Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 12 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast
Results 121 to 140 of 237

Thread: FIFA 18

  1. #121 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Joaca si tu cu echipe de 3.5, 4, 4.5 stele si ai sa vezi altceva. Altfel, esti parte din "problema" pe care o raportezi.

  2. #122 SP
    Junior Member dreamcatcher80's Avatar
    Am jucat cu Roma si Liverpool. O sa joc cu Albirex Niigata de acu incolo.

    Trimis de pe al meu LG-H870 folosind Tapatalk

  3. #123 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    După câteva mii de meciuri în 17 si sute in 18 pot spune ca e cel mai bun fifa all time 18-le
    Parca de la FIFA08 tot aud de la an la an ca FIFA nou aparut e mai tare decat ala anteriorul, cu toate ca e la fel de reciclat, cu mici imbunatatiri grafice.

  4. #124 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Voi ați observat ca portari sunt foarte slabi , iau ușor gol . Am jucat numai Friendly Match

  5. #125 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Erau slabi după patch iau mai imbunatatit

  6. #126 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex Khan View Post
    Parca de la FIFA08 tot aud de la an la an ca FIFA nou aparut e mai tare decat ala anteriorul, cu toate ca e la fel de reciclat, cu mici imbunatatiri grafice.
    Culmea. Si eu tot aud, parca tot de la FIFA 2008, de la an la an, ca este acelasi joc, doar cu updates de squad, cu toate ca in fiecare an au adus imbunatatiri majore in gameplay, fizica sau grafica.

    Hmm...cred ca este o conspiratie la mijloc

  7. #127 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Aveti idee ce ce intampla cu Fifa 18 pe Olx? Anii trecuti il gaseai cu 200 de lei lejer din ziua lansarii. Acum ori nu prea sunt ori sunt in jur de 250 ron pt PS4 si a trecut deja peate o sapt de la lansare. Oare n-au primit toti baietii de la EA jocul sau s-a dat asa repede?

  8. #128 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Aveti idee ce ce intampla cu Fifa 18 pe Olx? Anii trecuti il gaseai cu 200 de lei lejer din ziua lansarii. Acum ori nu prea sunt ori sunt in jur de 250 ron pt PS4 si a trecut deja peate o sapt de la lansare. Oare n-au primit toti baietii de la EA jocul sau s-a dat asa repede?
    Si eu intampin aceeasi problema,in ceea ce priveste cautarea:nu gasesc in ruptul capului un exemplar macar pana in 200 ron.De exemplu,alaltaieri,a avut cineva 18 bucati la 200 ron sigilate,in 2 ore anuntul nu a mai fos disponibil.Iar cei ce le vand la pretul de magazin,probabil vor reduce din pret peste un an,cand nu le va mai cumpara nimeni.

  9. #129 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cei de la EA le-au primit la lansare, dar cred ca nu au mai lasat din pret, dat fiind faptul ca s-a scumpit in magazin.

  10. #130 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Digital le-au redus mai mereu prin noiembrie la 130-160 ron. Cred ca o sa il iau atunci, daca nu apare nimic la ~200 pe olx. Chiar nu as da mai mult, avand in vedere ca joc doar Career si the Journey.

  11. #131 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Salut. Joacă cineva FIFA 18 pe PC? Vouă vă găsește oponenți în H2H Online Seasons?

  12. #132 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Am un prieten care il joaca pe PC si da, mi-a zis ca ii gaseste adversari.
    Btw uitati ce mi-a picat aseara
    Attached Images Attached Images ps_messages_20171009_032118.jpg

  13. #133 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Stie careva care e schema de butoane pe PS4 pentru Early Cross?

  14. #134 SP
    Member gabytro's Avatar
    Ne ajuta si pe noi (incepatorii) un bun crestin cu niste sfaturi pt trading? Ce jucatori sa urmarim, snipping sau bidding ,etc.
    Multumim frumos!

  15. #135 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Un mic sfat, nu asteptati sa va dea unii oameni mura in gura pentru ca ei vor sa pastreze metoda secreta, sa fie cati mai putini care o stiu/folosesc. (fie ca vorbim de un jucator anume sau mai multi, tipuri de echipamente care se vand bine sau investitii in jucatori cu potential de crestere, IF, OTW, etc)

    Ideea de baza este sa faci bisnita. Cumperi cu putin, vinzi cu mai mult. Dupa parerea mea, daca ai buget restrans si faci trading cu jucatori rare Gold, profitul la fiecare revanzare sa fie de minim 1000 coins, altfel pedalezi in gol mult timp. Fii cu ochii pe campionate, vezi in timp real cine joaca bine, da goluri, pase. Cumpara un batch de carti ale jucatorilor care performeaza, vor fi cautati pe piata cu siguranta si multi vor plati mai mult decat fac ei in mod normal. La fel si cu acele Squad battles sau Special Tournaments; tine orice jucator in club, nu se stie cand va aparea un SB si vei putea sa faci un profit frumos de pe urma jucatorilor pe care deja ii ai.

    Sniping nu prea poti sa faci si sa fii intr-adevar eficient pentru ca multi au auto-biddere si chiar daca dai tu repede la ultimele pagini sa vezi ultimele listari, cand dai pe cartonasul respectiv, el este deja cumparat. Trebuie sa ai noroc destul de mult sa prinzi ceva cu adevarat de calitate facand sniping.

    Ca o concluzie, nu va obsedati cu marketul pentru ca ajungeti sa stati mai mult cu gandul la trade decat la jocul in sine, ceea ce este stupid, dupa parerea mea. Normal, toti vor sa aiba toate culoriile curcubeului in club, plus Icons si toate cele, dar poti juca si castiga meciuri multe cu o echipa de 20K, stiind doar cum functioneaza mecanica jocului.

  16. #136 SP
    Member gabytro's Avatar
    Snippingul nu se face cum ai spus tu. Evident ca n ai cum sa prinzi nimic asa. Eu am prins cat de cat..adica am ajuns la 100k aprox din asta. Dar destul de greu, si cum spuneai tu ..in loc sa te joci..faci altceva.
    Eu nu pricep insa cum fac unii miloane! si multe, nu asa (fara softuri)

  17. #137 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Sunt mai multe metode de sniping (snipping e altceva). Cum ar fi, ultimele pagini cu cele mai noi listari sau sa cauti obsesiv un jucator la un BIN price pe care il vrei si sa incerci il iei rapid. Inca o data, daca este un jucator la mare cautare, fara auto-bidder esti mort. Pur noroc sa prinzi ceva.

    Fara soft se pot face bani, dar iti trebuie un boost initial si mult timp liber. Gen coins sau points cumparate, care se reinvestesc, si tot asa. Daca ajungi la o suma decenta, faci trade cu jucatori IF sau high rated si acolo profitul este mai maricel. Practic, stai toata ziua pe WebApp sau companion si faci trade. Lucru pe care eu, personal, nu vreau sa il fac si nici nu am timp. This is not NYSE, e un amarat de joc. Macar de ar investi jumate din timpul ala de trade in ceva cu adevarat constructiv in viata asta, but hey, that's just me.

    Evident, nu vorbesc de cei cu bani de aruncat sau sponsorizari care isi permit sa cumpere un numar obscene de Points sau mai stiu eu ce, asa ca pentru show. Aia sunt o categorie aparte. Majoritatea va juca intotdeauna cu echipe average sau putin above average.

  18. #138 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Japcă pe față ce fac ăștia la Battle Squad pe Legendary, sunt niște faze de rămâi prost, te fură în ultimul hal. Mă tot chinui să prind Elite 1.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  19. #139 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Eu numai in elite 2 prind si nici nu joc toate meciurile

  20. #140 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Eu le joc pe toate, ce e drept de Joi am început pe Legendary, din 4 meciuri câștig 2 sau 3 restul îmi strică serverul meciul, pase aiurea, din din 2 atacanți la care pot să pasez alege întotdeauna varianta cea mai proastă deși celălalt este liber și mai aproape, plus șuturi din 16 metri în portar sau date cu finess pe lângă poartă, la orice respingere, tackling ajunge mingea la AI,mi-aat azi o echipă de 68, 4 Gold ,1 silver si restul bronz am zis să o joc pe Ultimate, pai alergau aia de rupeau.

    Eu înțeleg că joacă bine AI pe Legendary dar să nu îmi strice meciul.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 12 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts