Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 12 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 LastLast
Results 181 to 200 of 237

Thread: FIFA 18

  1. #181 SP
    Member Dragos2005's Avatar
    Oare o sa il primim la EA Access in luna aprilie? Anul trecut au dat Fifa 17 la inceputul lunii aprilie daca nu ma insel...

  2. #182 SP
    Junior Member dreamcatcher80's Avatar
    Quote Originally Posted by Dragos2005 View Post
    Oare o sa il primim la EA Access in luna aprilie? Anul trecut au dat Fifa 17 la inceputul lunii aprilie daca nu ma insel...
    Probabil că da, deja baza de jucători s-a redus destul de mult. Nu-i o mare bucurie oricum, jocul dupa enșpe patch-urilor e destul de slab iar experiența online e și mai rea. Eu mai joc numai câteva meciuri la Squad Battles și alea până la elite 3. În rest nu mai am nici o motivație.

    Trimis de pe al meu Nexus 7 folosind Tapatalk

  3. #183 SP
    Member Dragos2005's Avatar
    De data asta nu l-am mai cumparat, vreau sa joc “The Journey”, nu ma pasioneaza sa joc online...

  4. #184 SP
    Junior Member dreamcatcher80's Avatar
    Aia e ok de jucat. Mai bine că nu l-ai cumpărat.

    Trimis de pe al meu Nexus 7 folosind Tapatalk

  5. #185 SP
    Ω Pira's Avatar
    Salutare. Imi cer scuze ca nu ma apuc sa citesc atatea pagini, unde poate s-a mai discutat problema mea.
    Am un PS4 Pro si Fifa 18 varianta fizica. Ideea este ca indiferent unde as juca (online, offline) jocul “agata” pe ici pe colo cam des. Sa zic de 2 ori pe minut. Nu e mare lucru dar e putin enervant si nu inteleg de ce ar sacada putin din cand in cand mai ales pe un Pro. Apropo, joc pe 1080p si problema persista si pe supersampling si fara supersampling.
    Poate o fi de la joc, de la system update, habar nu am. Astept un raspuns fratilor.
    Mega mersi anticipat ������

  6. #186 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Salut, intr-un fel, si eu am aceeasi problema. Eu am PS4 din prima generatie si daca joc FIFA 18 pe Monitor, imi agata din 2 in 2 min (pe TV nu se intampla nimic). Daca stie cineva de ce, il rog sa ne lamureasca

  7. #187 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Nu mai jucasem de ceva vreme fifa, dar la fel am patit si eu cand am jucat un meci saptamana trecuta. Il jucam in modul HDR Standard, iar cand il treceam pe HDR Game Mode nu mai aveam nicio problema.
    Ar putea fi de vina ori ultimul update de la Fifa ori ultimul update de la Sony pt Pro.
    Initial ma gandeam ca poate e din cauza download-urilor din fundal pentru alte jocuri.

  8. #188 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    2018 FIFA World Cup Russia™️ Reveal Trailer ft. Cristiano Ronaldo


  9. #189 SP
    495
    Member 495's Avatar

  10. #190 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    In fiecare an se fac polls de genul. Din pacate pentru noi, nu ajuta mai deloc. But hey, who knows?

  11. #191 SP
    Senior Member nina's Avatar
    nu e poll facut de developer asa ca este egal cu 0
    plus ca developerul nu l-a interesat sa scoata un world cup game si a avut 4 ani la dispozitie sau macar ca il scotea ca dlc sa aibe 208 nationale si calificarile daca nu vroiau sa vina si cu gameplay nou

  12. #192 SP
    Member AlexG's Avatar
    Stie cineva la ce oră se face upgrade la WC FIFA?

  13. #193 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    In general la 6PM (UK), dar nu este bătută în cuie această regulă.

  14. #194 SP
    Senior Member nina's Avatar
    pierdere de timp pentru cine nu joaca ultimate team
    offline merge sa-l joci o data sau de doua ori dar online incepi din optimi de finala
    probabil la ultimate team offline si online au avut grija sa fie si grupele dar la world cup ce nu tine de ultimate team e incomplet online
    castigi online 4 meciuri si ai luat cupa mondiala,developerul crede ca world cup e precum turneele lor de 4 meciuri create in ultimate team

  15. #195 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar

    FIFA 18

    Și-au bătut joc.. e moka dar forte prost. Nu poți deschide pachete la UT că store-ul e picat, la turnamentele online stai jumătate de oră să joci un meci. Toată lumea primește eroarea asta, degeaba șterg acel Online Sqad file.

    Cât despre modul în care e gândit turneul final, nu are nici o treabă cu realitatea.

    Mai bine cereați 10$ și făceați ceva de calitate.
    Attached Images Attached Images img_0945.jpg

  16. #196 SP
    Member AlexG's Avatar
    Jocul asta este praf ....nici nu ma lasa sa deschid pachetele si nici echipa nu mai am Ca sa mai joc 🙄😏

  17. #197 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Lasand la o parte aspectul de joc facut pe genunchi si doar pentru cartonasele colorate de UT, astia parca isi doresc sa ingroape jocul asta. Ei sperau sa reinvie cat de cat jocul si sa aduca playerii inapoi, ceea ce au facut cu acest hype, dar se vor duce usor usor inapoi departe de joc.

    Este absolut execrabil. Nu cred ca am mai vazut mod atat de prost facut de EA. Aveau posibilitatea sa faca ceva bun si apreciat, cu aceasta Cupa Mondiala care este un eveniment imens (si marketabil), dar ei au scos un mod incomplet si stricat. Au schimbat mecanica jocului, faci dash sprint zici ca esti in FIFA 2001, mingea e legata de picior. Pasele se duc de zici ca nu au mancat baietii de 3 zile, viteza este setata pe super fast, nu intelegi nimic. Wow... nu am cuvinte de cat de prost e. De asta trebuie concurenta serioasa, ca astia nu isi mai dau silinta.

  18. #198 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar

    FIFA 18

    Am jucat puțin UT după ce și-au revenit serverele, mi-au disparut 3 pachete din cont..

    Singurul mod care îmi place oarecum este UT online, se vede că au pus accent mai mult pe această latură. Îți faci relativ rapid o echipa decentă (3-4 ore pentru OVR 85), ba chiar poți primi un ICON dupa câteva ore de joc (la un SBC). Partea proastă e că UT e simplificat oarecum, nu există parte de trading/transferuri. Deci singura metodă e să joci pentru pachete, să strângi ceva jucători pentru SBC-uri sau dacă nu ai rabdare să le bagi ceva bănuți în conturi pentru Fifa Points.

    Am așteptat mult acest expansion și mi-a lăsat un gust amar per total. Nu exista un development uniform, probabil că ținta lor era să se axeze pe UT, să mai mulgă ceva bani din microtranzacții.
    Attached Images Attached Images img_0957.jpg

  19. #199 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Or sa aiba timp baietii de la EA sa scoata niste patch-uri sa regleze aceste minusuri. Un minus ar fi ca nu-ti poti face decat o singura echipa.

  20. #200 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu inteleg un lucru. Nu exista si optiunea de World Cup complet single player?

    Pe mine doar asta m-ar interesa pe Switch, pentru ca pe Xbox nu ma vad jucand asa ceva. Dar sa fac preliminarii + WC complet on the go, mi s-a parut interesat de cand l-au anuntat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 12 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts