Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 12 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 101 to 120 of 237

Thread: FIFA 18

  1. #101 SP
    Member bdevil's Avatar
    Am apucat sa joc si eu putin din el, e ok pentru ca s-au axat pe daily / weekly / si obiective pentru noobi ca sa intre in joc mai usor. Ai in fiecare zi cateva ceva de facut in el si primesti reward-uri. Penalty-urile la fel de aiurea ca-n precedentele editii. Sper sa poata schimba sageata aia cu un cerc target la un moment dat. Mai am de testat in Club Pro, pana acum am jucat vreo 10 meciuri in F UT care e interesant in combinatie cu daily-urile. In single player season in F UT pe professional este destul de slab AI-ul, in schimb impotriva AI-ului vs TOTW pe Profi m-a rupt pe genunchi.

  2. #102 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by bdevil View Post
    Am apucat sa joc si eu putin din el, e ok pentru ca s-au axat pe daily / weekly / si obiective pentru noobi ca sa intre in joc mai usor. Ai in fiecare zi cateva ceva de facut in el si primesti reward-uri. Penalty-urile la fel de aiurea ca-n precedentele editii. Sper sa poata schimba sageata aia cu un cerc target la un moment dat. Mai am de testat in Club Pro, pana acum am jucat vreo 10 meciuri in F UT care e interesant in combinatie cu daily-urile. In single player season in F UT pe professional este destul de slab AI-ul, in schimb impotriva AI-ului vs TOTW pe Profi m-a rupt pe genunchi.
    Incearca pe pro la squad battle sa vezi acolo cum joaca baietii

    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

  3. #103 SP
    Member ccheep84's Avatar
    As dori mai multe pareri legate de jocul full.Inca nu ma pot decide,am jucat ambele demo-uri,atat fifa cat si pes,dar vreau o imagine de ansamblu,asupra jocului celor de la EA.

  4. #104 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Când ai jucat ultimul FIFA?

  5. #105 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Când ai jucat ultimul FIFA?
    Ultimul fifa a fost 16-le.Am luat o pauza anul trecut,cand 17 a fost mizerabil( dupa ce l-am testat personal).

  6. #106 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    In cazul asta nu știu ce să zic, eu am avut o pauza mai mare si mi se pare un joc bun. Daca găsești vreo oferta, 150-160 de lei, ai putea să-l încerci. Urmărește OLX, pe acolo își fac veacul băieții de la EA România

  7. #107 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by ccheep84 View Post
    Ultimul fifa a fost 16-le.Am luat o pauza anul trecut,cand 17 a fost mizerabil( dupa ce l-am testat personal).
    Daca nu ti-a placut 17, nu o sa iti placa nici asta, iti spun eu.

  8. #108 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Daca nu ti-a placut 17, nu o sa iti placa nici asta, iti spun eu.
    Gusturile nu se discuta.

    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

  9. #109 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Personal mi se pare destul de slab jocul, sa nu mai zic de faptul ca au scos sa poti juca cu guest la UT. Il luasem in mare pentru a juca cu colegul de camera si se pare ca nu se poate.

  10. #110 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Dupa demo, Fifa 18 se simte foarte asemanator cu 17. Subscriu si eu la parerea colegului. Daca nu ti-a placut 17-le, n-o sa iti placa nici 18.
    Acum depinde si ce nu ti-a placut la 17. Mie mi se pare f putin schimbat de la 17 la 18, fata de cum a fost de la 16 la 17.

  11. #111 SP
    Junior Member alexrobu's Avatar
    Salut.. am o problema de a juca Fifa 18 online cu fratele meu care este in Danemarca... de jucat online atat eu cat si el putem juca cu oricine altcineva.. ne putem trimite invitatii... dar pur si simplu apare lost connection ... care sa fie problema?

  12. #112 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    De cat timp incercati si nu merge ? Au fost probleme cu serverele din Danemarca in ultimile cateva zile.

    Eu joc constant cu un prieten de acolo si am putut juca chiar si aseara, desi initial nu putea din cauza serverelor.

  13. #113 SP
    Junior Member alexrobu's Avatar
    la Fifa 18 am incercat doar aseara... dar acum 1 saptmana si ceva nu mergea nici la Fifa 17... ideea e ca si eu si el putem juca online cu altcineva... doar intre noi nu merge

  14. #114 SP
    Junior Member RaduBest200's Avatar
    Salut, eu am facut greseala sa-mi comand de la Altex cu bonus precomanda, am primit jocul in ziua lansarii dar bonus precomanda cica trebuie sa astept codul pe mail ... sper sa il trimita astia inainte de expirare, parca pana pe 10-15 Octombrie se pot introduce.
    Nu sunt un jucator de top, in fifa 17 abia am reusit sa ajung in Div 3 pe online dar sincer mi se pare un plus fata de precedentele versiuni atat ca animatii cat si ca gameplay asta ca sa nu mai zic de aparitia legendelor si pe PS4 si noul Squad Battle care e o buna "consolare" pentru cei care nu prea reusesc sa se califice saptamanal in weekend league.

  15. #115 SP
    Senior Member nina's Avatar
    ce consolare?squad battles e practic un ut champions offline vs ai si premiile sunt foarte bune
    eu sunt cu pro club in mare si foarte putin cu ut dar am jucat doar vreo 9 meciuri parca si am prins gold 2 si dadeau 12k +2 pachete diferite.in unul din ele am prins gundogan+1 if slab si mi-am scos 40k din cei doi
    spre deosebire de alti ani poti face triplu coins din jucat meciuri
    personal se poate inbunatati pe partea de jucat,adica sa iti dea mereu un pachet rare players daca castigi un titlu sau ca atingi 50 meciuri,100 de meciuri jucate sau ca ai atins 10 sezoane,20 de sezoane si tot asa.sa fi rasplatit ca joci acel mode infect chiar daca nu esti extraordinar de bun

  16. #116 SP
    Junior Member RaduBest200's Avatar
    Despre ce mod infect vorbesti despre UT season online sau squad battle?
    Deocamdata am numai o echipa de gold mediocra cu care joc in UT Online Season si una de bronz cu care joc in squad battle pentru a odihni golzii asa ca mie mi se pare un plus modul asta avand in vedere ca sunt 2-3 pachete si cateva zeci de mii saptamanal, cu 4 meciuri pe zi ajungi destul de lejer in elite si cu o echipa de bronz

  17. #117 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    După câteva mii de meciuri în 17 si sute in 18 pot spune ca e cel mai bun fifa all time 18-le

  18. #118 SP
    Junior Member enachesil's Avatar
    Salut,
    Cine a văzut la vânzare FIFA 18 icon edițion și unde. Eu nu am văzut deloc aceasta versiune în magazinele de la noi. Nu vreau să cumpăr din PS store.


    Multumesc

  19. #119 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by enachesil View Post
    Salut,
    Cine a văzut la vânzare FIFA 18 icon edițion și unde. Eu nu am văzut deloc aceasta versiune în magazinele de la noi. Nu vreau să cumpăr din PS store.


    Multumesc
    Doar digital se poate cumpara.

    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

  20. #120 SP
    Junior Member dreamcatcher80's Avatar
    Nuș' cum e matchmakingul dar când apuca de-mi da o echipa o da in serie; mai ales Real, PSG si Borussia. Or fi ele cele mai jucate dar macar daca le-ar mai roti intre ele...

    Trimis de pe al meu Nexus 7 folosind Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 12 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts