010, 22:56

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts