+ Reply to Thread
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 61 to 67 of 67

Thread: The Crew 2

1. #61 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eh hai sa nu exageram, nu mai pot eu ca se ridica aia

---------- Post added 03-07-2018 at 11:28 ----------

Am terminat weekendul asta jocul. In adancurile lui, e fun, m-a facut sa-l resintalez, driving-ul in sine se simte misto indiferent cu ce tip de vehicul joc, which I like. Pacat ca l-au stricat cu ce am mentionat mai sus + un sistem de progresie total anapoda si meniuri stupide (are cel mai cretin mod de a da quit pe care l-am vazut, pe PC cel putin). Nu stiu cum au trecut toate probleme astea, dar probabil n-aveau timp sa le rezolve ca sunt chestii la care trebuia sa dai restart la toata productia aproape.

2. #62 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar

3. #63 SP
    Sunt 100% de acord cu 5, 4, 3 si 2. Desi aia cu pvp-ul inteleg de ce nu l-au bagat la launch, asa au facut si cu Wildlands, dar au pierdut suuuper mult din cauza asta. Dar vad ca baiatul e obsedat de sunetul din joc. The Crew 2 face multe lucruri naspa, dar sunetul nu e in niciun caz unul din ele. Mereu sunt surprins de cat de bine si diferit se aud toate vehiculele din joc, au kick-ul ala care te da pe spate, puterea motoarelor e transpusa deosebit de bine in joc si evoca o senzatie de viteza foarte misto, indiferent de pov. Sorry ACG, dar aici n-ai dreptate.

4. #64 SP
    Junior Member samkhan's Avatar
    Crew 2 nu este atat de rau ca oamenii spun ca este, poti spune ca o clona GTA dar nu este, vezi ca este diferenta pare asemanatoare dar este diferita. Mi-a plăcut să joc Crew 2 ca majoritatea altor jocuri de curse, fără cuvinte dureroase: P

5. #65 SP
    Member Khufu's Avatar
    What is your bot heritage?

6. #66 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    De accord cu toate punctele din videoul de mai sus, dar as inlocui sunetu overall cu muzica. Nu cred ca am pomenit un soundtrack mai tampit ca asta din The Crew 2, e singuru joc in care a trebuit sa dau disable la muzica.

Nu am un gen preferat de muzica pe care sa fac focus la modu general...ce e placut la ureche, ascult, dar jocu asta a reusit intr-un mod aiurea...sa faca fix opusu, mai multe genuri de muzica, dar toate melodiile sunt pur si simplu oribile.

La un moment dat e o melodie care cred ca tine un minut or so cu acelasi loop de semi gemut

7. #67 SP
    D'accord, cred ca doar pe Rock tineam radio-ul ala ca erau ceva mai ok piesele acolo. Nu stiu cum naiba au reusit sa aduca muzica asa naspa.

+ Reply to Thread
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4