Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 88

Thread: GameTrade.ro - Platforma de Anunturi cu Jocuri Dedicata Gamerilor din Romania

  1. #21 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Mult succes cu platforma/proiectul!

  2. #22 SP
    Member rolleer's Avatar
    Multumim si te asteptam sa devii membru.

  3. #23 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cateva puncte, din ce am observat rapid:

    1. Trebuie sa faci ceva astfel incat email-urile tale sa nu mai ajunga in Spam (Google si Yahoo considera domeniul tau ca SPAM). Ai de lucru aici, intrucat nu e usor. Depinde foarte mult de provider-ul tau si ce se intampla pe domeniul gametrade.ro. Daca nu rezolvi problema asta, multi utilizatori noi nu se vor putea inregistra (unii habar nu au ca se duc email-urile in Spam folder).

    2. Acum nu ai prea multe anunturi, dar in viitorul apropiat sper sa adaugi un filtru de sortare. E un pic haotic acum si nu poti de exp. sa sortezi jocurile dupa pret crescator/descrescator. Daca intri in lista cu toate jocurile... e nebunie. Acolo eventual ar trebui un filtru pe platforma, an, eventual nota (am vazut ca tragi si de pe metacritic).

    3. Ti-ar fi bun un breadcrumb in partea de sus. Un meniu cu categoriile (cum e aici pe CG) sau o lista de icons pt. categorii, sa poti ajunge repede in sectiunea dorita. Meniul actual e cam "ascuns" si destul de complicat...

    Cam atat momentan. Bafta!

  4. #24 SP
    Member rolleer's Avatar
    Buna Monky, multumesc foarte mult pentru recomandari.

    1. Deja s-a rezolvat. Problema era cu metoda de trimitere(era mail php) am schimbat cu SMTP
    2. si 3. Le-am notat, ramane sa ma consult cu echipa.

  5. #25 SP
    Member rolleer's Avatar
    Am revenit cu informatii: M-am consultat cu echipa si in viitor vor fi aplicate recomandarile lui Monky. Multumesc

  6. #26 SP
    Member rolleer's Avatar
    Incet incet....crestem si noi 45 de anunturi si 20 oferte plasate.
    Attached Images Attached Images screenshot-116-.png

  7. #27 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Damn, ce roz ti-ai tras in semnatura (si bold)... nu te dor ochii? Nu e cam prea pt. fete?

    Chiar, pt. cineva nou ajuns pe site... nu prea e nici-o pagina unde sa fie explicat ce si cum. Un fel de mic About Us. Stiu ca e un filmulet acolo cu tutorial, dar nu prea vad pe multi sa stea sa se uite la filmulete.

    P.S. La cat mai multe jocuri!

  8. #28 SP
    Member rolleer's Avatar
    Mersi Monky dar nu cred ca platforma noastra e asa de complicata! Cum se vede si din statistica atasata, vizitatorii nostri se descurca bine. Am facut mai multe teste de tip A/B la proiectele noastre anterioare si rezultatele au aratat ca tutorialele de tip videoclip avea un Bounce Rate de 29% iar cea cu text 64%.

  9. #29 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Modificare la "Momentan nu nust oferte."

  10. #30 SP
    Member rolleer's Avatar
    Multumim foarte mult.

  11. #31 SP
    Member ingerulol's Avatar
    Foarte buna platforma - arata decent . Va rog incercati sa oferiti posibilitatea mai multor jocuri la schimb (2 sau 3) vs 1

  12. #32 SP
    Member rolleer's Avatar
    Am notat. Multumim

  13. #33 SP
    Member rolleer's Avatar
    Saptamana viitoare platforma noastra va primi un Update. Am sa revin cu mai multe detalii.
    O zi frumoasa tuturor

  14. #34 SP
    Member rolleer's Avatar
    Iata si prima recomandare (in descriere nu in videoclip) de la Speedy .RoGamer
    Multumim foarte mult

  15. #35 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Foarte misto platforma. Mi-am facut si eu cont. Multa bafta!

  16. #36 SP
    Member rolleer's Avatar
    Quote Originally Posted by ShpioOn View Post
    Foarte misto platforma. Mi-am facut si eu cont. Multa bafta!
    Multumim foarte mult

  17. #37 SP
    Member rolleer's Avatar
    Gametrade.ro a primit o noua functie: Push Notification(Daca vrei sa fii la curent cu tot ce se intampla)
    Aboneaza-te

  18. #38 SP
    Member rolleer's Avatar
    Avem si un mic concurs. Vom da 10 coduri(Random) Steam
    Detalii aici: Concurs Facebook

  19. #39 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Cred ca ati uitat sa dati codurile.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #40 SP
    Member rolleer's Avatar
    Concursul s-a incheiat la ora 8. Cei care au dat share pana 8 au primit codurile.
    Mersi

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts